Iphone yazılım güncelleme parolasını unuttum

Contents:
 • iPhone veya iPad Şifresini Unutanlar için Çözüm
 • Öncelikle aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin
 • Parolanızı sıfırlama
 • iPhone "Ekran Kilidi" Şifresini Unuttum, Kaldırmak İçin Ne Yapmalıyım? - Tamindir
 • Aygıtınızı iTunes ile eşzamanladıysanız geri yükleyebilirsiniz. Bu işlemin ardından aygıtın içeriği ve parolası silinir. Bu işlemin ardından aygıt ve parolası silinir. Kurtarma modunu kullanarak aygıtınızı güncelleyemiyor veya geri yükleyemiyorsanız ya da ilgili düğmeler kırık olduğundan veya takılı kaldığından kurtarma modunu kullanamıyorsanız Apple Destek bölümüne ulaşın.

  Ardından iPhone, iPad veya iPod touch'ınız için servis ayarlamaya ilişkin adımları izleyin. Öncelikle aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin Parolanızı unutmadan önce yedekleme oluşturmadıysanız aygıtınızın verilerini kurtarmanın yolu yoktur. Parolanızı kaldırabilmek için aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin: Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı iTunes ile silme Aygıtınızı iTunes ile eşzamanladıysanız geri yükleyebilirsiniz. Aygıtınızı, eşzamanlama yaptığınız bilgisayara bağlayın.

  Parola istenirse eşzamanlama yaptığınız başka bir bilgisayarı deneyin veya kurtarma modunu kullanın. Eşzamanlama yapılıp yedekleme oluşturulmazsa ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Eşzamanlama ve yedekleme tamamlandıktan sonra  [Aygıtıma] Geri Yükle 'yi tıklayın.

  iPhone veya iPad Şifresini Unutanlar için Çözüm

  Yedeklemelerin tarihine ve boyutuna bakarak en uygun olanı seçin. Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı kurtarma modu ile silme iTunes'la hiç eşzamanlama yapmadıysanız aygıtınızı geri yüklemek için kurtarma modunu kullanmanız gerekir. Bilgisayarınız yoksa bir arkadaşınızdan ödünç alın veya bir Apple Store'a ya da Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı'na gidin.

  Aygıtınız bağlıyken yeniden başlatmak için zorlayın: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Öyle değilse ne yapmam lazım.


  1. Parolanızı veya parola ayarlarınızı değiştirme.
  2. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda parola kullanma!
  3. iPhone Şifresini Unuttum, Ne Yapmalıyım?;
  4. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın parolasını unuttuysanız veya aygıtınız etkisizleştirildiyse.
  5. iPhone "Ekran Kilidi" Şifresini Unuttum, Kaldırmak İçin Ne Yapmalıyım?;
  6. Apple Kimliğinizin parolasını unuttuysanız;
  7. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme!

  Aşağıdaki yazıda paylaştığımız gibi yeni bir Apple Kimliği alırken mi bu sorunla karşılaşıyorsunuz? Yani girdiğiniz email adresine ait zaten daha önceden bir hesap açıldığını ve bu hesabın güvenlik nedeniyle kilitlendiğini mi söylüyor. Ancak yukarıda bahsetmiş olduğunuz yöntem, sanırsam saçma bir soru olacak unutulan sınırlama kodunun sıfırlanması için de uygulanabilir mi? Mustafa Bey Merhaba ; Komple reset atacağım fakat makinem sürekli şifre istiyor, hatirlayamadigim için makineyi komple resetleyemiyorum ne yapmam lazım teşekkürler…. Bu gizlilikler ile alakalı olarak şunu sormak istiyorum. Ben iOS 5 yükledikten sonra mail ayarlarım ve iCloud menüleri silik geliyor ve ayarlarını değiştiremiyorum hiçbir şekilde bunun neden kaynaklanıyor olabileceğini biliyormusunuz?

  Apple Store giriş şifremi unuttum hiç bir sekilde uygulama indiremiyorum acaba ne yapmam lazım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim. Eğer yoksa cihazınızı servise götürün. Babam bana cok kizacak Cok acil yardimina ihtiyacim var. Ben iphonenumun kilidini unuttum. Yukarıdaki yazı zaten bunun için. Tesekkur ederim Mustafa abi.. İçinde İtunes var fakat ben şifresini sıfırlamaya çalıştığımda yeniden deneyin yazıyor.

