Diş hekimliği hasta takip programı

Contents:
 • Genel Olarak;
 • Mine Diş Hekimleri Hasta Takip Otomasyon Programı
 • DentalBulut Online Hasta Bilgi Yönetim Sistemi
 • Hastaya uygulanacak işlemin görsel olarak gösterilmesini sağlayan bu ekran hastayı bilinçlendirmekte ve doktora duyulan güveni sağlamlaştırmaktadır. Programın Öne Çıkan Özellikleri: Kendiniz ve varsa çalışan doktorlarınız için ayrı ayrı randevu defteri, ajanda oluşturabilirsiniz. Çalışan doktorlarınız için ayrı ayrı kasa kayıtları oluşturabilirsiniz.

  Hastalarınız için birden fazla tedavi planı çıkartabilir, bunları ayrı ayrı fiyatlandırabilirsiniz. Tedaviyi 3D çene ve boyut formunda oluşturabilir ve hastanızla paylaşabilirsiniz. Ayrı bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan kasa kaydı, hasta ve personel muhasebe kaydı ve çalıştığınız kurumların hesaplarını tutabilirsiniz. SMS ve E-mail modülü ile hastalarınızın özel günlerini kutlayabilir, randevularını hatırlatabilir ve gecikmiş ödemeleri için uyarı mesajları yollayabilirsiniz.

  Telefon takibi modülü ile arayanların kaydını tutabilirsiniz. Stok ve demirbaş takibi yapabilirsiniz. İstatistik modülü ile doktor ve tarih bazında istatistik alabilir, farklı grafikler ile kolay bir şekilde analiz edebilirsiniz.

  Bu sayede kurum içi performans değerlendirmelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. En gelişmiş düzeyde çalışan diş klinikleri de dahil olmak üzere bütün diş kliniklerine hitap eden uygulama ve modülleri oldukça başarılıdır. Yeni nesil bulut yapısının da kullanıldığı sistemde entegre bir çok iletişim aracını da kullanmak mümkündür. Tedavi planlamasında Otomofis diş hekimlerinin çalışma tarzına uygun çalışmaktadır.

  Genel Olarak;

  Adananın ve Türkiye'nin önde gelen diş kliniklerinin tercih ettiği Otomofisi gördüğünüzde bu tercihin nedenini göreceksinizdir. Tedavi Planlama, Gerçekleşme ve Gerçekleşme sonrası süreçleri yöneten Otomofisin tedavi yönetimine ilişkin özellikler arasında;. Randevu yönetimi diş hekimleri için çok önemlidir.

  Kısıtlı zamanda çok sayıda hastaya hizmet veren diş hekimlerinin randevularının planlanmasının güçlü bir yazılıma teslim edilmesi gerekir. Zaman ve mekan bağımsız bir erişim sağlayan Otomofis randevu konusundaki tüm sorunları çözüyor. Finansal tüm araçlarınızı en güvenli yerden takip edin, borç, alacak yönetiminizde yeni bir destekçiniz var.

  Mine Diş Hekimleri Hasta Takip Otomasyon Programı

  Otomofis hem iç laboratuar hem de dış laboratuar süreçlerini desteklemektedir. Otomofis hasta bazında laboratuar etiketi yaratır ve tüm laboratuar gel-git süreçleri bu barkodla izlenir.

  Eşsiz laboratuar yönetimi süreçleri arasında. Faturalandırma süreçlerinde, tedavilerden otomatik gelen, ya da direk satışlardan gelen belgeler fatura ve fiş havuzunda toplanır, sonrasında iş süreçlerine göre süreçleri takip etmektedir. Diş kliniklerinin en önemli bileşenlerinden biri insan kaynağının yönetilmesidir. Otomofis bu süreçte de istediğiniz bilgileri saklamanızı sağlamaktadır. Otomofis desteği ile artık personelleri yönetmek daha kolay. SMS bildirimleri günümüzde hem önemli bildirimler için hem de aynı zamanda hastaların uyarılması için önemlidir.

  Otomofis hatırlatıcı smsleri ile hastaların unutma süreçleri ortadan kaldırılabilmektedir. Otomofis diş hekimlerinde önemli bir konu olan stok kontrolüne de büyük yer ayırmıştır.


  • Diş hekimi hasta takip, randevu ve pazarlama programı! Ücretsiz Deneyin?
  • Boğaziçisoft Macro Dental 3D Diş Hekimliği Yazılımı İndir - Dental Otomasyon Yazılımı - Tamindir.
  • Cabitaş Yazılım : Mine - Diş Hekimi Hasta Takip Programı?
  • Diş hekimi hasta takip, randevu ve pazarlama programı! Ücretsiz.

  Geliştirilen yapı sayesinde hem tüketimleri tahmin edebilmek, hem maliyetleri görebilmek, hem de karları hesaplayabilmek oldukça kolaydır. Yeni tedaviler ekleyebilir, farklı fiyat politikaları belirleyebilir, maliyet tayin edebilirsiniz.

  DentalBulut Online Hasta Bilgi Yönetim Sistemi

  Otomatik ilerletilen laboratuar süreçleri ile işlemleri takip edin, planlarınızın sapmasına izin vermeyin. İşletmeniz ile ilgili tüm gider süreçlerini de hızlı bir şekilde takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Otomofis hem otomatik hem de diğer sms altyapısına sahiptir. Doğum günleri ve randevu sms leri otomatik gider. Dilediğiniz bir anda tüm üyelerinize bilgi smsleri gönderebilirsiniz. Randevu hatırlatmalarını dilediğiniz bir anda sizler de yapabilir, iletilip iletilmediğini izleyebilirsiniz.

  Asistanlar ya da diş hekimleri için görevler oluşturabilir, sistemin size hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz.

  Recent tags:

  • Facebook oturum açıkken şifre öğrenme
  • mobil takip indir
  • arama engelleme iphone X

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web