Maalesef whatsapp sohbet geçmişinizi geri yüklenemedi

Contents:
 • Whatsapp sohbet geçmişimi geri yuklemiyor
 • iCloud WhatsApp Yedekleme Sorunu
 • Whatsapp sohbet geçmişinizi yüklerken bir sorun yaşadı... Whatsapp Sorunu
 • Bugün uygulamayı sildim, tekrar kurdum.

  Kurulum aşamasında bana Yedekleri Geri Yükle gibi bir seçenek sundu tıkladım fakat 'iCloud Drive Açık değil' diye hata verdi o esnada Ayarlar-iCloud-iCloud Drive kısmına gittiğimde açıktı. Geri yüklemeyi atla dedim. Whatsapp Ayarlar-Sohbet-Sohbet Yedeği kısmına geldiğimde orada bir yedekleme bulunamıyor dedi.


  • ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME.
  • Whatsapp sohbet geçmişimi geri yuklemiyor!
  • WhatsApp'ta sohbet geçmişi sorunu.

  Ekran görüntüsü ile anlatayım.. Ayarlardan iCloud kısmına gidelim. Katılım 19 Aralık Mesajlar 5 Beğeni 0.

  Whatsapp sohbet geçmişimi geri yuklemiyor

  Dostum Aynı sorun şuan bende de var. Kurdugunuz Whatsapp orjinal mi yani JB ile plus tarzi kurulum yapilmadi dimi?

  çok güzel kuran okuyan çocuk

  Hayır dostum JB yok sadece ios Eski sürüm yüklenmiyor malesefe itools ios 10 uyumlu değil. Mecbur tekrar ios Absenthia Decipat 21 Aralık Yanlış bilmiyosum daha yeni versiyonda alınan yedekler eskisine yüklenemiyor emin değilim 2gb WhatsApp için telefon değiştirmeye korkuyorum. Başka bir arkadaş aynı sorunu şu şekilde aşmış, Sıfırdan DFU moduna aldıktan sonra sıfır olarak Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

  iCloud WhatsApp Yedekleme Sorunu

  Apex qreand 23 dakika önce Mesaj: Bu yöntemler sayesinde her iki mobil işletim sisteminde de WhatsApp'ta silinenmesajları tekrardan geri getirebilmek mümkün hale geliyor. Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Artık Süper Lig maçları esnasında Instagram'dan bomba gibi yenilik! WhatsApp 'ta eski mesajları geri yükleme yöntemi WhatsApp 'ta yapılan ufak birkaç ayar sayesinde kaybolan eski mesajları geri getirebilmek mümkün. İşte hem Android hem de iPhone'larda eski WhatsApp mesajlarını geri getirme yöntemi.

  Whatsapp sohbet geçmişinizi yüklerken bir sorun yaşadı... Whatsapp Sorunu

  Eğer telefon numarası değişirse eski sohbetler çekilemiyor. Diğer Teknoloji Haberleri Tüm teknoloji haberleri. Amazon rekora koşuyor Teknoloji sektöründe çalışanların kazançları belli oldu Yerli 5G hamlesi Apple Türkiye fiyatlara zam yaptı! Rezalet hata Instagram'dan bomba gibi yenilik!


  1. Whatsapp sohbet geçmişinizi yüklerken bir sorun yaşadı Whatsapp Sorunu » Sayfa 1 - 1.
  2. Whatsapp’ta silinen mesajları geri getirme resimli anlatım (iPhone, Android);
  3. WhatsApp konuşmaları iCloud ile geri yükleme.
  4. Bu gösterilerin sırrını biliyor musunuz? Galatasaray Kara Mbodj'iyi istiyor Bu alışkanlıklar böbrekleri bitiriyor! Sigarayı bıraktıktan sonra ne oluyor?

   Create an account or sign in to comment

   Recent tags:

   • Spy yazılım ücretsiz indir
   • casus belli q significa
   • face sifre kirma 2018

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web