  Sevgili admin malesef itunese iPhone bağladigimizda eğer iphonede parola var ise tuşlarda kitli ise iTunes hata verip lütfen parolayı girin uyarısı yapıyor ve telefonda kilidi açtıktan sonra iTunes bağlanıyor …. Asıl mesele bu işte!!! Yedekten geri dönmüyorsunuz direk, önce restore geri yükle edip cihazınınız sıfırlandıktan sonra ilk açılışta yedekten mi dönmek istersiniz yoksa yeni bir cihaz olarak mı tanımlamak istersiniz diye soruyor.

  Eğer daha önce kullandığımız yani cihazımızı eşzamanlamak için kullandığımız bir iTunes ise yedekten dönmesine rağmen artık cihaz kilitli olmuyor.

  iPhone

  Sanırım ben güzel anlatamadım yazıda. Tabi bu durumda da anlattığınız işlemler olmuyor…. O zaman sizin sorununuz başka. Zaten bağlanamasaydım yukarıdaki yazıyı hazırlayamazdım. Özellikle cihazım kilitli iken yaptım yukarıdaki işlemleri. Tecrübe etmediğimiz hiç bir şeyi paylaşmıyoruz merak etmeyin. Cihazınızı yeni olarak ayarlarsanız parola da kalmaz: Mustafa Bey, Yukarıdaki arkadaşın sorununu ben de yaşıyorum. Alttaki seçenekler sadece yeniden dene ve iptal.

  Öncelikle aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin

  Yani bir yere varamıyoruz… ipad alındığından beri itunesa hiç bağlanmamıştı. Kilitlendiği için ilk defa bağlanılmaya çalışılıyor… Ben de ipAd gibi kilitlendim kaldım anlayacağınız…. Dün gece sabahlayarak derdimi çözdüm. Yöntemi yabancı forumlardan buldum. Yine iTunes ile yapılıyor. Ben ok dedim ve yüklendikten sonra birden restore ediliyor dedi. Tam da ben bu bloğu okurken. Şİmdi açıldı ama bir işe yaramadı. Tek tek uygulamalar tekrar iniyor ve şifre de hala açık nasıl yapacağım???

  Parolanızı sıfırlama

  Apple ürünümüzün kullanıcı şifresini unutmuşsak ya da kötü bir arkadaş şakasına kurban gitmişsek kullanıcı şifresini bilmeden ne aygıta ulaşabiliriz ne de iTune üzerinden bir işlem yapabiliriz. Şimdi bu problemi nasıl çözebileceğimize bir bakalım:. Cihaz bağlı durumdayken şimdi onu DFU moduna alacağız. Eğer doğru yaptığsanız cihazın kendi ekranında bağlantı kablosunun resmi çıkacaktır.

  Bilgisayarda ise Recovery modda bir cihaz bulunduğuna dair mesaj çıkacaktır. İşlem bittikten sonra cihaz açılacaktır ve içerinde bulunan kişisel bilgiler, mp3 ve video gibi içerik hala korunuyor olacaktır. Gerçekten çok teşekkürler tüm eski bilgiler gitti ama benim için önemli olan açılmasıydı teşekkürler…. Şimdi bu problemi nasıl çözebileceğimize bir bakalım: İlk önce cihazı açık halde iTune programını açarak bilgisayara bağlayınız. İşlem bittikten sonra cihaz açılacaktır ve içerinde bulunan kişisel bilgiler, mp3 ve video gibi içerik hala korunuyor olacaktır Valla bu benim işimi gördü dikatli okuyun vee yazınlanları tek tek yapın olucak ondan sonra ipadi geri yükleme yapıosunuz sorun ortadan kalkıyor bunu yaptım fakat uygulamalarım fotoğraflarım..

  Sayın Mustafa TAN sizin bu engin bilgilerinizden daha çok yararlanabilmem için mail adresinizi vermenizi rica ediyorum. Bu sayede daha kolay ve etkili bir bicimde sorunlarımı çözmüş olacağız. Benim bir sorum olacak iPhone lardan sınırlama parolasının nasıl sıfırlayabiliriz. İpad imizin şifresini kaybettik. Bu öğretmen arkadaşınızın işini halletmenizi rica ediyorum.. Yanlış parola girilmesinden ötürü ios. Son yapılan açıklamada kullanıcı şifresi unutulmuşsa yazıyor. Fabrika ayarlarına dönsün istemiyorum, bu nedenle emin olmaya çalışıyorum.

