Samsung s8+ takip

Contents:
 • Galaxy S8 (SM-G950F) Galaxy S8+ (SM-G955F) cihazında bulunan Bixby Visiyon hizmeti nedir?
 • Galaxy S8 | Samsung TR

  1. Galaxy S8 (SM-G950F) & Galaxy S8+ (SM-G955F) cihazı suya ve toza karşı dayanıklı mıdır?.
  2. {{newsTitle}}?
  3. Samsung Galaxy S8+ Plus (Tek Hat) Fiyatı, Özellikleri ve Yorumları - Epey?
  4. Samsung Galaxy S8+ Plus (Tek Hat) Fiyatları.

  Bu yüzden hem gündüz hem de gece çalışan çığır açan bir kamera yaptık. Telefonun ön ve arka kameralarının ayarı o kadar incelikle yapıldı ki çok düşük ışıklı ortamlarda bile fotoğraflarınız parlak ve net olur. Selfie kamerasını açıp herkesin paylaşmak isteyeceği fotoğraflar çekin.

  Galaxy S8 (SM-G950F) Galaxy S8+ (SM-G955F) cihazında bulunan Bixby Visiyon hizmeti nedir?

  Akıllı otomatik odak yüzleri izleyeceğinden, ister elinizle isterseniz de selfie çubuğuyla çekin, fotoğraftaki herkes odakta yer alacak. Geliştirilmiş çoklu resim çerçevesi işlemi de bütün selfielerin canlı ve net olmasını sağlar. Yani ne görüyorsanız fotoğrafta o çıkar.


  • Samsung Galaxy S8 Plus (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı.
  • İşte harika Sonsuz Ekran;
  • Galaxy S8 - Kamera | Samsung TR?
  • Mobil Chzmı Bul | Uygulamalar | Samsung TR?
  • Galaxy S8+ | Samsung Destek TR?
  • İkili Piksel sensörü ve parlak lensi ile gözleriniz kadar hızlı odaklanarak net ve canlı fotoğraflar sunar. Üst üste çok fotoğraf çekip bunları bir yüksek kaliteli fotoğraf haline getirerek geliştirilmiş bir görüntü işleme tekniği kullanır. Sizin yapmanız gereken tek şey deklanşöre basmak. Arka kamera, ciddi anlamda pürüzsüz bir profil sunmak için cihazın arka kısmıyla neredeyse aynı hizadadır.

   Ayarlarını değiştirebileceğiniz altı seçenek sunuyor: İster ön plan ister arka plan ya da isterse her ikisi birden olsun hangi odakla çekeceğinize karar verdikten sonra seçmeli odak moduyla alan derinliğine karar verebilirsiniz. Doğru filtre fotoğrafınızı bir başyapıta döndürebilir. Ön izleme seçeneğini kullanarak daha deklanşöre bile basmadan fotoğrafınızı iyileştirmek için bir dizi filtreden birini seçin.

   Galaxy S8 | Samsung TR

   Samsung Members uygulaması, Samsung kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran, Samsung'a Kılavuzlar " " için sonuç bulunamadı. İndirmeler " " için sonuç bulunamadı.

   Web sitemizi geliştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler

   Haftanın her günü Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız. CEO ofisine iletmek istediğiniz konunuz mu var? Veya bir önerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz?


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web