Apple randevu takip

Contents:
 • Apple hizmet veya yazılımlarıyla ilgili destek alın.
 • iPhone'umun onarılmasını nasıl sağlayabilirim?
 • Beşiktaş İstanbul bölgesini keşfedin
 • Apple {store_name}
 • Apple randevu nasıl alınır? - brandingeu.com
 • Apple hizmet veya yazılımlarıyla ilgili destek alın.

  Bazı sahte ve üçüncü taraf güç adaptörleri ve piller düzgün şekilde tasarlanmamış olabilir ve güvenlik sorunlarına yol açabilir. Pil değiştirme servisi sırasında orijinal bir Apple pili edindiğinizden emin olmak için bir Apple Store 'u veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı 'nı ziyaret etmenizi öneririz. Apple aygıtınızı şarj etmek için bir değiştirme adaptörüne ihtiyacınız varsa bir Apple güç adaptörü edinmenizi öneririz. Ayrıca, orijinal olmayan değiştirme ekranlarının görüntü kalitesi bozuk olabilir ve bu ekranlar düzgün çalışmayabilir.

  iPhone'umun onarılmasını nasıl sağlayabilirim?

  Apple onaylı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır. Apple Destek Topluluğumuz sorularınızı yanıtlayabilir.

  Ürün Satın Alma ve Sorgulama

  Daha önce bir başkası aynı soruyu sormuşsa en iyi yanıtı arayabilirsiniz. Telefon, sohbet veya e-posta ile yardım alın, onarım oluşturun veya bir Genius Bar rezervasyonu yapın. Apple onarım fiyatlandırmasına bakın Garanti kapsamınızı kontrol edin. Apple Sınırlı Garantisi, ürününüzü ve Apple markalı aksesuarlarınızı satın aldığınız tarihten itibaren iki yıl boyunca üretim hatalarına karşı korur.

  Garantimiz tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklara ek olarak sağlanır.

  Beşiktaş İstanbul bölgesini keşfedin

  Garantimiz yetkisiz değişiklikler nedeniyle veya kazara oluşan hasarları kapsamamaktadır. Garanti ile ilgili tüm ayrıntıları inceleyin. Garanti durumunuzu internetten kontrol edebilir ve kayıtlarımızda hata varsa satın alma belgesi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Apple Sınırlı Garantisi'ne göz atın Garanti durumunuzu kontrol edin Satın alma belgenizi güncelleyin Tüketiciyi koruma yasaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Ürününüzü garanti kapsamı dışında ücret karşılığında onarabilir veya değiştirebiliriz. Apple Sınırlı Garantisi Türkiye'deki tüketiciyi koruma yasalarının sağladığı haklara ek olarak sağlanır. Apple Sınırlı Garantisi kusurlu pili kapsar, ancak normal kullanımdan kaynaklanan yıpranmaları kapsamaz.

  Apple {store_name}

  Pil sorununuzun nedenini bulmak için ürününüzü test etmemiz gerekebilir. Pilinizde üretim hatası varsa ve garantimizin veya tüketiciyi koruma yasalarının kapsamındaysa ek ücret almadan servis işlemi uygularız. Pil ömrünü nasıl koruyacağınızı öğrenin Apple'ın garanti kapsamı dışındaki pil fiyatlandırmasına bakın.

  Apple'ın Değişimden Sonra Telefon Gönderme Şekli

  Onarım maliyeti iPhone'unuzun modeline ve varsa ek hasarlara bağlıdır. Kazara veya kötüye kullanım sonucunda oluşan hasarlar Apple garantisi kapsamında değildir.


  1. Apple randevu nasıl alınır?.
  2. Apple Destek sayfasına hoş geldiniz.
  3. Apple Onarım.

  Varsa size bilgi veririz. Apple onarım fiyatlandırmasına bakın Onarım oluşturun. Güç adaptörü de dahil olmak üzere, Apple markalı aksesuarlar garantimizin ve tüketiciyi koruma yasalarının kapsamındadır. Web Sitesi Yayın Müdürü: Bize nasıl performans gösterdiğimizi söyleyin.

  Uygun geri bildirim seçeneğini belirleyin her şeyi okuyoruz, ancak her zaman cevap veremiyoruz:.

  Satış Desteği Apple Online Store siparişinizle ilgili tüm bilgilere ulaşın. Apple Store'lar Dijital hayat tarzını ülkenin her yerindeki Apple Store'larda yaşayın. Kurumsal Müşteriler için Satın Alma Kurumsal veya profesyonel bir kullanıcıysanız, Apple Store - Kurumsal Müşteriler 'e; sabit hattan numaralı telefonu ücretsiz veya cep telefonunuzdan 0 15 12 numaralı telefonu yerel ücretler uygulanır Pazartesi-Cuma günleri Eğitim için Satın Alma Öğrenci, öğretmen veya eğitim uzmanıysanız, lütfen Apple Store - Eğitim sayfasını ziyaret edin.

  Perakende hizmetleri için, lütfen Nereden Alınır? Apple Destek bölümüne ulaşın iTunes Store desteği Teknik destek: Kayıp veya Çalınmış Apple Ürünleri Bir Apple ürününü kaybettiyseniz veya bulduysanız, durumu bildirmek için yerel polis merkezi ile iletişime geçin.

  Apple randevu nasıl alınır? - brandingeu.com

  Apple Kimliği Hesapları Apple kimliği edinme ve bunun avantajları hakkında daha fazla bilgi alın. Apple Tartışmaları Tartışma forumlarımızdaki diğer binlerce Apple müşterisi ile yardım ve ipucu alışverişi yapın. İş İmkanları Mevcut açık pozisyonları, staj imkanlarını ve daha fazlasını  araştırın.

  Recent tags:

  • Oto servis takip programı ücretsiz
  • apple randevu takip
  • facebook sifre kirici android

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web