  Tekrar bir açıklama olursa sevinirim , iyi geceler. Yukarıdaki yazı zaten Sınırlama parolası için değil cihaz parolası için. Sınırlama parolası için cihazını geri yükledikten sonra yedekten dönmemeniz gerekiyor. Merhaba iphoneturkey ailesi ben bir sorunla karşıştım bilmiyorum belkide cok basit bir yolu vardır fakat arastırmalarımda bulamadım Telefonuma parola koyduktan Sonra kimsenin bilgilerime erişmesini istemiyorum fakat telefonu bilgisayara taktıktan sonra Resimlerim falan Otamatik kullan olarak acılıyor bir flas disk gibi bunu nasıl kapatabilirim bunu kapatamıyorsam neden parola koyma gereksimi yapmıslarki yani demek istediğim şudurki iphoneyi pc ye bağladıgımda bana sor diye bir secenek olması gerekmezmi varmı varsa nerde şimdiden teşekkürLer.

  Yani demek istediğim bilgisayardan iphone unun hiçbir özelliğini silemez ayrıca itune a da bilgisayara şifre konulabilirmi ben tam bilmiyorum ama tecrübeme göre öyle bir seçenek yok ha ayrıca şunu unuttum. Sadece sen hangi bilgisayarına itunes indirdiysen sadece ondan içini görebilirsin diğer bilgisayarlarda çalışmaz. Arkadaslar eger parolanizi bi kac deneme yontemiyle hatirlayabileceksiniz fakat her yanlis deneme sonrasindaki beklemelerden kurtulmak icin bi yontem ben yaptim oldu telefonu itunese baglayin ve itunesi tekrardan yetkilendirin ve kullanici adinizla tekrardan oturum acin satin alinan aktar dedim yedekleme yaptim sonra tam geri yukleme yapip format aticaktim ki bir tele baktim 60 dk dan kalan 48 dk bekleme zorunlulugu kalkmis bikac kere denedim buldum sifreyi feri yuklemekten kurtuldum..

  D napıcam bi yardımcı olun ya. Yukarıdaki yöntem restore Geri Yükleme içeriyor ve de bildiğiniz gibi geri yükleme ve güncelleme işlemleri sonradan yapılan unlock işlemlerini ortadan kaldırıyor. Dolayısıyla cihazınızı tekrar SIM kilitli olacaktır. Bu durumda cihazınızı sıfırlamaktan başka çareniz yok. Yedekten de geri dönemezsiniz şifreniz geri geleceği için:. Aşağıdaki şekilde sıfırlamayaı deneyin cihazınızı: Hem de içindeki verileri kaybetmeden:.

  iPhone Yedeklemeden Geri Yükleme Sorunu ve Çözümü

  Bir de bunu deneyin: Telefonunuzun ve tabletinizinmodel kilidini unuttuysanız eğer Teknoloji Destek Hattı mevcut oradan bilgi alabilirsiniz…. Ne yapıcam lütfen yardım edin. Yav abicim benim iPhone 3GS var. Yanlışlıkla onu denize düşürdüm. Ama düşürmeden önce ona şifre koymuştum. İnşallah tavsiyeniz işe yarar. Bu yazımıza bir gözatın: Eğer yukarıdaki yazıda detaylı açıkladığımı gibi cihazınızı daha önce eşzamanladığınız iTunes ile geri yüklerseniz ceyi kaybı yaşamazsınız. Unutulan parola veya yanlış parola girildikten sonra aygıtın devre dışı bırakılması Özet.

  Parolanızı unuttuysanız veya hatırlayamıyorsanız, sorunu gidermek için bu makaledeki adımları izleyin. Altı defa veya daha fazla hatalı parola girerseniz, aşağıdakilerden birini içeren bir mesaj görürsünüz:. Çok sayıda denemenin ardından, aygıtınız şunu görüntüleyebilir: Aygıtınızı daha önce iTunes ile eşzamanladıysanız Aygıtınızı daha önce iTunes ile eşzamanlamadıysanız. Aygıtı bağladığınızda şu hata mesajıyla karşılaşabilirsiniz: USB kablosunu aygıttan çıkarın, ancak kablonun diğer ucunu bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takılı bırakın. Ana Ekran düğmesini basılı tutarken, USB kablosunu aygıta yeniden bağlayın.

