Iphone X yazılım güncelleme durdurma

Contents:
 • iPhone Otomatik Uygulama Güncelleme Kapatma
 • iOS Güncellemesi Nasıl Kapatılır? | brandingeu.com: Teknolojinin Rehber Sitesi
 • Bugün En Çok Okunanlar
 • Bu işlemin ardından yedeklerinizi geri yüklemeyi unutmayın. Bu sebeple eğer ki yedeklerinizi yeniden yükleyebilirseniz güncelle demeden yeniden yükle seçeceği sizin için çok daha iyi olabilir.


  • iphone 8 Plus yazılım güncelleme bölümü yok.
  • ios güncellemelerini kapatma!
  • Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama.
  • iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?.
  • İstenmeyen Güncellemeleri Yüklememek için - Sihirli Elma.
  • No Comments.

  Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Notify me by email when the comment gets approved. Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Please enter your comment! Herhangi bir sorunda cihazı yeniden başlatmak bazen sorunu basitçe geride bırakmanızı sağlayabilir.

  Uygulama büyük boyutluysa bu durumdan memnun kalmayabilirsiniz ancak bu aşamaya kadar uyguladığınız işlemler olumlu sonuç vermediyse yapacak fazla bir şey kalmıyor.

  iPhone Otomatik Uygulama Güncelleme Kapatma

  Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

  Create an account or sign in to comment

  Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 5 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 1, Ana Sayfa Rehberler iPhone: Uygulama Güncelleme Sorunu ve Çözümü. En Çok Beğenilenler Yoruma Git.

  iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?

  Bir bilgisayara itunes kurun , yeni güncellemeyi itunes ile bilgisayara indirin. Sonra telefonu bağlayın, güncellensin mi diye soracak. Hayır, bir daha anımsatmayı seçin. Bundan sonra telefonunuz heö sarjda hem de wifi ye bağlı iken telefonunuza güncelleme dosyası indirmeyec. Aynı durum ben ipadle var. Bende de aynı sorun oluştu. Sebebi güncellemeleri kontrol ettim diye oldu sanırım.

  iOS Güncellemesi Nasıl Kapatılır? | brandingeu.com: Teknolojinin Rehber Sitesi

  Eğer sizde güncellemeleti kontrol et ceya itunese bağlayıp aynı şeyi yaptıysanız bu uyarı sinirinizi bozabilir. Telefonu sıfırladım uyarı gelmiyor artık. Hakikat telâkki olunan hayalin ömrü kısadır.

  iPhone'da iOS Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

  Feveran eden efkâr-ı umûmiye ile, o aldatmalar ve mugalatalar dağılacak ve hakîkat meydana çıkacaktır. Bir imza da siz atın. Bundan sonra telefonunuz heö sarjda hem de wifi ye bağlı iken telefonunuza güncelleme dosyası indirmeyecektir.

  Bugün En Çok Okunanlar

  Zaten bilgisayarımda var, güncellemek istersem oradan güncellerim mesajı veriyoruz, rahata eriyoruz Böyle bir yöntem buldum kendimce, senin de işine yarar umarım. Bu mesaja 8 cevap geldi. Donanım Haber Denizciler Kulübü.

  Recent tags:

  • Ebeveyn denetimi windows xp
  • whatsappta kiminle konuştuğunu öğrenme programı
  • casus yazilim nasil temizlenir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web