Cari takip programı ücretsiz

Contents:
 • Madem ücret ödemek istemiyorsunuz bari en iyisini kullanın.
 • O kadar ücretsiz program denediniz fakat şimdi
 • Asistan Ön Muhasebe
 • ÜCRETSİZ Cari Takip Ön Muhasebe Programı
 • Vadeli satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi  Satış faturasını Açık Hesap olarak kaydedilen satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi. Toplu Stok Raporu detaylandırıldı Toplu stok raporu ürünlerin maliyet ve satış fiyatlarına göre detaylandırılıp düzeltildi. Program ana Ekranına Satış Analiz bölümü eklendi Ana ekranda günlük satışların hızlı bir şekilde raporlanması sağlayan analiz bölümü eklendi.

  Detaylı Kullanıcı Yetkilendirmesi Yeni versiyonda kullanıcıların ekleme, düzenleme, silme ve raporlama gibi yetkilerini detaylı ayarlayabilirsiniz. Rapor-Fatura Tasarım Alanı Yenilendi Fatura ve tasarım işlemlerini daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Kullanıcı Dostu Arayüz Görselliği arttırılmış butonlar ve hızlı ekran geçişleri eklenmiştir.

  Hatırlatma Modülü Taksit işlemlerinizi anasayfa giriş ekranından takip edebilir günü gelen taksitlerinizi görebilirsiniz. Esnek Raporlama Sistemi Raporlar istediğiniz sıralamaya göre sıralanamakta rapor tasarımlarınıza cok daha hızlı ve kısa sürede cevap verilebilecektir. Etiket baskı sistemi esnek hale getirildi. Kullanıcı Merkezli Sistem Geliştirilmiş alt yapısı sayesinde kullanıcı firmaların istekleri doğrultusunda yeni moduller kısa sürede hazırlanıp programa entegre şekilde çalışabilecektir.

  İşlem Detayları Arttırıldı Çek-Senet işlemlerinde taksit işlemlerinde cari takip sisteminde ekstradan detaylandırmalar eklenip bilgileriniz daha net şekilde korunması sağlandı. Sistem otomatik olarak yeni versiyonu kontrol edecek, onaylamanız durumunda yükleme işlemine başlayacaktır. Yeni sürüme geçiş işlemlerinde herhangi veri kaybı söz konusu değildir.

  Antivirüs programı kullanıyorsanız kurulum esnasında sorun yaşamamak için antivirüs programınızı geçici olarak devre dışı bırakmanızı tevsiye ederiz. Moka sanal pos ara yüzü sadece internet bağlantısı ile 7x24 bütün kredi kartlarından kesintisiz tahsilat sağlayabileceğiniz gelişmiş yazılım çözümüdür.

  Moka'nın gelişmiş güvenlik sistemleri, firmaların tahsilatlarını internet üzerinden 7 gün 24 saat hızlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Moka ile sanal ödemelerinizi filtreleyebilir, detaylarını inceleyebilir ve hızlı iade işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı satış avantajları ile hemen kullanın. Hızlı ve güvenli tahsilat: Kredi kartı tahsilatlarınızı kısa sürede gerçekleştirmenizi ve 3D güvenlik hizmeti uygulama bünyesinde mevcuttur.

  Bilgisayarınızda kullanmanız için internet bağlantısı yeterli: Sanal ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve eski işlemlerinizle ilgili süreçleri takip edebilmeniz için sadece internet bağlantısı yeterli. Bütün kredi kartları için taksitli satış imkânı: Kart ayırt etmeksizin tüm bankalara ait kartlardan taksitli satış gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı kartlar ile işlem yapabilme: Yabancı kart ve para birimleri üzerinden tahsilatlarınızı gerçekleştirebilir iade ve iptal işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

  Konum zaman gözetmeksizin her an her yerden ödemelerinizi güven içerisinde tahsil edebilirsiniz. Hafta İçi ve Cumartesi Günleri Giriş  Üye Ol         Bize Ulaşın: ÜCRETSİZ Cari Takip Ön Muhasebe Programı Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

  Cari Kart Modülü - Sınırsız Cari Hesap kartı tanımlama - Sınırsız grup tanımlama - Cariye Stoklu-Stoksuz Satış - Cariye kasa'dan ödeme ve tahsilat yapabilme - Cariyi borçlandırma ve alacaklandırma işlemleri - Tahsilat ve ödeme makbuzu kesme - Cari hesap ekstresi, Toplu Cari raporu ve cari işlem raporu alabilme. Raporlama Sistemi - Cari kartlara ait Hesap ekstresi, Toplu cari raporu v. Fatura Modülü - Alış, Satış ve İade faturası düzenleme - Hızlı parekende satışı yapabilme - Standart ve gramajlı ürün barkod desteği - İsaliyeyi fatura dönüştürme - Fatura makbuz basımı - detaylı alış, satış ve iade faturası raporlama.

  Kasa Takip Modülü - Kasadan ödeme ve tahsilat işlemleri - Kasadaki kalan bakiyeyi görme - Kasa'dan banka'ya virman yapabilme - İki tarih arası detaylı raporlama. Banka Takip Modülü - Sınırsız banka hesabı tanımlama - Banka hareket girişi yapabilme - Banka'dan Bankaya veya Banka'dan Kasaya virman yapabilme - Banka hareketlerini detaylı raporlama. Taksit Takip Modülü - Otomatik taksitlendirme Modülü - Vadesi gelen taksitleri ana ekranda uyarma - Taksitlerin tahsilat ve ödeme işlemleri - Detaylı taksit raporu alabilme. Diğer Özellikler - Hızlı fiyat sorgulama ekranı - Hızlı günlük satış analizi - Vadesi gelen veya geçen taksit hatırlatma - Otomatik güncelleme - Fatura ve rapor dizaynını kullanıcının kendi yapabilmesi.

