Whatsapp önizleme nasıl kapatılır

Contents:
 • Whatsapp Mesaj Önizlemesi Nasıl Kapatılır
 • Samsung whatsapp mesaj önizlemesi kapatma (resimli anlatım)
 • Whatsapp ile ilgili tüm ayarları yapabilceğiniz ayarlar sekmesini ifade edem üç noktayı tıklayın. Buradan profil ayarları, hesap ayarları, sohbet ve arama ayarları gibi bir çok ayarı yapabilirsiniz. Biz bildirim ayarlarnı seçiyoruz. Bildirim ayarlarının içerisinden açılır pencere bildirimi ayarlarını tıklayın.

  Whatsapp Mesaj Önizlemesi Nasıl Kapatılır

  Buradan Whatsapp ile ilgili bildirimlerin ana ekranda ve tuş kilidi ekranında gösterilme ayarlarını yapabilirsiniz. Seçilirse Whatsapp dan gelen aramalar,  gönderilen görseller ve mesajlar açık bir şekilde ana ekranda gösterilmez. Yani Samsung kilitli ekranında whatsapp mesajları açık bir şekilde görünmez. Bu ayarları tamamen kapatırsınız. Gelen bildirimler tuş kilidi varken açık olarak gözükmez.

  iphone whatsapp önizleme nasıl kapatılır

  Mesajları görmek için tuş kilidini açmanız gerekiyor. Eğer ekranınızın tuş kilidi açıksa gelen mesajlar açık bir şekilde gözükür. Bildirim aldığınızda mesajın bir kısmını okuyabilirsiniz. Tuş kilidi kapalıyken bildirim görünür. Ancak kilit açıkken mesajlarınız gözükmez.

  Samsung whatsapp mesaj önizlemesi kapatma (resimli anlatım)

  Açılır pencereleri her zaman göster: Bu ayar seçildiğinde her koşulda mesajlarınız ve diğer bildirimleriniz ana ekranda görünür. Yani mesaj geldiğinde mesaj içeriğini de görürsünüz. Önerilen ayar sadece ekran açıkken ayarıdır. Log into your account. Perşembe, Ağustos 9, Android uygulamalarının otomatik güncelleştirme özelliğini kapatma.

  Maalesef uygulama durduruldu hatası nasıl çözülür? Google Play kimlik doğrulama sorunu nasıl çözülür?

  Android kullanıcıları için önemli ipuçları — 4. Please enter your comment! Please enter your name here.

  You have entered an incorrect email address! Android telefona apk yükleme, nasıl yüklenir?

  Android ücretsiz mesajlaşma uygulaması, WhatsApp nedir, nasıl kullanılır?

  Recent tags:

  • Iphone 7 Plus yazılım güncelleme hatası
  • casus telefon bedava
  • facebook beni takip edenleri nasıl görürüm

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web