Çocuğumu telefondan takip etme

Contents:
 • Telefonda arkadaş ve sevgili takip uygulamaları
 • Genel Özellikler Listesi:
 • Çocuğumun Okula Gitmediğini Nasıl Öğrenebilirim?
 • Çocuk Takip Programının Kurulumu
 • Android Telefon Takip Programı | Telefon Takip
 • Cep telefonu ile yapılan yanlışlar sadece çocuğunuz için değil tüm aileniz için utanç kaynağına dönüşebilir.

  Telefonda arkadaş ve sevgili takip uygulamaları

  Çocuklarınız kötü niyetli seks avcıları tarafından kandırıldığında hem çocuğunuz hem siz bundan oldukça kötü bir şekilde etkilenebilirsiniz. İlk olarak bu tür insanlar çocuklarınıza arkadaş olarak yaklaşıp sonradan onları telefon yoluyla kötü davranışlara yöneltirler sekstizm bu tür davranışlardan ve kötü niyetli insanlardan çocuklarınızı her an korumak için yapmanız gereken tek şey spymaster pro kullanarak aş zamanlı olarak çocuklarınızın yaptığı görüşmeleri öğrenip detaylı bilgiye sahip olmaktır. Eşsiz yeni spymaster pro sayesinde yalnızca çocuğunuzu kontrol edip onu korumayacak aynı zamanda çocuğunuzun sizin bu tür bir davranışta bulunduğunuzdan da haberi olmayacak.

  TELEFONDAN PROGRAMSIZ KONUM TAKIP ETME

  Tüm görüşmeler ve sms bilgileri size özel olarak oluşturulan güvenilir spymaster kullanıcı hesabınıza gönderilecek ve her bir ileti için istediğiniz zaman detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Herhangi bir tehlikenin olup olmadığını öğrenmek için size gönderilen bilgileri tekrar tekrar okuyup inceleyebilir ve tehlike sezdiğinizde anında harekete geçebilirsiniz. Bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliklerin başında kolay ve etkili kullanımı gelir.


  • Bilgisayardan cep telefonu takip etme?
  • Kızımın cep telefonunu izlemek istiyorum;
  • Telefon Konum Takibi için en iyi çözüm!
  • 3 Adımda Cep Telefonunu Kolay Bir Şekilde Takip Edin;
  • Android Telefon Takip 2018.

  ArGe ekibimiz uygulamanın çok daha kullanışlı ve etkili olması için ara vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Spymaster Pro, çocuğunuzun her türlü hareketinden haberdar olmanız ve anında eyleme geçebilmeniz için size eşsiz kolaylıklar sağlıyor. İhtiyaçlarınıza uygun olarak temel veya pro sürümünü seçebilirsiniz.

  Gps Takibi Sayesinde Çocuğunuzun Her An Nerede Olduğunu Öğrenin

  Bu özellik en çok onlu yaşlardaki çocuklar için kullanışlı bir özelliktir. Gençler mesajlaşarak haberleşmeyi konulmaya tercih ederler ve bu şekilde özel bir alan yaratmış olurlar. Yazılım sayesinde yalnızca gelen ve giden mesajlarla ilgili zaman ve kişi detayına değil aynı zamanda mesajlarda satır satır nelerin yazılı olduğuna ulaşabileceksiniz. Çocuklarınıza bazı yerlere gitme yasağı koyduğunuzda genellikle işe yaramaz özellikle isyancı bir karakteri varsa.

  Genel Özellikler Listesi:

  Genellikle gitmediklerini söyleyerek sizden gizli yasak konan mekânlara gidebilirler. Bu tür bir olayın yaşanmamasını sağlamak için hareketlerini kontrol etmenizde yarar vardır. GPS takibi sayesinde çocuklarınızın nerelerde vakit geçirdiğini ve güvende olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çocuklarınızın iletişimde olduğu herkesi öğrenebilir ve şüpheli bir durum sezdiğinizde acil tedbirler alabilirsiniz.


  • Çocuğunuzun Bulunduğu Her Yeri Casus Yazılımlar İle Takip Edin.
  • Telefon Konum Takibi ile Çocuğumun Konumunu Öğrenmek.
  • Telefon Takip Programı Neyi Kaydeder?.

  Günümüzdeki gençlerin en favori iletişim kanallarından biri de mail ile iletişimdir. Bu özellik sayesinde her bir email kullanıcı hesabınızda saklanacak ve istediğiniz an çocuğunuz mail bilgilerine erişim sağlayabileceksiniz. Dilediğiniz kadar yasak ya da izin verilen yer belirleyebilir ve çocuğunuz bu yerlere girip çıktığı anda uyarılabilirsiniz.

  Çocuğumun Okula Gitmediğini Nasıl Öğrenebilirim?

  Telefon konum takibi bu şekilde çalışır. Sadece okul için değil, arkadaşlarıyla gezerken de çok kullanışlı bir özellik. Bu sayede kendisi için olumsuz olabilecek hiçbir yere girmediğinden emin olabilecek, gittiği her yerin takibini çok kullanışlı bir harita üzerinden takip edebileceksiniz. Tabii ki casus yazılım kullanırken sadece çocuğunuz belirlediğiniz bir yere girdiğinde görmekle yetinmek zorunda değilsiniz.

  Çocuk Takip Programının Kurulumu

  GPS telefon konum takibi ile çocuğunuzu yerini merak ettiğinizde, birkaç saniye içerisinde kullanıcı panelinize girerek, yine detaylı bir harita üzerinde o anda nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. O anda kontrol edecek vaktiniz olmasa bile daha sonra panelinizi açarak çocuğunuzun gittiği her yeri, gün ya da saat bazında listeyebilirsiniz.

  Kesinlikle çocuğunuzu sürekli arayıp nerede olduğunu sormaktan ve doğru söyleyip söylemediğini anlamaya çalışmaktan çok daha pratik bir yol. Bu özelliğin telefonun normal GPS özelliği çalışmasa bile kullanılabilmesi işlevselliğini kat be kat arttırıyor. Çocuğunuzun konumunu bulmanızı sağlayan diğer bir özellik de wi-fi takibi telefon konum takibi gibi verimli bir özellik.

  Telefonun bağlandığı bütün kablosuz ağları izleyerek wi-fi adlarını ve wi-fi ağının tam konumunu bulabilirsiniz.

  Android Telefon Takip Programı | Telefon Takip

  Bu, GPS konumuna göre daha net sonuçlar vermekte; çünkü çocuğunuz ders saatleri içerisinde okulun hemen yanındaki kafedeyse, GPS okulun koordinatlarına yakın bir yer göstereceğinden çocuğunuzu hâlâ okulda sanabilirsiniz. Wi-fi takibi bu yanlış anlamayı tamamen ortadan kaldırıyor. İyi bir casus uygulama seçtiğinizde bu özelliklerin hepsine sahip olacağınız için bir özelliği kullanmak mümkün olmadığında diğeriyle devam edebilir ve çocuklarınızı her daim gözünüzün önünde tutabilirsiniz.

  Your email address will not be published.

  Recent tags:

  • Konum bulma pc
  • ebeveyn kontrolü zyxel
  • iphoneda arama sesi kaydetme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web