Türkçe keylogger programları

Contents:
 • Yöneticiler tarafından, uzakta olduklarında bilgisayarları izlemek için kullanılır
 • Ultimate Keylogger Pro [] - Günün Tam Sürümü Forumu (#) - CHIP Online Forum
 • Editörün Yorumu
 • Ultimate Keylogger Pro [16.08.2011]
 • İndirmeler Dergi Windows Dosyaları.


  1. ?
  2. .
  3. turkce keylogger programэ bэlenler - brandingeu.com - Turkish Hacking & Security Platform.
  4. Spyrix Free Keylogger İndir - Ücretsiz Keylogger Takip Programı - Tamindir.
  5. Ardamax Keylogger Türkçe » WarezTurkey | Program indir - Film İndir - Oyun indir.
  6. Ardamax Keylogger - en son sürümü ücretsiz indirme.
  7. ?

  Ardamax Keylogger En son sürüm 4. Ardamax Keylogger, siz ortalıkta yokken bilgisayarınızda ne işlerin döndüğünü takip etmenizi sağlayan bir casus yazılımdır. Tüm tuş basımlarını, eylemleri, siteleri ve makinenizdeki aktiviteyi takip etmek için kullanılan Ardamax Keylogger programı arka planda çalışır, böylece diğer kullanıcılar bu programın varlığından haberdar olmazlar.

  Yöneticiler tarafından, uzakta olduklarında bilgisayarları izlemek için kullanılır

  Başlangıç menünüzde tutulan bu program, bilgisayarınız başlatıldığında çalışmaya başlar ve bilgisayarınızda süregelmekte olan tüm aksiyonun iç yüzünü size bildirir. Ardamax Keylogger yazılımını indirenler bunları da indirdiler: Diğer kullanıcıların hoşlandığı Ardamax Keylogger gibi programları tavsiye etmekten mutluluk duyarız. Ardamax Keylogger benzeri yazılımlar:. Camera Card Recovery Software.

  Ultimate Keylogger Pro [] - Günün Tam Sürümü Forumu (#) - CHIP Online Forum

  Recover iPod Missing Files. Bilgisayar kullanımı etkili şekilde izlemiyor Gizlilik modu programı gizlemiyor. Kaldırmak için program penceresini açıp sağ tarafta show icon in the system notification area yazan yerdeki klik kaldırılır. Nede olsa izleme yazılımı: Eğer bilgisayarın izlendiğini bilinmesini istiyorsak yine aynı yerde show mesage every yazan yere klik koyuyoruz.


  • THT Yardэm Merkezi.
  • Keylogger – Tuş Vuruşu Kaydedici Yazılımı.
  • ücretsiz Keylogger : Spyrix Keylogger, Spyrix Personal Monitor.
  • Tuş Vuruşu Kaydedici Keylogger.
  • Revelation keylogger v indir - Keylogger türkçe bedava indir!
  • Casus Keylogger ’ın Özellikleri.
  • Ve kendi belirttiğimiz mesajın ekranda görünmesini sağlıyoruz. Bilgisayar izleniyor gibi  Şimdi ikonuda gizledikten sonra programımıza şifre koyuyoruz her isteyen açmasın diye.

   Yine programın ana penceresinde sağda enable pasword protection kısmına klik koyuyoruz. Ve belirlediğimiz şifreyi girmeden program açılmayacaktır.

   Editörün Yorumu

   Şifrenizi unutmamaya dikkat edin. Monitoring optionstan nelerin izleneceğini seçiyoruz sağda en yukarıda. İzlemek istediğiniz şeye göre süreyi ayarlayın.

   Eyer çok kısa süreli ayarlarsanız resimler çok fazla olacağından diskte çok büyük yer kaplayacaktır bunu dikkate alın. Bir ekran görüntüsü kb civarında yer kaplıyor.


   • Keylogger İndir - Bilgisayar Takip ve İzleme Yazılımı - Tamindir.
   • mSpy nedir?.
   • Revelation keylogger v4.0 indir;
   • Keylogger ile bilgisayarınızda hangi işlemler yapıldığını takip edebilirsiniz?
   • !
   • Keylogger - Tuş Vuruşu Kaydedici Yazılımı | Casus Yazılım;
   • Spyrix Free Keylogger?
   • Programın en büyük eksikliği resimlerin kalitesi ve boyutunun ayarlanamaması. Bu ayarlarıda yaptıktan sonra sol üstte bulunan start monitoring butonundan izlemeyi başlatıyoruz ve program penceresini kapatıyoruz. İzleme tamamlandığında raporların incelenmesi;  Raporları görebilmek için tekrar programı şifremizi girerek açıyoruz. Solda Logs yazan kısımdan bilgisayarımızın kullanıcı adına tıklayıp  view screenshots butonuna basıyoruz ve programın şifreli olarak kaydettiği ekran görüntülerini ve klavye kayıtlarını çözmesini bekliyoruz bu işlem ne kadar sürede bir ekran kaydı aldığınıza göre birkaç saniyeyle dakika arasıda sürebilir.

    Çok sık ekran kaydı alıyorsanız binlerce resim olabilir. Örneğin dakikada 1 resim almak için ayarladıysanız saatte 60 ekran görüntüsü olur 20 saatte resim olur ve bunların çözülmesi zaman alabilir. Sonunda program çözme işini bitirince varsayılan internet tarayıcıda kayıtları açacaktır. Burda dikkat edilmesi gereken ve yine programın bir eksikliği olarak görüyorum çok fazla ekran kaydı aldıysanız int.

    Ultimate Keylogger Pro [16.08.2011]

    Burada yapacağınız program tarayıcıyı açar açmaz kapatmanız. Eğer sadece klavye kayıtları ile ilgileniyorsanız programın resimleri çözdüğü dizinede DecryptedReport adında bir klasör oluşturuyor onun içinde DecryptedReport. Sadece ekran kayıtlarına bakmak isterseniz Screenshots klasörünü inceleyebilirsiniz. Bütün bu işlemleri programın ana penceresini kapatmadan yapıyoruz.

    Eğer pencereyi kapatırsanız DecryptedReport klasörü silinir ve içindekileri göremezsiniz. Eğer program açıkken DecryptedReport klasörünün içeriğini başka bir yere kopyalarsanız raporu herzaman görebilirsiniz.

    Recent tags:

    • Mesaj takip formu
    • ebeveyn kontrolü zyxel
    • lg telefon cihaz takip

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web