Iphone yer izleme

Contents:
 • Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı | Telefon Takip
 • Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı
 • Arkadaşlarımı Bul hakkında
 • Dairenin daha küçük olması, uygulamanın konumunuzdan daha emin olduğu anlamına gelir.

  Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı | Telefon Takip

  Konumunuzu diğer siteler ve uygulamalardaki Google Haritalar'da görmek için yukarıdaki adımları izleyin. Bununla birlikte, bazı öğeler farklı olacaktır:.


  • iCloud: iPhone'umu Bul ile aygıtınızın konumunu belirleme?
  • Konumunuzu ailenizle paylaşma!
  • Haritalar geçerli konumunuzu nasıl bulur?.
  • Apple Footer.

  Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Google Haritalar Yardım forumu Forum. Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme Google Haritalar bazen konumunuzu bulmakta zorlanabilir. Geçerli konumunuzu haritada görme iPhone veya iPad'inizde Google Haritalar uygulamasını açın. Kablosuz bağlantıyı açın iPhone veya iPad'inizde Ayarlar uygulamasını açın.

  Üst kısımda Kablosuz'u açık duruma getirin.

  İphone Bul Telefonunuzu bulamıyorsanız izleyin (Apple-İphone Bul )

  Telefon veya tabletinizi yeniden başlatın iPhone veya iPad'inizi yeniden başlatmak için kapatıp açın. Güç düğmesini basılı tutun Kapat 'ı seçin.

  Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı

  Telefonunuz açılıncaya kadar güç düğmesini basılı tutun. Siz de onların konumlarını görebilirsiniz. Ayrıca konum paylaşma özelliği etkinken aygıtlarınızdan birinin kaybolması veya çalınması halinde bir aile üyenizden iPhone'umu Bul uygulamasını kullanarak aygıtınızın yerini belirlemenize ve aygıtınızı geri almanıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

  Konum paylaşma özelliği Güney Kore'de desteklenmemektedir ve yerel yasalar nedeniyle diğer bölgelerde de kullanılamayabilir. Konumunuzu paylaşmayı durdurmak için Konumumu Paylaş'ı kapatın. Bu işlem, konumunuzu tüm aile üyelerinizden ve onaylı arkadaşlarınızdan gizler. Konumunuzu tekrar paylaşmaya hazır olduğunuzda bu özelliği dilediğiniz zaman geri açabilirsiniz. Saptanmış olarak, Aile Paylaşımı'na giriş yapmak için kullandığınız aygıt aynı zamanda konumunuzun paylaşıldığı aygıttır. Konumunuzu farklı bir aygıttan paylaşmak istiyorsanız:.

  Aile Paylaşımı'na katılırsanız ve aile üyeleriyle konumunuzu paylaşmayı seçerseniz aile üyeleriniz kaybolan aygıtınızı sizin için bulup güvende tutabilir. Kayıp aygıtınızda iPhone'umu Bul açıksa bir aile üyesi aşağıdakileri yapmanıza yardımcı olabilir:.

  Arkadaşlarımı Bul hakkında

  Konumunuzu paylaşmazsanız aile üyeleriniz aygıtlarınızın konum bilgilerine erişemez. Konum bilgileri olmasa da aile üyeleriniz size yardımcı olabilir.


  • Ücretsiz iPhone Telefon Takip Uygulamaları:;
  • Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor! - Erdal KAPLANSEREN.
  • Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme - iPhone ve iPad - Google Haritalar Yardım.
  • iCloud: iPhone‘umu Bul ile aygıtınızın konumunu belirleme;
  • Iphone yer izleme;

  Kaybolan aygıtınızın çevrimiçi mi yoksa çevrimdışı mı olduğunu kontrol edebilir, aygıtta ses çalabilir veya aygıtı Kayıp Modu'na geçirebilirler. Konumunuzu ailenizle paylaşma Aile Paylaşımı özelliğini kullanarak Arkadaşlarımı Bul veya Mesajlar uygulamasında konumunuzu aile üyelerinizle kolayca paylaşabilirsiniz. Ne zaman paylaşacağınızı seçme Aile Paylaşımı, konumunuzu ailenizle paylaşmak isteyip istemediğinizi seçmenize olanak sağlar. Konumunuzu paylaşıp paylaşmadığınızı görmek için aşağıdaki adımları izleyin: Konum paylaşma ayarlarınıza gidin.

  Nasıl çalışır?

  Recent tags:

  • Facebook hackleme cezasi
  • telefon görüşme kayıt programı ios
  • keylogger indir gezginler

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web