Windows phone arama engelleme

Contents:
 • Nokia Lumia Arama Engelleme ve SMS Engelleme Nasıl Yapılır?
 • Nokia-Microsoft lumia Mesaj ve Numara nasıl engellenir?
 • Yeni yorum ekle
 • Lumia Numara engelleme nasıl yapılır?
 • Kısa mesaj kayıtlarındaki numaraları da, engellenen numaralar listenize ekleyebilirsiniz.

  Nokia Lumia Arama Engelleme ve SMS Engelleme Nasıl Yapılır?

  Hangi numaraların engellenmiş olduğunu kontrol etme. Engellenen numaralar öğesine dokunun.


  • .
  • Android, iOS ve Windows Phone'da Numara Engelleme Nasıl Yapılır?;
  • Windows Phone İşletim Sitemine Sahip Telefonlarda Numara Engelleme Nasıl Yapılır? | Tekno Abla!
  • Nokia Windows Phone cihazlarına çağrı ve SMS engelleme özelliği geldi!
  • Nokia Lumia Arama Engelleme ve SMS Engelleme Nasıl Yapılır? | Tekno Dergi .Org.
  • Windows Phone Numara ve SMS Engelleme ~ Bibilsek.
  • .

  Engellenen aramalar veya mesajlar hakkında bildirim alın. Gelişmiş seçeneğine dokunun ve Bildirimler 'i Açık duruma getirin. Başka bir konuda sorunuz olduğu takdirde bizimle tekrar irtibata geçiniz. Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa "yanıt olarak işaretle"butonuna tıklayınız. Yanıtla Bu, sorununuzu çözdü mü?

  Nokia-Microsoft lumia Mesaj ve Numara nasıl engellenir?

  Yardımcı olmadığı için üzgünüz. Bunu, yanıt olarak işaretlediğiniz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.


  1. .
  2. Nokia Windows Phone cihazlarına çağrı ve SMS engelleme özelliği geldi?
  3. lumia numara engelleme nasıl yapılır - Microsoft Community;
  4. lumia numara engelleme » Sayfa 1 - 1.
  5. .
  6. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır. Bu yanıt 4 kişiye yardımcı oldu. Haziran 8, Mobil Cihazlar kategorisine verilen destek değişikliği. Herkese Merhaba,   Microsoft Topluluğu'ndaki Mobil Cihazlar forumu Temmuz 'den itibaren salt okunur moda geçecektir. Microsoft Topluluğu'nun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz!

   Yeni yorum ekle

   Sitemizde yaşamış olduğunuz deneyimi bize bildirin. Lumia telefonlarında mesaj ve numara engellemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Engellenen numaralar listenize telefon numarası eklemek için başlangıç ekranında    simgesine  dokunun kaydırarak  Geçmiş  seçeneğine ilerleyin, engellemek istediğiniz arayana dokunup bekleyin  ve  Numarayı engelle …  öğesine dokunun.

   Kısa mesaj kayıtlarındaki numaraları da, engellenmiş numaralar listenize ekleyebilirsiniz.

   Lumia Numara engelleme nasıl yapılır?

   Filtre şu anda açılmıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin ve telefonunuz yeniden başlatın diyor ama yeniden açtım kapatım olmuyor. Telefonuma format attım atmaz olaydım daha önce kulllanmış oldugum numara engelleme prog system updater yok. Ve hiçbir şekilde numara engelleyebilecegim bi program yok. İşe yarar bir tane program yok. Bu nasl bir ilgisizlik sorumsuzluk ne işe yarıyor wp geliştiricileri???? Huawei P20 Pro kullanıcısı bir takipçimiz rehber yedekleme işlemi hakkında bilgi istemiştir.

   Huawei P20 Pro modeli üst segment donanımı ve tasarımı ile teknoloji tutkunlarına hitap etmektedir İsterseniz kısaca teknik özelliklerine bakalım; BlackBerry büyük ekranlı telefon üretme furyasına katıldı Akıllı telefonlarda kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırmak için bazı markalar başarılı güzel teknik özellikler koymaktadır.

   Çift tıklama ile ekranı açma özelliği KnockON özelliğidir.

   Android işletim sistemine ve İOS Nokia-Microsoft lumia Mesaj ve Numara nasıl engellenir?

   Recent tags:

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web