Telefon kayit takibi

Contents:
 • Cep telefonunuz kayıtlı mı? TIKLA ÖĞREN - Telefon Haberleri
 • IMEI SORGULAMA
 • IMEI sorgulama: Telefon kayıtlı mı değil mi öğren!

  • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama!
  • Telefon alırken IMEI sorgulama nasıl yapılır? - TEKNOLOJİ Haberleri.
  • e-devlet yurtdışı telefon kaydı sorgulama arşivleri - sgk.
  • E-Devlet Yurtdışı Telefon Kaydı Nasıl Yapılır?.
  • KKTC MCKS – Mobil Cihaz Kayıt Sistemi.

  Harç ödemesi, kayıt işlemi sırasında e-devlet sistemine entegre bankalar aracılığıyla online olarak da yapılabilmektedir. Sadece harç bedelinin yatırılması kayıt işleminin yapılması anlamını taşımamaktadır. Sistem tarafından kişiye başvuru numarası verilene kadar işleme devam edilmesi gerekmektedir.

  Telefon alırken IMEI sorgulama nasıl yapılır? Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş. Klima bakımında neler yapılır? Erkenci Kuş başrol oyuncuları kavga mı etti? Kanser hastalığına yakalanan Esma Esad kimdir? Bedelli Askerlik yerleri netleşti! Hangi birliklerde eğitim verilecek? KPSS kaç net kaç puan yapar?

  İhraç edilenlerin tam listesi belli oldu Hakan Hatipoğlu'nun eşi Gizem Hatipoğlu kimdir? TRT 1 Diriliş Ertuğrul 5. Cumhurbaşkanı Danışmanı olarak atanan Sümeyra Merve Kılınç kimdir? Araç lastik bakımı nasıl yapılır? Araç lastiğinde nelere dikkat edilmelidir? PMYO 2 bin Polis alımı! ÖSYM Üniversite boş kontenjanlar listesi KPSS net puanları o tarihte Yeni sistemde askerlik KPSS ne zaman hangi tarihte yapılacağı belli oldu! KPSS sınav tarihleri Askerlikte bir devrin sonu geldi! Jandarma Genel Komutanlığı'nda artık Aile Yanında Askerlik sisteminden kimler nasıl yararlanabilecek? MEB hangi liselerde boşluk var Evde bakım maaşı alanlara bayram ikramiyesi ödenecek mi?

  Sen Anlat Karadeniz 2. İmar başvurusu ne zamana kadar sürecek? İmar başvurusu nasıl yapılır? SGK ve Bağ-Kur emekli maaşları ayın kaçında yatacak? Bu durumda gümrükte telefona el konabilir ve iki katı ceza ödemek durumunda kalırsınız. Yazı içerisinde sorularınızın cevabınızı bulamadıysanız mutlaka yorumlara göz atın. Yazıyı da mutlaka dikkatlice okuyun. Burada yurdışı cep telefon kaydı ile ilgili her türlü bilgiyi yazdım. Bu sorular dışında şöyle olur mu böyle olur mu diye endişe etmeyin.

  Yurtdışından kendiniz veya başkası adına telefon getirmek mümkün. Bir başkasının size getirdiği telefonu da kayıt yaptırabiliyorsunuz. Burada telefonun yurtdışından gelmiş olması önemli, ne zaman ve kimin getirdiğinin bir önemi yok. Telefonu yurtdışından dönüşü günü geçmemiş birinin üzerine kayıt yaptırabiliyorsunuz. Pasaporta 2 yılda bir kez yeni telefon kaydı yaptırılabiliyor. Eğer üzerine telefon kaydı yapacağınız pasaportun süresi günü geçmişse ya yeniden yurtdışında gidiş dönüş yapmanız ya da yurtdışından dönüşü günü geçmemiş ve üzerine son 2 yıldır telefon kaydedilmemiş birini bulmanız gerekiyor.

  E-devlet üzerinden yapılan kayıtlarda pasaport ile ilgili bir evrak istenmiyor. Abone merkezinden kayıt yaptıracağınız zaman pasaport sahibinin bizzat pasaportuyla veya yurtdışı çıkış ve dönüş makbuzuyla başvuru yapması gerekiyor. Getirilen telefonun açılması için vergisinin ödenmesi gerekiyor. Telefon vergisini bankalara, vergi dairelerine nakit veya internet vergi dairesinden kredi kartıyla yatırabiliyorsunuz. Telefon harcı yatırırken, cep telefonunun 15 rakamlı IMEI numarası, kayıt yapacağınız pasaport sahibinin ad ve soyadı, TC Kimlik numarası lazım. Kayıt edilmeyen telefon günde kullanıma kapatılıyor.

