Iphone 6 yazılım güncelleme wifisiz

Contents:
 • iOS 11 Nasıl Kurulur?
 • Yardıma mı ihtiyacınız var?
 • Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyin
 • Şimdi sıralamayı anlatayım size. Cihazın bağlı bulunduğu ağ yedekleme yapacagınız Wifi adı 4. Baglı olunan ağın sağ tarafında i işaretine tıklayın. Her ihtimale karşı telefonu kapatıp açın zaten internet bağlantısı kopup gelecektir. Yine de Herhangi Takıldığınız noktada bana ulaşa bilirsiniz. Daha sonraki yorumlarım için ad, soyadı, e-posta ve web sitesi bilgilerini tarayıcıya kaydet.

  Teknoblog Dosya iOS 9: Güncelleme öncesinde bilmeniz gerekenler ve yedekleme. Multimedya dosyalarında temizlik yapın iOS cihazınızda bulunan filmler, diziler, kamera görüntüleri veya müzik parçaları, depolama alanında en fazla yer tutan öğeler arasında başta geliyor olmalı. Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz. Yeni sürüm, birçok yeni özellikle geliyor olmasına karşın kullanıcılar tarafından farklı problemlerle gündemde.

  İnternette Twitter, Reddit ve diğer platformlarda iOS 11 ile ilgili birçok şikayet var. Apple sürüm notlarında güncellemenin hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içerdiğini ifade ediyor. Daha fazla detay ise şimdilik verilmiş değil.

  iOS 11 Nasıl Kurulur?

  Yeni sürümle birlikte yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi , yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler iOS kullanıcıları na sunulmuştu. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün. Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. İos 11 cidden pişmanlıktır app store rezalet olmuş zaten 6s kullanıyorum ara ara donmalar uygulamalar arasında sıkıntılar var ios 6 candı degerini bilemedik bu arada sizin uygulamada sıkıntılı sizde beceremiyorsunuz. İos 11 çok fazla hata çıkardığı için apple alel acele yeni güncellemeyi verdi fakat kullanıcı yorumlarını dikkate almamış gerek denetim merkezi hala kullanım için uygun değil kapatılanlan sandığımız uygulamaların açık kalması gibi ki buda pil performansını inanılmaz etkiliyor güncelleme yapanlar prize bağlı yaşamak zorundalar aynı şekilde telefon güncellemeyi benimsememiş kabullenmemiş gibi takılmalar oluyor ios işletim sistemi bunu kabul etmez apple şimdiye kadar ilerde olmasının birincil sebebi tasarım ve sistem performansıdır bunu bozarsa ki şuan sistem rezalet kendileri için iyi olmaz.

  Çoklu göreve geçerken takılmalar var. Her uygulamanın üzerinde kocaman yazı yazması iğrenç bence.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Yazılar koyu koyu insanın gözüne batıyor. Kilit ekranı tuşlarının şeklini söylemiyorum bile… kısaca berbat. Güncelleme yapmayan arkadaşlara Zira kullanıcılar tüm ihtiyaç duyduğu dosyaya ve klasörlere tek bir merkezden ulaşacak. Böylece hem yaşanan kargaşa son bulmuş olacak hem de dosya etiketleme ve renklendirme ile istenen dosyalar kolay bir şekilde bulunmuş olacak.

  Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyin

  Araç kullanırken rahatsız etmeyin! Böylece sürücülerin dikkatinin dağıtılması önleniyor. Bu yeniliğin tek özelliği sadece bildirimleri kapatmak değil. İstendiği takdirde gelen mesajlara sürücünün araç kullandığını belirten bir cevap da gönderebiliyor. Bu özellik, acil durum mesajları göndermeye de izin veriyor. Şayet araç içinde sürücü değil yolcuysanız devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bu eklentiyle ekranın en alt kısmına küçük uygulama simgeleri geliyor.

  Bu sayede karşı tarafla ister çıkartma, ister müzik, ister uygulama paylaşımı yapabiliyorsunuz. Örneğin bir arkadaşınıza önermek istediğiniz uygulamanın ekran görüntüsünü göndermek yerine doğrudan uygulamayı gönderebiliyorsunuz. Bu sayede isteyen kullanıcılar, karşı tarafa kısa mesaj atar gibi para gönderebiliyor. Para gönderme sistemi parmak izi tarayıcısıyla da güvence altına alınıyor. Zira telefonun Apple Pay ödeme sistemini desteklemesi gerekiyor. Ayrıca iPad Air 2 ve üzeri veya Apple Watch ile de bu işlem yapılabiliyor. Artık Siri çok daha akıcı ve insan diksiyonuna yakın bir şekilde konuşacak.

  Böylece bir sanal asistanla konuşuyormuş gibi değil de sahici bir asistanla konuşuyormuş etkisi oluşturulacak. Ayrıca derin öğrenme yoluyla Siri, kullanıcılar hakkında tahminlerde bulunup daha erken sonuçlar ortaya çıkarabilecek. Böylece Siri gereksiz sorular sormayacak ve çok daha sağlıklı bir iletişim kurulabilecek. Siri bundan sonra çeviri yapma özelliğine de sahip olacak. Wi-Fi şifresi öğrenme derdi tarihe karışıyorWi-Fi şifresi istemek çoğu zaman sorun olmuştur.

  Kimi zaman mekan sahibi şifreyi paylaşmak istemez, kimi zaman da karışık kurulan parolalar yüzünden büyük harf, küçük harf ve noktalama işaretleri vs. Wi-Fi şifresi bir türlü doğru girilemez ve bir yerden sonra vazgeçilir. Neyse ki iOS 11 ile bu sorun artık tarihe karışıyor. Fakat şüphesiz en çok beğenilen ve kullanılan özelliklerinden birisi bu olacak.


  • iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı! Hemen indirin!?
  • iOS 9: Güncelleme öncesinde bilmeniz gerekenler ve yedekleme.
  • iOS güncellemesi çıktı! Hemen indirin! - brandingeu.com?

  Bu özelliği kullanabilmek için iki tane Apple cihazının yan yana olması gerekiyor. Bu cihazlar iOS veya macOS işletim sistemine sahip olabilir. Tek yapılması gereken işlem, Wi-Fi şifresi girilmesi gereken iPhone'un, Wi-Fi şifresi girilmiş cihaza yaklaştırılması.

  Iphone 6 Plus yazılım güncelleme butonu yok

  Böylece diğer cihaza şifre talebi gönderiliyor. Şifre sahibi cihaz onay verdiği zaman internete erişim sağlanıyor.

  Tabii şifre girilmiş cihaza onay isteği gönderilmesi, sistemin güvenli olduğunu gösteriyor. Aksi halde suistimal edilebilirdi.

  Recent tags:

  • Kolay facebook hackleme yöntemleri
  • lg telefon cihaz takip
  • casus yazılım güvenilir mi

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web