Casus yazılımların özellikleri

Contents:
 • Casus Yazılım | SPY Kontrol Telefon Takip
 • Casus yazılımlar nasıl önlenir
 • Casus Yazılımlar
 • Bu harika ve benzersiz özellikleri inceleyin
 • Üst Bağlantı Çubuğu
 • Casus Yazılım | SPY Kontrol Telefon Takip

  Bilgisayarınızı casus yazılımlara ve istenmeyen diğer yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olabilecek bazı yöntemler şunlardır. Birçok casus yazılım ve istenmeyen diğer yazılımlar diğer programlarla birlikte geliyor veya ahlaka aykırı web sitelerinden kaynaklanıyor olsalar da casus yazılımların cüzi bir kısmı bilgisayarınıza uzaktan bilgisayar korsanlarınca yerleştirilmiş olabilir. Microsoft Update sayfasını ziyaret ederek otomatik güncelleştirmeyi açtığınızı ve en son kritik güncelleştirmelerle güvenlik güncelleştirmelerinin tamamını indirip kurduğunuzu teyit edin.

  Bir web sitesinden ne kadar çok veya ne kadar az bilgi almayı istediğinizi belirlemek için Internet Explorer web tarayıcınızın güvenlik ayarlarını ayarlayabilirsiniz.

  Microsoft, Internet bölgesine yönelik güvenlik ayarlarını Orta veya yüksek olarak ayarlamanızı önerir. Windows 7, Windows Vista veya Windows XP Service Pack 2 SP2 kullanıyorsanız ve webde dolaşmak için de Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın Internet bölgesi için güvenlik ayarları varsayılan olarak Orta şeklinde ayarlanmıştır.

  Casus yazılımlar nasıl önlenir

  Internet Explorer Güvenlik Ayarlarını Değiştirin. Internet Explorer ayrıca casus yazılımlara ve istenmeyen veya zarar verici diğer birçok yazılıma karşı korunmaya yardımcı olan bir dizi özellik de içerir. Microsoft Security Essentials bilgisayarınızı casus yazılımlara ve istenmeyen diğer yazılımlara karşı korumaya yardımcı olur. Daha fazla bilgi için bkz: Microsoft Security Essentials ile bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olun.

  Casus Yazılımlar

  Casus yazılımlara ve istenmeyen diğer yazılımlara karşı en iyi savunma ilk etapta bunları indirmemektir. İşte, istemediğiniz yazılımları indirmeye karşı sizi koruyabilecek birkaç faydalı ipucu:. Programları sadece güvendiğiniz web sitelerinden indirin.

  Hedef telefonun işletim sistemine uygun seçeneği işaretleyin.

  Bilgisayar Güvenliği

  Telefona takip programı yükleme yapabilmek için fiziksel erişim gerekebilir. Jailbreak yapmadan program yükleme yapmak istiyorsanız Jailbreaksiz iPhone seçeneğini seçin. Telefon jailbreakli ise bu seçeneği seçip gelen ekrandaki uyarılara dikkat edin ve linki kopyalayın.

  Bu harika ve benzersiz özellikleri inceleyin

  Açılan ekrandaki ayarları yaptıktan sonra mSpy kısıtlı takibe başlar. Telefona fiziksel erişim olmaksızın iCloud bilgilerine sahip olmanız ve yedeklemenin telefonda açık olması koşuluyla yapılabilir. Jailbreaksiz Kontrol Panelinde ne göreceksiniz? İz bırakmamak için ilk indirilen programı silin. Seçeneği size daha kısıtlı takip imkanı sunar, örneğin WhatsApp mesajlaşmalarını takip edemezsiniz.


  • Benzersiz ve eşsiz özellikleri hemen inceleyin?
  • Casus Yazılımlar Bilgisayar Eğitimi.
  • Casus yazılımlar nasıl önlenir.
  • Casus Yazılım Nedir;
  • Aldatma ve Teknoloji.
  • Casus Yazılım!
  • Casus Yazılım Hangi Telefona Yüklenir?.

  Telefona casus yazılım yükleme ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Tek yapmanız gereken mSpy Türkiye sayfasına gitmeniz mSpy indir linkine tıklamanız.

  En iyi 3 casus programları

  Aile bireylerinden arkadaşlara kadar hayatımızdaki herkesle her an paylaşımda bulunduğumuz bu platformlarda kullanıcıların dikkat ettiği en önemli şeyler biri de yakın çevremiz, eşimiz ya da sevgilimiz bu platformlarda kimlerle konuşuyor veya mesajlaşıyor sorusudur. Casus yazılım programı telefon dinleme programı sayesinde bu gibi dertlerden kurtulabilirsiniz.

  Üst Bağlantı Çubuğu

  Olası bir aldatma şüphesinde kesin kanıtlar olmadığı takdirde inkâra meyilli olan partnerler ise çözümü kanıtlarda arıyor. Para karşılığında istenilen kişiyi takip ettirerek fotoğrafların çekilmesi hizmeti veren kuruluşların yerini ise günümüzde akıllı cihazlar ve yazılımlar alıyor. Şüphe duyulan eşin cep telefonuna yüklenen casus yazılım ve uygulamalar sayesinde ne zaman nerede ne yaptığına dair bilgiler almak artık çok zor ve karmaşık şeyler değildir.

  Casus Yazılımın Yükleme Özellikleri

  Bu yöntemlerden birisi de casus yazılım teknolojisidir. Akıllı telefona yüklenen casus yazılım aktif edildikten sonra kendisini gizleyerek olası yakalanma oranını da en aza indiriyor.

  Recent tags:

  • Facebook şifresi değiştirmeden öğrenme
  • google den konum bulma
  • gprs üzerinden telefon takip

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web