  Kapatılan telefon vergisi ödenince yeniden açılıyor. Yasaya göre, yolcu beraberinde getirilen cihazların kayıt işlemi için pasaport sahibi olan kişilerin  e-devlet sitesine  veya abone kayıt merkezlerinden başvurması gerekiyor. Abone kayıt merkezine şahsen başvurularda pasaportun yanı sıra telefon harcı ödendiğini gösterir belgenin aslı ile başvuruda bulunulması isteniyor.

  Yurtdışından gelen telefon kapandı nasıl açılır, adım adım yurtdışı telefon kaydı nasıl yapılır:.

  Cep telefonunuz kayıtlı mı? TIKLA ÖĞREN - Telefon Haberleri

  Herhangi bir Vergi Dairesine veya tahsilat yapan bankalara giderek yurtdışı telefon harcını yatırın. Yurtdışı telefon vergi ödemesi yaparken ödemenin pasaport sahibi adına yapılması gerekiyor. Telefonun onunla birlikte gelmiş olması veya başka ülkeden başka bir zamanda gelmiş olması önemli değil. Pasaporta telefon işletmenin ilk adımı böylece yapılmış oluyor.

  Gelen IMEI numarası cihazınızın seri numarasıdır. Pasaport kayıt harcı nereye yatırılır: Bankalar dışında vergi dairelerine de telefon vergisi yapılabilir. Yurtdışı telefon vergisini internet vergi dairesinden ödemek en kolay yol. İnternetten yurtdışı telefon harcını ödemek için  tıkla. Harç Ödemesi mutlaka pasaport sahibinin adına yapılmalı. Bankaya veya internetten ödeme yaptıktan sonra dekontla Abone merkezlerine gidin kaydınızı yaptırın.

  Uzaktan Başkasının Cep Telefonu Nasıl Takip Edilir (Casus Kamera) 📷

  Abone merkezi yerine e-devlet sistemine girerek oradan da kendiniz kayıt yapabilirsiniz. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Abone merkezine gitmeden e-devlet üzerinden internetten telefon kaydı yapılabilir. Telefon harcını yatırdıktan sonra e-devlet sitesine girip telefonu pasaporta işletme işlemine geçiyoruz. Yurtdışından telefon kaydı için e-Devlet Kapısı üzerinden yapılan işlemde pasaport sahibi olan kişi, kendisine ait bilgileri sisteme girerek kaydını yapıyor.

  Telefon kaydettirme sırasında e-Devlet Kapısı üzerinden yapılan başvurularda kişiden herhangi bir belge talep edilmiyor. Bu işlemden sonra hafta içerisinde telefonunuzun kaydı yapılmış oluyor. Cihaz kayıt sonrasında, turkiye. BTK Telefon  72 Ülkeye girişi günü geçmiş pasaportlara telefon kaydı yapılamıyor. Abone kayıt merkezlerinde yurtdışı telefon kayıt yapılacaksa pasaportun üzerinde ülkeye giriş mührünün bulunması ve mührün okunaklı olması gerekiyor.

  Yurtdışından kaç tane telefon getirilebilir: Yurt dışından ambalajı içerisinde olmak kaydıyla sadece 1 telefon getirebiliyorsunuz. Yolcu beraberinden birden fazla telefon getirecekseniz diğerlerinin kutusunu açıp içine hat takmanız gerekiyor. Telefon gümrük geçişinde hat taktığınız ikinci telefonu da kullandığım telefon olarak söyleyebilirsiniz. Yurtdışından telefon siparişi vermek yasak. Ancak yolcu beraberinde getirilebiliyor. Ayrıca kaçakçılık suçu ile hakkınızda dava da açılabilir.

