Note 8 google arama gecmisi silme

Contents:
 • Samsung note 8 arama gecmisi silme
 • Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?
 • 16 yorum - “Google arama geçmişi temizleme”
 • Samsung Galaxy Note 8 Tarayıcı Geçmişini Nasıl Silerim? - MaxiCep
 • Samsung note 8 arama gecmisi silme

  Firma bunu hem bizlere daha isabetli reklamlar sunabilmek, hem de daha akıllı bir hizmet sağlamak amacıyla yapıyor; dolayısıyla verilerinizin Google'ın elinde olması sandığınız kadar korkunç olmayabilir. Firmanın hangi verilerinizi sakladığını tek bir sayfadan rahatça görebilmeniz ve yönetebilmeniz, bu konuda içinizi rahatlatıyor. Ancak her şeye rağmen Google'ın arama geçmişinizi saklaması sizi tedirgin ediyorsa, aşağıdaki adımları takip ederek bu işlevi devre dışı bırakabilirsiniz. Google , hesap ayarlarınıza ve oturum açmış olmanıza bağlı olarak, telefonda, tabletinizde ve bilgisayarda yaptığınız aramaların kaydını tutabiliyor.

  Bu veriler normalde kimseye gösterilmese de, parolanızı bilen biri aramalarınızı ve hatta Chrome kullanıyorsanız hangi sayfaları ziyaret ettiğinizi görebilir. Daha kötü bir senaryoyu ele alırsak, hesabınızın hack'lenmesi halinde tüm yaptıklarınız ortaya dökülebilir.

  Bu ise hem güvenlik , hem de gizlilik bakımından sorun yaşamanız demek.

  Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

  Geçmiş aramaları, tarama geçmişinizi ve diğer türdeki etkinliklerinizi Google hesabınızdan silebilirsiniz. Bunun için Etkinliğim sayfasını ziyaret edin   oturum açmanız gerekebilir  ve  Google arama geçmişini silmek için aşağıdaki yöntemlerden birini izleyin. Öğeleri tek tek silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve silmek istediğiniz öğeyi bulun.

  Bunun için arama veya filtreleri kullanabilirsiniz.


  1. Google Geçmişinizi Temizleyin!.
  2. Google arama geçmişi temizleme!
  3. Samsung Galaxy Note8 Chrome İnternet Geçmişi Silme.
  4. .
  5. .

  Silmek istediğiniz öğenin üzerine gelip "üç nokta" üzerine dokunun ve Sil'e tıklayın. Belirli bir güne veya döneme ait etkinliği silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve Diğer üzerine tıklayın. Burada "Etkinlik silme ölçütü"nü seçin. Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın. Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın.


  • Samsung Galaxy Note 8'in internet geçmişi nasıl silinir? - TeknoKulis.
  • telefon görüşmesi kaydetme note 4!
  • Samsung Galaxy Note 8 Tarayıcı Geçmişini Nasıl Silerim?;
  • Note 8 google arama gecmisi silme.
  • Note 8 google arama gecmisi silme - Samsung arama kaydı gözükmüyor.
  • Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018.
  • Samsung'un Android destekli akıllı telefonları şirketin kendi Samsung internet web tarayıcısıyla ve Google Chrome tarayıcısıyla birlikte geliyor. Galaxy Note 8 cihazınızı çalıştırdıktan sonra tarayıcı uygulamasını çalıştırın. Ardından sağ üst tarafta bulunan üç nokta menü tuşuna basın ve oradan ayarlar kısmına girin. Daha sonra gizlilik menüsüne girin ve oradan "Kişisel Verileri Temizle" butonuna basın.

   16 yorum - “Google arama geçmişi temizleme”

   Bu işlemin ardından Galaxy Note 8 modelinizin tarayıcı geçmişi silinmiş olacaktır. Aynı şekilde Google Chrome uygulamasını çalıştırın ve sağ üst köşeden ayarlar menüsüne girin. Daha sonra gizlilik menüsü altından tarayıcı geçmişini temizle butonuna basın. Artık Galaxy Note 8 cihazınızın bütün tarayıcı geçmişi temizlenmiş olacak.


   • samsung note 8 arama gecmisi silme.
   • ?
   • mSpy nedir?;
   • .
   • Samsung note 8 arama gecmisi silme - Telefon takip programlari.
   • ;
   • .
   • Android ROM ve Root konusunda bilgili olan ben, tam anlamıyla bir teknoloji hayranıyım. Samsung tarafından üretimi gerçekleştirilen Galaxy Note 9 modelinin fiyat etiketi tam anlamıyla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Apple gerçekleştirdiği resmi açıklama ile birlikte, iOS 12'nin altıncı betasını kullanıma sunduğunu açıkladı. Çin merkezli Xiaomi firması gerçekleştirdiği resmi açıklama ile ilk Android 9.

    Dün dağıtılmaya başlanan Android 9 Pie güncellemesinin ardından firmalardan yavaş yavaş güncellemeye dair bir açıklamalar geliyor. Meizu'nun yeni amiral gemisi Meizu 16'nın performansını gözler önüne seren Geekbenh puanları ortaya çıktı. Tayvan merkezli Asus firması tarafından geliştirilen ROG Phone isimli akıllı cep telefonu, oldukça yüksek fiyat etiketiyle ön siparişe sunuldu. Nokia'nın piyasaya sürdüğü en yeni cihazlardan biri olan Nokia 7 Plus için Android 9 Pie güncellemesi bugün itibariyle yayınlanmaya başladı.

    Samsung Galaxy Note 8 Tarayıcı Geçmişini Nasıl Silerim? - MaxiCep

    Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, öne sürülen iddiaya göre yayılan sahte haberler gerekçe gösterilerek Hindistan'da erişime engellenebilir. Forumdan Son Konular Firefox Quantum PES demosu yayınlandı Ubisoft'un yeni mobil oyunu 'Hungry Dragon' duyuruldu Fortnite'ın Android üzerinde oynanış videosu sızdırıldı. Kişisel Detaylar Konuşmalar Oturumu Kapat. Hackerlar Fidyelerle Zengin Oluyor Samsung telefonlarına zam geldi.

    Galaxy Note 8'in kılıf modelleri ve aksesuarları tanıtıldı.

    Recent tags:

    • Ebeveyn denetimi windows xp
    • müşteri kayıt takip programı
    • elite arama engelleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web