Ipad servis takip

Contents:
 • Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek
 • iPad'imin onarılmasını nasıl sağlayabilirim?
 • Apple Onarım
 • Batarya Değişim

  • Apple Yetkili Servisi | iPhone Yetkili Servisi | Ankara;
  • iPad Servisi ve Onarımı.
  • iPad 2 Öncam Değişimi.
  • iPad Servis Yanıt Merkezi - Apple Destek?

  Batarya değişim indirimi kapsamında cihazınızın bataryasını yetkili servis güvencesi ile sadece TL'ye yenileyin. Apple ürünlerinin garantisini seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. Servisimize bıraktığınız cihazlarınızın online takibini yapabilirsiniz.

  Servis Takip intranet uygulaması

  Teknik servisimize cihazınızı getirmeden önce yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Lütfen dökümanı inceleyerek yapılması gereken adımları kontrol ediniz. Cihazınız işleme alındığında bilgilendirme SMS'i alırsınız.

  ÇAĞRI MERKEZİ

  Cihazınızı online olarak takip edebilirsiniz. İşlem tamanlandığında kargo ile tarafınıza gönderim yapılır.

  Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek

  Güleryüzlü personelimiz hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizi bekliyor. İlk kayıttan, cihaz teslimine kadar tüm aşamalarda sms ile bilgilendirilmenin keyfini yaşayın. Teknik Servis Takibi Teknik servisimize vermiş olduğunuz ürününüzü sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

  Teknik Servis

  Teknik Servis Hizmetlerimiz Pupa Bilişim uzman personeliyle Apple kalite standartlarında hizmet sunmakta olup, yetkili servisi Apple markalı ürünler için bakım onarım, yedek parça hizmetleri vermektedir. Pupa Teknik servislerinde iPhone için onarım işlemleri ve kısa sürede iPhone değişimi yapılmaktadır. Her nesilden iPod için teknik servis bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Apple Aksesuar Apple Aksesuar: Apple aksesuarlarına Apple standartlarında onarım işlemleri uygulanmaktadır.

  iPad'imin onarılmasını nasıl sağlayabilirim?

  Cihazınızı göndermek için gerekli adımları inceleyin. Pupa ile Cihazınızı Güvence Altına Alın. İstinye Park - Mağaza. Garanti durumunuzu kontrol edin. Apple iPad servis fiyatlandırması - Türkiye iPad modeli veya aksesuarı Garanti kapsamı dışında servis ücreti iPad mini, iPad mini 2 1. Ekran onarımı iPad ekranınız kazara kırılırsa, iPad'inizi garanti kapsamı dışında bir ücret yukarıda gösterilmiştir ödeyerek değiştirme seçeneğiniz vardır.

  Apple Onarım

  Kazara hasar görmüş bir ekranın servis maliyeti iPad modelinize bağlıdır. Servis ne kadar sürer? Apple aksesuarları Apple Pencil da dahil olmak üzere Apple markalı aksesuarlar, aksesuarlara yönelik Apple garantisi kapsamındadır. Apple Kimliğinizi ve parolanızı bildiğinizden emin olun.


  • Teknik Servis Takibi.
  • iPad Türkiye Servis!
  • iPad servis fiyatlandırması - Türkiye;
  • iPad Türkiye Servis.

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar: Servis alırken kablolarınızı ve diğer aksesuarlarınızı saklayın. Apple Sınırlı Garantisi kapsamı Apple Sınırlı Garantisi  iPad'inizi ve Apple markalı aksesuarlarınızı satın aldığınız tarihten itibaren iki yıl boyunca üretim hatalarına karşı korur.

  Batarya Değişim

  Tüketiciyi koruma yasaları Ülkenizde veya bölgenizde, bazı onarım sorunlarına yönelik tüketiciyi koruma yasaları söz konusu olabilir. Servisten sonra sunduğumuz garanti Değiştirilen parçalar da dahil olmak üzere verdiğimiz servis, Apple garantinizin kalan süresine onarım süresi veya 90 gün hangisi daha uzunsa eklenerek elde edilen süre boyunca garanti kapsamındadır.

  Garanti kapsamı dışında servis, altı aylık sınırlı donanım garantisi içerir. Teşekkürler - size nasıl daha iyi yardımcı olabiliriz?

  Recent tags:

  • Android mesaj takibi
  • whatsapp takip programı ücretsiz indir
  • cep telefonu gelen arama engelleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web