  Gümrük muhafaza memurları xrayden bavulunuzu geçirdiğinde veya üzerinizi aradığında telefonları bulabilir. Gümrük vergileri ödenmediği takdirde, eşya gümrüğe terk edilmiş sayılır. Herhangi bir Turkcell , Türk Telekom  veya Vodafone şubesine bu evraklarla başvurabilirsiniz. Bazı Turkcell İletişim Merkezleri 25 TL ücret isterken bazısı hiç ücret talep etmeden işlemi yapıyor. Pasaport sahibinin pasaportun aslı ve telefon   vergi ödendi dekontu ile birlikte bizzat başvurması gerekli.

  Pasaporttaki imza ile kayıt belgesindeki imzanın aynı olup olmadığı karşılaştırılıyor. Pasaportun fotokopisi ile son yurda giriş damgası sayfası fotokopisi dekonta ekleniyor. Yurtdışından gelen kişi üzerine telefon vergisi yatırılıp, onun e-devlet hesabı üzerinden kayıt yaptırılabilir. Sizin kullanmanızda bir mahsuru olmaz ama telefon o kişinin üzerine kayıtlı görünür.

  Pasaport yok telefonu nasıl kaydettirilir diyenler bu ülkelere gidip gelebilir. İnternette pasaport kaydı için lira istendiğini görüyorum. Uçak bileti alıp kimlikle gidilebilen ülkelere gidip gelmek bazen daha mantıklı olabilir. Pasaport kayıt hakkı olarak 2 yılda bir sadece 1 telefon kaydı yapılabiliyor. Eğer birden fazla telefon getirdiyseniz, yurtdışından dönüşü günü geçmemiş başka birinin üzerine telefon harcını ödeyerek dilerseniz cep telefonu kayıt yaptırabilirsiniz.

  Eşleştirme işlemi için pasaport ve abonelik sözleşmesi Kayıt işlemi gerçekleştirilecek GSM hat numarasının kişi adına kayıtlı olduğu gösterir ilgili GSM işletmeci tarafından düzenlenmiş abonelik sözleşmesi ile Abone Kayıt Merkezlerine başvurulması gerekmektedir. YKN sahibi olan 18 yaş altı kişiler ile YKN sahibi olmayan yabancı uyruklulardan diplomat, askeri personel, öğrenci ve ikamet edenlerden; Diplomat ve askeri personelin pasaport veya kimlik belgesini, Öğrencilerin; öğrenim gördükleri okuldan alacakları öğrenci olduklarına dair belgeyi, İkamet eden diğerlerinin ise; ikamet belgesini ya da ikamet tezkeresini, pasaportlarının aslını ibraz etmek suretiyle Abone Kayıt Merkezlerine sunmaları gerekiyor.

  Yurtdışından gelen telefon kayıt işlemleri sırasında yanlış yaparsanız yanlış yatırılan harç iade edilmiyor. Yanlış IMEI ile yapılan kayıtların iptali veya düzeltilmesi mevzuat gereği mümkün değil. Yurtdışı telefon kayıt başvuru dilekçesini anne veya babası tarafından doldurularak imzalanması ve yasal velinin kimlik fotokopisi ile birlikte abone kayıt merkezine verilmesi gerekir.

  Telefonun arızalanması ile değiştirilmesi veya tamir sonrası ana kartının değiştirilmesi durumunda IMEI değişim işlemi yapılabiliyor. Yurtdışından gelen telefon nasıl kaydedilir, Telefon kaydı, IMEI Kaydı, vergiler, yurtdışından telefon getirme ile ilgili sorularınız varsa yukarıdaki yazıyı tekrar okuyun ve yorumlara göz atın. Telefonumu kaydetmek için pasaport başkasına ait ama pasaport sahibinin e devlet şifresi yok. İrana günü birlik gidip geri yurda dönsek imei kaydı yapabilir miyiz? Tıpkı Kıbrıs için olduğu gibi?

  Merhaba, gecen sene almanyadan türkiyeye tatile geldim, 1 ay kaldığım için telefonumu kayıt ettirmedim, fakat ordan aldığım türk hattını kullandım. Bu sene aynı telefonla tekrar geleceğim. Yani ülkeye girişten itibaren gün içerisinde kayıt yapmanız gerekiyor, yoksa sonrasında tekrar yurtdışına çıkıp, ve tekrar dönemk gerekiyor.

