Google ebeveyn kilidi

Contents:
 • Başlarken – Aileler için – Güvenlik Merkezi – Google
 • Ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli
 • Ebeveyn denetimlerini ayarlama
 • Google'da Güvenli Arama'yı kullanarak uygunsuz içerikleri engelleme
 • Web sitesini ziyaret edin.

  Başlarken – Aileler için – Güvenlik Merkezi – Google

  Safe Browser Parental Control. Kategoriye göre porno ve web sitelerini bloke eden güvenli ebeveyn uygulaması. Baby Rattle Toy - Child Lock. Ücretsiz Rattle Oyuncak sakin ya da bebeğinizin eğlendirmek için.

  Çocuk Kilidi ve Reklamlar Free ile birlikte geliyor. Çocuklarınızı zararlı içerikten koruyun ve güvenli yerde olduklarından emin olun. Screen Time Parental Control. En iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulaması yönetmek ve çocuk cihazlarını izlemek için. Çocuklarınız cihazı hem de uygulamayı cihaz çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunda ne kadar kullanabileceğinin belirlenmesi 5. Uygulama engelleme özelliği ;Çocuğunuz sınav süresinde, sadece eğitim uygulamalarına erişmesini sağlayabilirsiniz 6.

  Çocuğunuzun son 15 uygulamayı ne zaman ne kadar kullanıdığı 7.


  1. Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama;
  2. Aileye uygun içerikleri bulma;
  3. Aile Filtresi - Chrome Web Mağazası?
  4. Güvenli Arama'yı etkinleştirme veya devre dışı bırakma?
  5. Google Play Ebeveyn Kilidi Rehberi.

  Normal olmayan kullanım aktivitesi sırasında ebeveni bilgilendirir 8. Uyku zamanı kısıtlaması sırasında uygulamaları okunmasına izin verilmesi 9. Ebeveyn kısıtlama kontrolünü en üst düzeyde sağlamak için isteğe bağlı engelleme özelliği.

  Güvenlik araçları

  İkinci bir ebeveyn ekleme: DinnerTime Plus ebeveyn kontrolünü 2. Çocuklarınızın cihalzrını ne zaman, en çok hangi uygulamayı ne kadar kullandıklarını görüp onlara rehberlik edebilirsiniz. Konular Giriş Aile güvenliğiyle ilgili temel bilgiler Verilerinizin güvenliğini sağlama Hareket halindeyken güvende olma. Temel kuralları belirleyin Twitter Facebook Email Bir ebeveyn veya veli olarak, aileniz için neyin doğru olduğunu ve çocuklarınızın en iyi nasıl öğrendiğini bilirsiniz.

  Ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli

  Aile güvenliğiyle ilgili temel bilgiler Meşgul ebeveynler için ailelerinin güvende olmalarına yardımcı olacak bazı hızlı önerileri burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tklayın Verilerinizin güvenliğini sağlama Sizin ve ailenizin çevrimiçi ortamda güvende kalmanıza yardımcı olacak, çevrimiçi güvenlikle ilgili birkaç basit ipucunu öğrenin. Daha fazla bilgi için tklayın Hareket halindeyken güvende olma Ailenizle mobil cihazlar hakkında nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenin.


  1. Aile uygulamalarında reklamlar;
  2. Bu rehberimizde, Google Play’deki ebeveyn denetimlerine yakından bakıyoruz..
  3. Yenilikler!
  4. Aileniz için uygun güvenlik seçimleri yapın.
  5. Güvenli Arama nasıl çalışır?!

  Güvenlik araçları Ailenizin çevrimiçi güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış En İyi 5 Google güvenlik özelliğini keşfedin. Uygulamaları içerik derecelendirmesine göre filtrelemek için Ebeveyn denetimlerini kullanma. Uygunsuz içeriği dışarıda tutacak şekilde bir filtre ayarlama. Ailenizin web'de neleri göreceğini kontrol edin. Erişimi yalnızca onaylanmış uygulamalar ve oyunlarla sınırlandırın.

  Ebeveyn denetimlerini ayarlama

  Arama'dan aileye uygun sonuçlar alma. Uygulamaları içerik derecelendirmesine göre filtrelemek için Ebeveyn denetimlerini kullanma Google Play'den indirilebilecek veya satın alınabilecek içerikleri kısıtlamak için Ebeveyn denetimlerini kullanabilirsiniz. Cihazınızdaki Play Store uygulamasını açın.

  Sol üst köşedeki Menü simgesine hafifçe dokunun. Ebeveyn denetimlerine hafifçe dokunun.

  Google'da Güvenli Arama'yı kullanarak uygunsuz içerikleri engelleme

  Uygulamalar ve Oyunlar'a dokunun. Uygunsuz içeriği dışarıda tutacak şekilde bir filtre ayarlama YouTube'a göz atarken yetişkinlere yönelik veya yaş sınırlamalı içerikleri görmek istemezseniz herhangi bir YouTube sayfasının alt kısmına gidin ve Güvenlik Modu'nu etkinleştirin. Bu ayarı kilitlemek için Google Hesabınızda oturum açın.

  Ailenizin web'de neleri göreceğini kontrol edin Ailenizin İnternet'te ziyaret edebileceği siteleri kontrol etmek isterseniz Google Chrome'daki Denetlenen Kullanıcıları kullanabilirsiniz.

  Recent tags:

  • Casus uçakların özellikleri
  • samsung telefona casus yazılım yükleme
  • casus telefon izleme dinleme apk

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web