Samsung hasar takip

Contents:
 • Güvenilir ve Kaliteli Hizmet
 • Akıllım Güvende*
 • Samsung cihaz servis takibi nasıl yapılır? - NovaCep
 • Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

  Göndermeniz gereken evrakın fotoğrafını çekin, BiP'ten gönderin. Yönlendirme Paketi sayesinde, yönlendirme yaptığınızda ne ödeyeceğim diye düşünmenize gerek kalmaz. Turkcell Şimdi Ara Servisi ile aradığınız kişi meşgulse, konuşmak için müsait olduğunda haberdar olabilirsiniz. Askerde serbestçe cep telefonu ile konuşmanın tek yolu Askercell, Askercell yalnızca Turkcell'de! Çevreci, hızlı ve pratik E-fatura ile hayatınızı kolaylaştırın!

  Faturanız kontrolünüz altında, kafanız rahat! Tüm fatura servisleri şimdi bir arada! Cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanan müşteri kimlik doğrulama servisidir.


  • Onarım Durumu.
  • Akıllım Güvende* - TURKCELL.
  • CİHAZ TAKİP | Samsung Servis.
  • Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?.
  • Ürün Yardımı ve Destek | Samsung Destek TR.
  • Ek bilgi bulun!
  • Hesabım: Onarım Durumu?

  Telefonunuza gelen doğrulama koduna onay vererek Turkcell uygulamalarına hızlı giriş yapabilirsiniz. Lütfen ön bilgilendirme metnini okuyarak işleminizi onaylayınız. Lütfen aşağıdaki bilgileri cep telefonunuza gelen bilgilerle karşılaştırarak, telefonunuz üzerinden Mobil İmza PIN'inizi girin. Bu alanı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.


  • Destek Bilişim > Anasayfa.
  • Garantinizin kapsamı;
  • Samsung cihaz servis takibi nasıl yapılır?;
  • Kvk Teknik Servis;
  • Yardım için buradayız;

  İşleminiz gerçekleştiriliyor lütfen bekleyiniz. Detaylı Bilgi Sıkça Sorulan Sorular.

  Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

  Cihaz kontratı alındığı esnada Akıllım Güvende Asistan Paketi'nden yararlanılabilir. Cihaz kontratından bağımsız iptal edilemez. İptali durumunda müşteriye kalan cihaz ve paket bedeli yanstılır. Hasar anında 22 33'ü arayarak hasar sürecini ve Akıllım Güvende kontolünü başlatmanız gerekmektedir. Turkcell'in hediyesi olan cihaz sigortasının özel şartlar için tıklayınız. Hasar Bildirim Formu için tıklayınız. Grup akıllı cihaz sigorta sertifikası için tıklayınız. Kontratın iptali durumunda müşteriye kalan cihaz ve paket bedeli yansıtılır.

  Akıllım Güvende Asistan Paketi Nedir? Turkcell'in hediyesi cihaz sigortası, cihazınızın garanti kapsamı dışında kaldığı durumlarda geçerlidir.

  Akıllım Güvende*

  Akıllım Güvende kapsamında hediye edilen sigorta, sözleşmenizde belirtilen sigorta firmasının ürünüdür. Aldığınız kontratlı cihazınız hasar görürse, 48 saat içinde   22 33 veya başka bir cihazdan ya da yurt dışından numaralı hattan Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramalısınız. Turkcell Müşteri Hizmetleri sizi sözleşmenizde belirtilen sigorta firmasının hasar hattına aktararır. Burada hasar yönetimi ekibi tarafından cihazınızın hasarı ile ilgili sorulan soruları detaylıca cevaplandırmanız gerekmektedir.

  Hasar ve hasarın oluşumu ile ilgili detaylıca bilgi vermelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi kendi el yazınızla doldurulmuş hasar formunu sizden teslim alır. Hasar formu size Turkcell İletişim Merkezi tarafından iletilecektir veya www. Ürün, Sizin satın alım bölgenizdeki yetkili bir iade merkezine iade edilmezse garanti hizmeti sağlanmayabilir.

  Çözümler ve İpuçları

  Her bölgenin, işbu Sözleşmenin Size özel uygulamalarındaki şart ve koşullarını değiştirebilecek bölgesel özel garanti içerikleri olabileceğini onaylarsınız ve kabul edersiniz. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Tüketici bu haklardan ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda satıcı, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür.

  Tüketici ücretsiz onarım hakkını üretici veya ithalatçıya karşı da kullanabilir. Satıcı üretici ve ithalatçı tüketicinin bu hakkını kullanmasından müteselsilen sorumludur. Satıcı tüketicinin bu talebini reddedemez. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı , üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur. Satıcı tarafından garanti belgesinin verilmemesi durumunda, tüketici Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne başvurabilir.

  Tüketici, çıkabilecek uyuşmazlıklarda şikayet ve itirazları konusundaki başvuruları yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine başvurabilir. Haftanın her günü Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız. CEO ofisine iletmek istediğiniz konunuz mu var?

  Veya bir önerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz? Samsung Çağrı Merkezi haftanın her günü Hızlı bir şekilde yanıt almak istiyorsanız, aşağıdaki Canlı Sohbet'e tıklayın veya bize bir e-posta gönderin.


  • Garanti Bilgileri?
  • Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için.
  • Diyarbakır Samsung Yetkili Servisi?
  • Akıllım Güvende* Nedir?.
  • Hizmetlerimiz.
  • Mobil Cihaz için tüm çözümler.

  Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz. Model numaranızı bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Aşağıdaki menülerden ürününüzü seçerek model numaranızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Garanti Bilgileri Ürünlerimiz için üretici garantisi sunuyoruz. Ek garanti talepleri için Samsung Servis Merkezleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Sistem Klimaları Ticari Tip Klimalar.

  Samsung cihaz servis takibi nasıl yapılır? - NovaCep

  USB Bellek sınırlı 5 yıl  Bu garanti, yalnızca yukarıda belirtilen ürün türleri için geçerlidir. Detaylar için buraya tıklayınız. Modele göre sınırlı 3 yıl, sınırlı 5 yıl veya sınırlı 10 yıl. Servis noktalarımıza onarım amaçlı girişi olan ürünlerin azami tamir süresi 20 iş günüdür. Ek garanti talepleriniz için Yetkili Servislerimizle irtibata geçebilirsiniz. Garanti Süresi  Ürün ve Süre:

  Recent tags:

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web