  O zaman yeniden günlük süre başlıyor. Telefonun ne zaman, nereden alındığının önemi yok. Merhabalar; e devlette kayıt yaparken sorulan yurda giriş tarihi pasaport sahibinin mi yoksa telefonun mu yurda giriş tarihi olarak doldurulmali. Bide belge numarası sorucam pasaportun numarası ise neresinde yazıyor? Pasaport sahibinin yurda giriş tarihi girilir. Telefonun ne zaman nerede alındığı ve ülkeye ne zaman getirildiğinin önemi yok.

  Bunu kaydettirebilir miyim pasaportuma? Sabah gittim akşam döndüm. Günübirlik giriş çıkış yeterli olmuyor mu acaba? Telefon çindeyken IMEI burdan kayıt yapabilir miyim? Bu konuda ben de net bir bilgiye sahip değilim. Merhabalar, yazınız sayesinde telefon kaydımı adım adım sorunsuz bir şekilde tamamladım. Detaylı anlatımınız için teşekkür ederim.

  IMEI SORGULAMA

  Merhabalar passoport uzerine 2 yilda bir kez telefon kaydebiliyoruz. Ya bunu en son ne zaman kayit yapildigini nereden ogreniriz? İyi günler Kemal Bey, Ben çifte vatandaş olduğumdan dolayı iki pasaporta sahibim, yur tdışına yabancı pasaportumla çıkış yapacağım o sırada da telefon alıp getirmek istiyordum. Yabancı pasaport ile de kayıt yaptırabiliyor muyuz acaba, bir bilginiz var mı? Merhaba ben yurtdisinda yasiyorum kisa süreligine Türkiyeye geldim ve telefonuma kayit yaptirmadigim icin kapatilacaktir mesaji geldi.

  Suan hala yurt disindayim telefonum kapanma olasiligi var mi? Yoksa bu sadece turkiye icin mi gecerli? Simdiden cevabiniz icin tesekur ederim. Kemal bey merhaaba, ben 19 haziran de kayit yaptim e-evletten. Odendi dekontumuun ciktisini da aldim 10 gun oldu. IMEI sorgulama yaptigimda hala kayit olmamis gorunuyor. Ne zaman kaydolur acaba? Merhaba ben ocak 15 te Hollandadan turkiyeye giris yaptim. Malesef gunluk sure dolmus telefonu kaydettirmedim. Bugun bankadan harci yatirip imei kaydi yaptirmaya gittigimde farkettim.

  Ordaki arkadas yurda giris yaptiktan gun icinde kaydettirmem gerekiyomus. Ben telefonun harcını dün ödedim internet üzerinden ama meğer günü geçirmişim. Kendi pasaportuma kayıt ettirmem için tekrar yurtdışına gidip gelmem gerekiyormuş. Ben bunu bilmediğim için parayı yatırdım dün ama bu bişey ifade etmiyor. Peki o parayı geri nasıl alabilirim ya da kuzenimin pasaportuna kayıt ettirsem yine o ödediğim harç geçerli olur mu lütfen yardımcı olun: Pasaport IMEI kaydet bölümündeki numarayı telefonda kullanılacak hat olarak değilde pasaport sahibinin numarası olarak kayıt ettik.

  Şuan arama yapabiliyorum ancak arandığımda telefonum kapalı çalıyor sorunu nasıl düzeltebilirim iptal yapıp tekrar kayıt yapabilirmiyim? E-devlet üzerinden İMEİ kayıt işlemlerini yaptım. Telefona sim kartı taktım fakat sim kartını görmüyor. Bugün İMEİ sorgulama yaptım ve kayıtlı değildir yazıyor. Bilgiler icin cok teşekkür ederim. Sorulardan birinde Kibris da yurt dışı olarak sayılırımı? Benim sorumda Alman vatandaşıyım, TR nüfus kaydim ve numaram yok yinede telefon kaydi yaptirabilirmiyim. Bunun bilgisi de yukarıdaki yazıda yer alıyor: Merhaba e devlet üzerinden yapılan ödemeyi kendi internet bankacılığı hesabım ile yapabilir miyim yoksa illa pasaport sahibine ait hesaptan mı ödenmeli.

  IMEI sorgulama: Telefon kayıtlı mı değil mi öğren!

