Whatsapp sohbetinde kelime arama

Contents:
 • Size nasıl yardım edebiliriz?
 • Create an account or sign in to comment
 • WhatsApp Mesajları İçerisinde Arama Yapmak - Akıllı Telefon
 • Share this post Link to post Share on other sites.

  Size nasıl yardım edebiliriz?

  Sohbetlere girince hemen ust tarafta arama yeri mevcut. Konuşma içindeki kelimeleride buluyor. Ben ara kısmına dokununca ama direk olarak şebeke üzerinden sesli aramaya geçiyor. Posted December 19, Posted December 21, Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community.

  Register a new account. Sohbetler arasında küçük bir parmak kaydırma hareketiyle arama kutucuğu karşınıza geliyor.

  Create an account or sign in to comment

  Akabinde kelime ya da cümleyi yazmanız yeterli. Elbette bu işlemi tüm sohbetlerde yapabileceğiniz gibi; tek bir sohbet penceresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp'ın iPhone'lar için hazırlanan uygulamasında mesajlar arasındaki herhangi bir kelime ya da cümleye erişmek için yöntem gayet basit.


  1. Ekşi Duyuru;
  2. Recommended Posts.
  3. Whatsapp Mesajları İçerisinde Arama Yapabileceğinizi Biliyor Muydunuz? - Tamindir;
  4. ;
  5. .
  6. WhatsApp’a konferans arama özelliği geliyor!

  Sohbetler penceresindeyken pencere ufak bir parmak hareketiyle aşağıya kaydırıldığında ufak bir kutucuk açılıyor. Buraya aramak istenilen kelime ya da cümle yazıldığında ilgili sorgulama gerçekleştirilebiliyor.

  WhatsApp Mesajları İçerisinde Arama Yapmak - Akıllı Telefon

  GZT Teknoloji kendisinden sorulur. Sohbetin adını bir grup konuşması veya kişiyi eğer bire bir konuşmaysa en üst kısma yazınız. Bu sizi sohbet dizesine geri döndürür, ancak en üstte bir arama çubuğu ekleyecektir. Bu arama çubuğunda, konuşma dizisinde aramak üzere bir kelime veya kelime öbeği yazın.

  Sözcüğün tüm örneklerini taşımak için ekran klavyesinin üstündeki küçük ok düğmelerini kullanın. Whatsapp, konuşma balonunun yanı sıra aradığın kelimeyi de vurgulayacaktır. Uygulama, kelimenin en son oluşumunu arar ve daha sonra konuşma geçmişi boyunca çalışır.


  1. Whatsapp konu arama - iPhone Yardım (Soru-Cevap) - brandingeu.com.
  2. WhatsApp konuşma içinde kelime nasıl aranır?
  3. WhatsApp Mesajları İçerisinde Arama Yapmak.
  4. Iphone whatsapp kelime arama.
  5. Iphone whatsapp kelime arama » Sayfa 1 - 1.
  6. WhatsApp’a konferans arama özelliği geliyor.

  Bu özellik şuan sadece iPhone telefonlarda geçerlidir. Aşağıda size o kelimenin geçtiği mesajları sıralayacaktır.

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2016 Sesli Anlatım

  Uygulama, herhangi bir özelliği telafi etmiyor ancak kendi arama özelliğini geliştiriyor. Belirli bir görüşme yapmak istiyorsanız ve bunun kimin olduğunu hatırlamıyorsanız, bu özellik aramanızı hassaslaştırmanıza olanak tanır. Ayrıca, alakasız konuşmaları yapmak zorunda kalmayacağınızdan, biraz daha genel arama terimleri kullanabileceğiniz anlamına gelir. Arama elbette yalnızca metin tabanlıdır.

  Recent tags:

  • Mesaj takip formu
  • telefon görüşme kayıt programı ios
  • samsung telefon fotoğraf yükleme programı

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web