Android telefon müzik dinleme

Contents:
 • Android Telefondan Müzik Dinleme ve indirme Uygulamaları
 • Android İçin En İyi 4 Ücretsiz Müzik Uygulaması
 • 35 yorum - “Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları”
 • Android için En İyi 10 Müzik Çalar Uygulaması
 • Peggo Müzik İndirme Programı
 • Bu uygulama sayesinde tarzınıza uygun müzikler ile günlük hayatınıza renk katabilirsiniz.

  Android Telefondan Müzik Dinleme ve indirme Uygulamaları

  Son zamanlarda Spotify tarzı uygulamaların gerisinde de kalsa da SoundCloud sayesinde, istediğiniz sanatçıya ait parçalar bir tık uzağınızda. Slacker Radio uygulaması ile, kendi tarzınıza has müzik listeleri ile günün tadını çıkartabilirsiniz.

  Youtube arka planda müzik dinleme (rootsuz programsız 2017)

  Sıkıldığınızda ya da kafanızı dağıtmak için kullanabileceğiniz güzel uygulamalarından biri olarak gösterebiliriz. Popüler müzik uygulamalarından biri olan Pandora , ile birlikte her telden müziğe rahatlıkla erişebilir ve listeler oluşturabilirsiniz. Tanınımış ve popüler ünlülerden tutun, bağımsız sanatçılara kadar birçok türden müziğe Jango Radio uygulamasıyla kolay bir şekilde erişebilirsiniz.


  1. En İyi 5 Online Müzik Dinleme Uygulaması (Android).
  2. 17 yorum - “Android için en iyi müzik uygulamaları!”.
  3. Android için En İyi 10 Müzik Çalar Uygulaması - Tamindir!

  Denenmeye değer bir uygulama olduğunu belirtelim. Ücretsiz olmasından dolayı diğer abonelik zorunluğu olan uygulamaların geri planınında kalsa da, iHeart Radio birçok Android kullanıcısının tercihi olduğunu söyleyebiliriz.

  Android İçin En İyi 4 Ücretsiz Müzik Uygulaması

  Kullanıcılara sunduğu kusursuz hizmeti ile birlikte tanınan  Deezer  uygulaması, sayesinde dinlediğiniz parçalara otomatik olarak şarkı listeleri karşınıza çıkarılmakta. Android cihazınız varsa  Deezer uygulaması sizin için güzel bir seçenek olabilir. Sizin önerebileceğiniz güzel bir müzik uygulaması var mı? Siz Android cihazınızda hangi müzik uygulamasını tercih ediyorsunuz?

  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Bu arada kulaklığınız ne kadar kalite ise programın size sunabilecekleri o kadar fazla oluyor. Eğer listesinde kulaklığınızın markası varsa direk seçip o kulaklık için yapılmış en iyi ayarlarla dinleme zevkine sahip olursunuz.

  35 yorum - “Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları”

  Yoksada o kadar sorun değil siz kendiniz de kişiselleştirebiliyorsunuz. Beyler spotify in ücretsiz versiyonugibi dusuneceginiz türden bir uygulama MusicAll uygulama play store de yok sitesinden indirme yapiyorsunuz cevirimdisi dinleme ozelligi bile var. Konuyu yazan kişi birde Musixmatch uygulamasını inceleyebilir mi acaba çünkü bu listede kesinlikle olması geren bir uygulama. Phonograph Music Player nasıl bu listede olmaz anlamıyorum, sanıyorum gözünüzden kaçtı.


  • MYT MP3 Android Müzik İndirme Uygulaması?
  • Yenilikler;
  • Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları - brandingeu.com?
  • Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları.
  • Android için en iyi müzik uygulamaları!!
  • Hem material tasarımın en iyi yansıtıldığı hem de üceretsiz olmasıyla cidden dikkat çekici ve oldukça başarılı bir müzik oynatıcısı. PowerAmp kesinlikle tercih edilecekler arasında ilk sırada. Pulsur, Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği müzik çalarlardan biridir.

   Android için En İyi 10 Müzik Çalar Uygulaması

   Sade bir tasarımı olmasına karşın oldukça güzel animasyonlar ve renk temaları içerir. Eğer akıllı bir müzik çalar istiyorsanız, Phonograph tam size göre. Müzik çalar, şarkı çalarken ekranda bulunan içeriğe göre renk değiştirir. Ayrıca çalan şarkının bilgileri eksikse otomatik olarak indirip tamamlar. Hatta dilerseniz şarkıların albüm kapaklarını indirebilir ya da galerinizde bulunan resimlerden bir albüm kapağı belirleyebilirsiniz.

   Peggo Müzik İndirme Programı

   Pi, kullanabileceğiniz dört farklı temaya sahiptir ve kütüphanesinde pek çok farklı liste bulunmaktadır. Ayrıca Pi Power Share ile müziklerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ücretsizdir fakat uygulama içi reklam içermektedir.


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web