  Merhaba,ben dediğiniz tüm adımları takip ettim. Merhaba, yurtdisindan aldigim telefon cift sim kartli dolayisiyla 2 imei numarasi bulunuyor sadece 1 tanesini actirtim bu yeterli mi yoksa 2 sini de actirmak zorunda miyim? Çift sim imei kayıt da edevlet üzerinden yapılabiliyor. E- devlete giriş yapıp imei kayıt kısmındaki 1. Yurt disindan gelen ogrenciler kayit yapmak zorunda mi?

  Benim durum biraz daha farklı gibi. Ben cift vatandasim ve hayatima Turkiye de devam ediyorum. Ancak yurt disi seyahatlerimde vize sıkıntısı olmayan Bulgar pasaportumu kullaniyorum ancak elimde denklik belgem var. Yani TC pasaportumdaki isimle BG pasaportumdaki ismimin ayni kisiye ait olduguna iliskin belgem var.

  Bu durumda ben yurt disindan getirecegim telefonun pasaport kaydini denklik belgesine sahip oldugum Bulgar pasaportu uzerinden yapabilir miyim? Aslında Turk pasaportum var ancak vize almadigim icin giris cikislari Bulgar pasaportuyla yapmaktayim. Eger bu mumkun olmuyorsa yakin zamanda bir tanidigim Kibris a belge ile giris cikis yapti mühürlü olan bu belge cihazı e-devlet uzerinden kaydettirmem icin yeterli olur mu?

  Ya ben telefonumu yurt dışından getirtip kaydettirdim fakat kaydetirdiğim pasaport tekrar yurt dışına çıkış yaptı. Benim telefonum Türkiye adına kayıtlı olduğu halde tekrar kapantı ne yapabilirm.

  E-Devlet Yurtdışı Telefon Kaydı Nedir?

  Pasaportun yurtiçinde kalması veya tekrar yurtdışına çıkması ile bir ilgisi yok. Kayıt işlemini doğru yapmamışınız demektir ki telefonunuz kapandı. Merhaba aralık ayında bır telefon işletmiştim pasaportuma ama bu kayıt tarıhını unutrak aralık ayı olmadan ynı ıkı yıllık sure dolmdıgı halde kasım ,23 aylık kasım ayında vergı daıresıne harc parasını ytırdım suan kayıt yapamıyorum bu harc parasını almadan kasım ayında yatırdığım parayla aralık ayında e devlet kaydı yapabılır mıyım yoksa kasım ayında yatırdıgım parayı alıp tekrr ıkı yıllık sure doldugu zamn yatırmam mı gerekır bu param gecerlı olurmu 2 yıl doldgunda?

  Merhaba bir sorum olucaktı ben yurt dışında yasıyorum ama turk vatandaşıyım telefon getırıcem turkıyeye orda kaydedıcem acaba tek bır turk hattındamı kullanabılırım yoksa ıstedıgım kadar turk hattı takabıoırmıyım kayıt olduktan sonra cunku duydugum kadarıyla yabancı pasaportu olanlar tek bır hatta kullanabılıyomus. Merhaba Kemal bey, günlük süre ne zaman saymaya başlar, telefon TR de açılınca mı? AmerikaWda açılınca saymaya başlar mı?

  Bu durumda telefonun kapanmaması için günlük sürenin hemen başlamasını istemiyorum. Bunun için TR de telefonu hiç açmayın diyorlar bunun doğruluğu var mıdır? Ya da ne yapmak gerekir. Ayrıca telefon gün sonra kapanırsa pasaporta işletip tekrar açtırabilir miyiz ve bunun cezası var mı? Süre sonunda hat kapanır. Telefon kaydı yapılırsa tekrar açılır, cezası yok. Merhaba aralık ayında bır telefon işletmiştim pasaportuma ama bu kayıt tarıhını unutrak aralık ayı olmadan ynı ıkı yıllık sure dolmdıgı halde 23 aylık kasım ayında vergı daıresıne harc parasını ytırdım suan kayıt yapamıyorum bu harc parasını almadan aralık ayında e devlet kaydı yapabılır mıyım yoksa parayı alıp tekrr ıkı yıllık sure doldugu zamn tekrar yatırmam mı gerekır bu param gecerlı olurmu?

