Lg telefon cihaz takip

Contents:
 • Teknik Servis
 • LG Teknik Servis Cihaz Sorgulama
 • LG & Nokia
 • Güneş Elektronik - Ankara Lg Yetkili Servisi
 • Arızalı cihazınız ile ofisimize geldiğinizde ilk önce müşteri hizmetleri bölümünde kaydınız yapılır.

  Teknik Servis

  Sıra numaranıza paralel teknik ekibimiz tarafından cihazınız kontrol edilir. Cihazınızın arıza durumu kısa sürede giderilebilecek ve stoklarımızda uygun parça mevcut ise bütün işlemler 30 dakika içerisinde sonuçlanır. Cihazın; arıza detaylı testler sonrası tespit edilebilecekse, yedek parça stoklarda mevcut değilse ya da değişim ya da ücret iadesine karar verilmişse serviste kalır. Arızalı cihazlarınızı dilerseniz anlaşmalı kargo firmalarımızla tarafımıza karşı ödemeli gönderebilir; İnternet sitemizden IMEI numaranız ile takibini yapabilirsiniz.

  Aras Kargo gönderi kodu: Gönderilen kargolar şirketimize ulaştığı gün kayıt altına alınıp işlemlerine başlanır; teknisyene atanıp tamirat yapılır, sonra da kalite kontrolden geçer.

  LG Teknik Servis Cihaz Sorgulama

  Servisimizin ortalama tamir süresi 3 gündür. Tamirat bitip kalite kontrolden geçtikten sonra kargo ile tekrar gönderilmektedir. Cihazlarınızı, anlaşmalı kuryemiz Serkan Zengin bölgenizde olduğu takdirde kendisi ile bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Doğru tercih yapılmazsa ürünlerinizde kalıcı hasarlar meydana gelir, cihazınızın ömrü kısalır ve yüksek maliyetlerle karşılaşılır. Telefondan televizyona kadar tüm cihazların montaj, bakım, arıza ve onarım hizmetleri LG yetkili servisi tarafından yerine getiriliyor.

  LG & Nokia

  Ayrıca zengin yedek parça ve aksesuarlar ile ihtiyaçlarıza cevap veriliyor. Yedek parça ve aksesuar gereksinimleri ise LG markasının zengin stoklarında mevcutr ve garantili bir şekilde tüketiciye sunuluyor. Çağrı merkezine ulaşan tüm talepler için LG yetkili servisi size en yakın bölgede olan aracını hemen yönlendiriyor ve tüketicilerin hem ekonomik açıdan hem de zamandan tasarruf etmesini sağlıyor.

  LG yetkili servis ekiplerinin tam donanımlı ekipmana ve materyale sahip olması da tüketicilerin tüm beklentilerine cevap vermesine yardımcı oluyor. LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor. LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir.

  LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

  İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Batarya Cep Telefonu Notebook.

  Güneş Elektronik - Ankara Lg Yetkili Servisi

  Cep Telefonu Monitör Notebook. Arızalı ürün takibi sitemize eklendi Aksesuar sipariş modülü sitemize eklendi Uygun fiyat ile tüketiciye yardımcı olmak.


  • Teknik Servis – Vintek.
  • Face to Face (Yüz Yüze);
  • Tamir ve Montaj Talep Takibi.
  • LG Hesabı ile tamir ve montaj talep takibini kontrol edebilirsiniz:.

  İhtiyaçların gerektirdiği en iyi servis ve servis sonrası hizmeti sağlamak.

  Recent tags:

  • Iphone 7 Plus yazılım güncelleme hatası
  • whatsapp sohbeti e postalama
  • uzaktan cep telefonu takip

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web