Turkcell arama engelleme iptal etme

Contents:
 • Çağrı Kısıtlama
 • Bir telefon numarasını engelleme veya numaranın engellemesini kaldırma - Telefon uygulaması Yardım
 • Çağrı Kısıtlama Nedir?
 • Turkcell Numara Engelleme Servisi Abonelik iptali
 • Cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanan müşteri kimlik doğrulama servisidir. Telefonunuza gelen doğrulama koduna onay vererek Turkcell uygulamalarına hızlı giriş yapabilirsiniz.


  • Numara Engelleme - TURKCELL.
  • Numara Engelleme.
  • Turkcell kısa kodlar (en az 50 tane);
  • Telefon Yönlendirme Servisi : Turkcell Yönlendir.
  • Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için.

  Lütfen ön bilgilendirme metnini okuyarak işleminizi onaylayınız. Lütfen aşağıdaki bilgileri cep telefonunuza gelen bilgilerle karşılaştırarak, telefonunuz üzerinden Mobil İmza PIN'inizi girin. Bu alanı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. İşleminiz gerçekleştiriliyor lütfen bekleyiniz.

  Yönlendir Ulaşılabilir olmanın dayanılmaz rahatlığı Turkcell Yönlendir Servisi'nde! Dilerseniz Hesabım'a giriş yaparak da hattınızı Sekreter Servisi'ne, Kim Aramış Servisi'ne veya farklı bir numaraya yönlendirebilirsiniz. Hattınızı hemen yönlendirmek için tıklayın! Gelen çağrıları başka bir numaraya yönlendirmek için, telefonunuzun menüsünden ya da Tr Turkcell ekranındayken;. Telefonunuzun şarjı bitse de, o an ulaşılmaz da olsanız; numaranızı başka bir telefona yönlendirerek arayanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Telefonunuza gelen tüm çağrıları; Hesabım uygulaması "Ayarlarım"-"Çağrı Ayarlarım" bölümünden yönlendirebilirsiniz.

  Çağrı Kısıtlama

  Sizi arayanlar ulaşılamaz anonsu duyarken, siz de sizi hangi numaranın aradığını cebinize gelen SMS'ler ile öğrenmek istiyorsanız, telefonunuzun menüsünden, hattınızı kısa numarasına yönlendirebilirsiniz. Yönlendirmenizi iptal etmek çok kolay;  arama tuşu veya sadece  yönlendirme tipi kodu arama tuşunu tuşlayabilir; Hesabım uygulaması "Ayarlarım"-"Çağrı Ayarlarım" bölümünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Sorularınız için sık sorulan sorulardan bilgi alabilirsiniz. Telefonunuzu 'e yönlendirmek ücretsizdir, yönlendirme aktifken çağrı başına gelen bilgilendirme mesajları KDV ve ÖİV dahil 50 kuruştur.

  Numara Engelleme Nedir?

  Telefonunuzun şarjı da bitse o an ulaşılmaz da olsanız; numaranızı başka bir telefona yönlendirerek arayanların size ulaşmasını sağlayan servistir. Telefonunuza gelen tüm çağrıları;. Yönlendirme ücreti, hatların tarifelerinden bağımsız olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz;. Bir kere programlandığında aktarma silinene kadar hedef numaranın tekrar girilmesine gerek kalmıyor.

  Bir telefon numarasını engelleme veya numaranın engellemesini kaldırma - Telefon uygulaması Yardım

  Verilen süre içinde cevap verilmezse çağrı hedef numaraya yönlendirilir. Eğer telefonunuz kapalıysa veya çekmiyorsa bu kod aktarma işlemini gerçekleştirir. Etkinleştirildiğinde bir görüşme sırasında gelen çağrılar aktarılır. Tüm aktarmaları silmek; Arama tuşu ile tüm aktarmalar silinir. Hedef numaralar da kaybolur. Bu kod sadece o an yapılan arama için geçerlidir, diğerlerinde şebeke standardı geçerli olur.

  Çağrı Kısıtlama Nedir?

  Güncel cep telefonlarında menüde arayan kimliği gönderimi sabit olarak ayarlanabiliyor. Bekletme etkinleştirildiğinde bir görüşme yaparken farklı bir kişi tarafından aranabilirsiniz. Hangi görüşmeyi devam ettirmek istediğinizi seçebileceksiniz. Bekletilen numarayı reddetmek Kod: Mevcut görüşmeyi bitirip bekletilen aramayı kabul etmek Kod: Mevcut görüşmeyi duraklatıp bekletilen aramayı kabul etmek Kod: Mevcut görüşme ile duraklatılan görüşmeyi değiştirmek Kod: Bu özellik ile kolayca PIN kodunuzu değiştirebilirsiniz.

  Turkcell Numara Engelleme Servisi Abonelik iptali

  İşlemi doğrulamak için sonunda kare tuşuna basmanız yeterli. Tüm şebekeler, operatör tarafından serbest bırakılması gerekiyor Açmak: Bu özelliği aktif hale getirecek engelleme şifresini operatörünüzden almalısınız. Uluslar arası aramaları engelleme: Yurtdışına yapılan aramalar sonucu oluşan yüksek faturalardan kaçınmak için bu özellikle yapılan aramaları tamamen engelleyebilirsiniz.

  Samsung Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarda Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

  Faturanız kontrolünüz altında, kafanız rahat! Tüm fatura servisleri şimdi bir arada! Cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanan müşteri kimlik doğrulama servisidir. Telefonunuza gelen doğrulama koduna onay vererek Turkcell uygulamalarına hızlı giriş yapabilirsiniz. Lütfen ön bilgilendirme metnini okuyarak işleminizi onaylayınız. Lütfen aşağıdaki bilgileri cep telefonunuza gelen bilgilerle karşılaştırarak, telefonunuz üzerinden Mobil İmza PIN'inizi girin. Bu alanı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

  İşleminiz gerçekleştiriliyor lütfen bekleyiniz. Çağrı Kısıtlama Telefonunuzun kontrolü sizde! Telefonunuzdan yapılacak aramaları kısıtlamak sizin elinizde.

  Recent tags:

  • Facebook oturum açıkken şifre öğrenme
  • iphone 6s yazılım güncelleme bilgisayardan
  • takip mobil icradan

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web