  MErhaba Kemal bey azeri bir arkadaşım bana telefon getiriyor. Ben burada yakınımın pasaportuna telefonu işletirsem olurmu bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. Telefon kaydı için bir defaya mahsuz vergi alınıyor, telefon kullanıma açıldığında artık tekrar kaydetme gerekmiyor. Actirmak icin ne yapabilirim? Neredeyse bütün sorulara cevap verme nezaktinde bulunmuşsunuz teşekkürler.. İyi akşamlar ben istanbuldan benım telefon iphone 6s bana bu telefon iskocyadan geldi aşağa yukarı üç ay oldu ama bana bügün mesaj geldi iste telefonunuz bır ay içinde kapanacak.

  İnternete baktımda pasaport özerine açiliyormuş ama yurtdışı giriş çıkış olması gerekiyor benım pasaport varda ama herhangi bır ülkeye gırış çikiş yapilmamiş yani sorum şu nasıl acabılırım bu telefonu. Yurtdışına son 4 ay içerisinde girmiş çıkmış bir pasaport, pasaport sahibi adına ilgili telefonun IMEI numarasının yazılı olduğu vergi ödendi makbuzu ve e-devlet şifresiyle internetten açabiliyorsun.

  Bir sorun olur mu? Merhaba öncelikle tüm yazılanları okumaya çalıştım fakat benim konumla alakalı bir durum bulamadım. Şimdi eşimin üstüne telefon kaydedicez kendisi yabancı. Pasaport kaydında isme mi yapılıyor yoksa pasaport numarasına mı? Yazdıklarınızın tamamını okudum ama problemimin cevabını bulamadım. Açıkcası gün gibi bir süre hakkında bilgim yoktu. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum fakat şimdi sim kartım bu telefonda açılmıyor.

  Yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor? Bankaya parayı kendi adınıza yatırdınız, yurtdışına çıkış yapıp döndüğünüzde ancak kaydedersiniz. Merhaba bi abim bana kibristan telefon getirdi fakat pasaportu olmasina ragmen gerekmedigi icin pasaportsuz belgeyle giris cikis yapti. Eger belgeyle kayit yapacaksam e devlet menusundeki hangi belge turunu sececegim?

  Kemal Bey Merhaba, Yorumlarin coguna baktim ancak benimki gibi bir durum soz konusu degil. Ben Temmuzda bir telefon kaydi yaptim edevlet uzerinden ve Ocak itibari ile tekrar kayit yapabiliyorum. Kasim ayi icerisinde tekrar ulkeye giris yapacagim ancak aralikta Avustralyaya geri donus yapacagim dolayisiyla Turkiyeye giris tarihimden gun gecmemis oluyor ancak cikista yapmis oluyorum, herhangi bir sorun olur mu? Tüm bilgileri okudum yakın bilgiler Var ama net olamadım yurt dışından gelen telefonu şuan kullanıyorum.

  Vergiyi Ödedim fakat pasaport sahibi yurt Dışına çıkmış e devlet kaydı olmuyor Geldiğinde tel kapanmış olacak Geldiğinde e devler işlemini yapsak telefon açılır mı. Kemal bey benim sorum biraz karışık olacak. Bence sorulan tüm soruların cevapları yukarıda ve daha önce sorulan yorumlarda.


  • IMEI sorgulama ekranı ile cihaz kayıt bilgilerini öğrenin! | GAZETE VATAN.
  • Bize Ulaşın.
  • Sayfa Sonu Bağlantıları?
  • Yurtdışı Telefon Kaydı Nasıl Yapılır? | Pasaporta Telefon İşletme?
  • IMEI sorgulama ekranı ile cihaz kayıt bilgilerini öğrenin!.
  • Yurtdışı Telefon Kaydı Nasıl Yapılır.

  Telefon IMEI nosu ve vergisi gerekiyor. Bende de 5s var 4 ay kullandim ve kapandı 2 aydir kapali olarak duruyordu 2 ay sonra hat taktim ve calismaya basladı suanda 3 aydir sorunsuz calisiyor acaba genne kapanir mi? Abi telefon ayin 25 inde gelecek anannemin passaportu var ama telefon geldigi gün gün oluyor bu passaporta işletebilirmiyim türkiyeye döndüğü tarihten 60 gün içerisindemi işletebiliyorum.

  IMEI için harcı yatırdık 3 ay oldu kisi geleli ama kayıtlarda önceki geldiği tarih görünüyor.

  Recent tags:

  • Ebeveyn denetimi windows xp
  • arama engelleme samsung s7
  • facebook profilini takip edenler

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web