Whatsapp benzeri programlar

Contents:
 • En İyi Erkek Görüşü
 • WhatsApp'a alternatif 4 ücretsiz uygulama - Sayfa 1 - Galeri - Teknoloji - 09 Ağustos Perşembe
 • Whatsapp dışında buna benzer uygulama önerisi önerebilir misiniz?
 • Ayrıca b ir   masaüstü versiyonu   da mevcut.


  • Whatsapp'ın çöküşünün ardından alternatif en iyi 5 uygulama!.
  • 1 – Sesini duysam yeter ama nerde…?
  • Etiya'dan bir rekor daha.

  Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu uygulamaları inceleyebilirsiniz. Tictoc'u kullanmak için; iOS kullanıcıları Android kullanıcıları Masaüstü versiyonu Web versiyonu 2- VİBER Geçtiğimiz haftalarda milyon dolara Rakuten firması tarafından satın alınan ücretsiz mesajlaşma uygulaması Viber, Mayıs itibariyle yaklaşık milyon kullanıcıya sahip.

  En İyi Erkek Görüşü

  UnoDNS ile izleyemediğiniz kanal kalmasın! Tictoc ile iPad ve hediye çeki kazanmaya hazır mısın? Facebook virüsü nasıl silinir? Etiya'dan bir rekor daha Microsoft'tan yapay zekaya yatırım! Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy Note 9 tanıtılıyor! İşte muhtemel tüm özellikleri!

  WhatsApp'a alternatif 4 ücretsiz uygulama - Sayfa 1 - Galeri - Teknoloji - 09 Ağustos Perşembe

  Red Dead Redemption 2 bekleyenlere müjde! Türkiye'de oyun fiyatları neden pahalı? Tüm zamanların en çok satan 10 cep telefonu! Black Ops 4 sistem gereksinimleri! KIK var en temizi kullanması kolay nickle yazışıyorsun: Whatsapp ilk yıl bedava, bu da bedava mı peki? Kızlar Ne Diyor 5.

  whatsapp takip programı

  Chaton da sadece eklediğin kişilerle konuşabiliyordun sanırım. Android de bedava da apple da nasıl bilmiyorum. Chaton var bildiğim ama lanet telime yükleyemedim: Whatsapp ilk yıl kullanması bedava, bu da bedava mı peki? Lanet telinin numarası ne bi knousayim onunla bakim neymis derdi? Yayın olarak kullanılan Whatsapp uygulamasıyla mesajlarınızı yazı, video, ses ve fotoğraf olarak gönderebilirsiniz.

  Üstelik sesli arama yapabilmeniz de mümkün. Line, ücretsiz sesli aramalar ve arkadaşlarınızla anında mesajlaşmaya ek olarak, çizgi mesajlar uygulamasıyla sizlere farklı iletiler yaratma olanağı sunuyor.


  1. WhatsApp'a alternatif 4 ücretsiz uygulama.
  2. Whatsapp'ın geleceğinden endişe ediyorsanız bu uygulamaları da deneyebilirsiniz..
  3. 2 – Açaydım kollarımı, gitme diyeydim….
  4. İlginizi Çekebilir.
  5. Whatsapp'a alternatif en iyi 5 uygulama.
  6. .
  7. Uygulama neredeyse tüm akıllı telefon modellerini destekliyor. Mesajlaşmanın dışında kullanıcılarına WiFi ya da bir mobil veri planı üzerinden sesli arama olanağı sağlayan Viber, kullanımı kolay uygulamalardan biridir. Özellikle yurtdışı aramalarında WiFi üzerinden kullanım yapmanız gayet ekonomik olacaktır. Bu özelliğinin dışında elbette; text mesaj, fotoğraf, ses kaydı gibi iletileride arkadaşlarınızla paylaşıyor olabileceksiniz. Kolay bir kullanım ara yüzene sahip olan Telegram uygulaması hiç bir veri akışını paylaşmaması sebebiyle dünyada popüler olmayı başardı.

   Whatsapp dışında buna benzer uygulama önerisi önerebilir misiniz?

   Ülkemizde ve dünyada birçok siyasi kişilik gizlilik açısından bu mesajlaşma uygulamasını kullanıyor. Livechat özelliği ile gerçek bir telsiz şeklinde kullanabilecek uygulama olduğunu söylemek yanlış olmaz, mesela ses tuşuna bastığınız an karşınıza sesiniz gidiyor, bu normal ses göndermekten daha farklı bir durum. Voxer, metin ve fotoğraf mesajlaşma olanakları da sağlıyor.

   Recent tags:

   • Iphone 8 Plus casus yazilim
   • casus telefon izleyici
   • besplatni spy programi za mobilni

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web