Iphone internet geçmişi görme

Contents:
 • iPhone İpuçları
 • Arama etkinliğinizi görme veya silme
 • iPhone Safari Geçmişe Bakma
 • iPhone ve iPad Arama geçmişini görüntüleme veya silme - CodeTürkiye
 • Arama ipuçları iPhone'unuzda son aradığınız numarayı arayanlar menüsüne tekrar girmeden aramak için yeşil renkli ara butonuna iki defa dokunmanız yeterlidir.

  Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma

  En son kaydedilen taslağınız otomatik olarak açılır. Mail uygulamasında istediğiniz metinleri kalın veya italik yapabilirsiniz. Bunun için metnin üzerine iki kere dokunarak açılan menüden seçiminizi yapabilirsiniz.

  iPhone İpuçları

  Mail uygulamasında e-postalarınıza kolayca resim ve video eklemek için istediğiniz bir yere basılı tutun ve çıkan menüyü sağa kaydırın. Mail uygulamasında bir iletiyi silmek için  arşiv  seçeneğine basılı tutun.

  İletiyi Çöp Kutusuna Taşı  seçeneği belirecektir. Resim otomatik olarak Film Rulosu'na kaydedilir. Çektiğiniz bir videoyu Fotoğraflar uygulamasını kullanarak başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan YouTube'da paylaşabilirsiniz. Sağdan sola doğru panorama çekim yapmak için kamera uygulamsında panorama modundayken ekranın ortasında çıkan  beyaz   oka  dokunun.

  Arama etkinliğinizi görme veya silme

  Safari ipuçları Safari'de bir web sitesine gitmek için www veya. İstediğiniz web sitesinin adını yazıp Git seçeneğine dokunabilirsiniz.


  • iPhone Safari Geçmişe Bakma | Technopat Sosyal.
  • Mac için Safari: Safari tarihçenizi kullanarak web sayfalarını yeniden ziyaret etme.
  • iPhone ve iPad Arama geçmişini görüntüleme veya silme?

  Açılan menüden istediğiniz uzantıyı seçebilirsiniz. Safari'de gezdiğiniz web sitelerinin geçmişini görmek isteseniz geri tuşuna uzun süre basılı tutabilirsiniz.

  Apple Footer

  En son gezdiğiniz web siteleri bir pencere açılarak gösterilir. Safari'de  Özel Dolaşma 'yı açarak geçmişinizin ve çerezlerinizin tutulmasını engelleyebilirsiniz. Safari'de Okuma Listesi ile okumak istediğiniz sayfaları kaydedebilir ve daha sonra internete bağlı olmasanız bile kaydettiklerinizi okuyabilirsiniz.

  iPhone Safari Geçmişe Bakma

  Sınırlamalar seçeneğinden uygulama satın almayı engelleyerek App Store harcamalarını denetleyebilirsiniz. Konuyu başlatan Kerim S. Başlangıç Tarihi 17 Ağustos Etiketler geçmiş iphone5 safari. Millipat 17 Ağustos Katılım 22 Temmuz Mesajlar 3 Beğeni 0. Arkadaşlar acil olarak bir siteyi bulmam gerekiyor lütfen yardım edin.

  iPhone ve iPad Arama geçmişini görüntüleme veya silme - CodeTürkiye

  Glitchy Centipat 17 Ağustos Ordaki kitap işaretine basıp geçmişe tıkla. Katılım 23 Ağustos Mesajlar 37 Beğeni Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. Technopat'ın İOS uygulamasında Sosyal var mı?

  iPhone/iPad Safari geçmişi nasıl silinir?

  Karais 28 Mayıs Mesaj: Iphone 3gs safari ve gamecenter açılmıyor eyrasa 12 Eylül Mesaj: GTX 27 dakika önce Mesaj: Thekeysi 32 dakika önce Mesaj:

  Recent tags:

  • Facebook oturum açıkken şifre öğrenme
  • telefon sinyalinden konum bulma
  • özel ders takip programı indir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web