  Bu ekran göründüğünde, Ana Ekran düğmesini bırakın. Aygıtınızı üst üste on kez hatalı parola denemesinin ardından kendisini silecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu ayar varsayılan olarak kapalıdır. Yardımcı olmadı Bir şekilde yardımcı oldu Yardımcı oldu Çok yardımcı oldu Sorunumu çözdü. Geri yüklemeyi başlattım 30dakika kaldı dedi bittiğinde ağ sorunu verdi telefon açılmadı bu 2. Şöyle bir salaklık da var ben şifremi unutmadım doğru şifreyi girdiğime adım gibi eminim ama bu telefon inkar ediyor 5yıllık şifremi.

  iPhone "Ekran Kilidi" Şifresini Unuttum, Kaldırmak İçin Ne Yapmalıyım? - Tamindir

  Merhaba, Mustafa Ağabey ıpad im kilitlendi şu an Ipad in üzerinde IPad kapalı Itunese bağlan yazıyor Ipad i Itunes a bağladım ama yapamadım lütfen hemen yardim edin. Hemen cevap yazarsanız çok sevinirim. Hemen cevap yazarsanız çook sevinirim. Hiç bir tuşa basamıyorum. Abi çok saol 3 yaşında kardeşim var.

  Merhaba benim şöyle bi sorunum var. İphone 4s kullanıyorum ana ekran parolasını unuttum telefon kitlendi açılmıyor. Merhaba ; iphone 5 kullanıcısıyım telefonumu bul özelliği açık oldugundan telefonum apple kimliği istiyor. Merhaba ; I phone telefonumda ios7 kullanıyorudum memnun kalmadığım için ios6 yı yüklemek istedim ve telefonumu bilgisayarıma baglayarak ı tunnes tan geri yükleme yaptm işlemi gerçekleştirdim ancak bu seferde i cloud adresimi biliyorum ancak şifremi unuttum ayrıca i cloudumu kaydederken hangi mail adresimi kullandıgımıda bilemiyorum sıfırlama bilgilerim nereye gidiyor bulamıyorum.

  Mail adresiyle değilde güvenlik sorusuyla yapmak istedim oda olmuyor çünkü bilgiler yanlış diyor sanırım yanlış hatırlıyorum. Slm benim iPhone 5 tlf yanliş şifre girildikten sonra şimdi ise tlf açılıyor sadece hangi dili seçeceğini ayarlıyorsun ve kart istiyor kartı taktıktan sonra epıl kimliği ve parola soruyor parolayı unuttuğumuz için acıkmıyor yardımcı olacak arkadaşlar varsa iyi olur.

  Passcodeum 4 haneli değil uzun versiyon.


  1. Parola ayarlama.
  2. 2 Cevaplar!
  3. brandingeu.com | Bad gateway.
  4. Parolası Unutulan iPhone ve iPad’lerin Kilitlerinin Açılması – iPhone ve iPad Türkiye.
  5. Parolası Unutulan iPhone ve iPad’lerin Kilitlerinin Açılması.

  Yedeklemeyi de passcodeumu bu hale getirdikten çok önce yapmıştım. Yukarıda dediğiniz işlemi yapıp telefonumu kurtarmaya çalışıyorum ama yedeklemeyi geri yükle dediğimde önce iphoneunuzu açıp iclouddan iphoneumu bulu kapatın diye uyarı veriyor. Acil bir durum, cevaplarsanız sevinirim.

  Ben ipadimi bul uygulamasını açık unutmuşum!! Mustafa Bey yardımlariniz ve yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz. Gerçi oyunları yok ama muhtemelen bu benden kaynaklandı. Onun mutluluğunu görmek süper,tekrar teşekkürler. Son birkaç ay içinde dolarda görülen hızlı artışın elektronik ürün fiyatlarına yansıması bekleniyordu.

  Tabii ki, en büyük beklentilerden bir tanesi de iPhone fiyatlarının zamlanmasıydı. Apple Watch Series 2 adıyla duyurulan yeni akıllı saat özellikle fitness ve sağlık özellikleriyle You may also like İngilizce ifade de aynen şu şekilde: Akşam cihazımı tamamen kilitleyip kesin sonucu size döneceğim. Acaba bu işlemi deneyeceginizi söylemiştiniz denedinizmi?

  Recent tags:

  • Apple randevu takip
  • iphone 8 safari geçmişi görme
  • uydudan cep telefonu takip etme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web