  Fatura açıklaması, stok işlem açıklamasına eklendi. Cari işlemlerdeki taksit işlemler bölümüne sağ tıklayarak taksitlere gildebilme özelliği eklendi Sistemsel hatalar giderildi. Stok kartları bölümündeki işlem kayıtlarına sağ klik yaparak 'Faturayı Görüntüle' seçeneği eklendi.

  Fatura iptal etme seçeneği eklendi Cari kart bölümüne 'Kargo Fişi Yazdırma' özelliği eklendi Cari kartlarında müşteriye ait banka hesap bilgilerini tutulacağı bölüm eklendi Depo hareket raporu düzenlendi Sadeleştirildi Taksit bölümüne detaylı rapor alma özelliği eklendi Ana ekrandaki vade hatırlatma bölümüne işlem bakiye alanı eklendi. Toplu SMS Gönderim modülü eklendi. Alış-Satış faturasına Tevkifat işlemleri eklendi.

  Cari İşlem Raporuna evrak no alanı eklendi. Cari hesap ekstresine Birim Fiyatı alanı eklendi Cari İşlem listesine tarih ve kayıt sırasına göre sıralama yaptırıldı Alış Faturasındaki "Kaydettikten sonra yeni Alış-satış paneli aç" özelliği düzenlendi. Çek Cirolama bölümü eklendi Çek durumunun bankada olması özelelliği eklendi. Çek durumunun iade olması özelelliği eklendi. Çek Giriş-Çıkış bordorsu yazdırma özelliği eklendi.

  Madem ücret ödemek istemiyorsunuz bari en iyisini kullanın.

  Kasada bölümünde silme işlem sorunu giderildi. Bilgi fişi çıktısına Son Bakiye alanı eklendi. Çek raporuna yeni filtreleme özellikleri eklendi. Fatura ekranında son eklenen ürün otomatik seçili hale getirildi. Cari İşlem Raporunda önceki devir alanı ekledi Kullanıcı yetkisine satış ekranındaki birim fiyatını değiştirme yetki seçeneği eklendi.

  Satış ekranında işlem yapıldığında cari kart bakiyesi otomatik güncellendi. Fatura çıktısında son bakiye durumu Borç-Alacak detaylı yazdırıldı. Çek senet raporunda Senet işlemlerine ait raporun başlığı değiştirildi. Fatura ekranında farklı cariye satış yapma hatası giderildi. Fatura ekranında farklı stoğa satış yapma hatası giderildi. Fatura düzeltme işleminde depo seçeneği düzenlendi. Fatura ekranında birim fiyatına "0" giriş yapma sorunu giderildi. Cari ve Çek rapor tasarımlarının görselleri değiştirildi. Satış faturasında ürün ekleme penceresine "Birimi" alanı eklendi.

  Stok kartlarında işlem harekitini silme sorunu giderili. Taksit yapma seçeneklerine 6 Ay gün periyodu eklendi. Tahsilat makbuzu işleminde kalan bakiyenin borç-alacak durumu rapora yazdırıldı. Alış faturası düzenleme işleminde miktara bölme sorunu giderildi. Satış panelinde kaydetme hatası giderildi. Kar-Zarar Analizi düzenlendi Kar-Zarar analizi raporunda iyileştirme yapıldı Ürün Düzeltme sorunu giderildi Stok kartlarında ürün düzenleme işlemlerindeki karşılaşılan hatalar giderildi. Fatura modülü iyileştirildi Ürünlerin alış fiyatı üzerindeki hesaplama sorunu düzenlendi.

  Cari Ekstre raporunda devir bakiyesi eklendi  Cari Ekstre raporunda iki tarih arasında alınan rapora, önceden devir bakiyesi eklendi Alış Faturasında Kredili satış sorunu giderildi  Alış faturasında kredili satışlarda, satış faturası olarak işlem görmesi düzenlendi. Fatura bölümü güncellendi Fatura bölümünde satış, alış ve düzenleme işlemleri güncellendi Satış Faturası ekranı güncellendi Satış faturasında Açık Hesap gerçekleştirilen işlemler yenilendi. Hızlı Fiyat Sorgulama ve Stok Etiketi güncellendi.


  • .
  • Veresiye : Profesyonel Cari Hesap Programı.
  • ?
  • .
  • !

  Toplu rapor alınması sağlandı Satış ekranındaki iskonto hesaplaması düzenlendi Satış ekranında, ürünlerin iskontolu satışının hesaplanması sorunu giderildi. Raporlarda listeleme ve sıralama özelliği geliştirildi. Raporlarda kullanıcı isteğine göre listeleme ve sıralama özelliği eklendi. Çoğu firma personellerinin kullanamayacağı kadar üst seviye yazılımları almaktadır. Mesai saatleri içerisinde yazılımın kullanımını deneme yanılma ile öğrenme imkanı asla olamayacağı için de personeller programı hatalı kullanacaklardır.

  Bu hem yazılımı başarısız kılacak hem de personellerin yazılımı kötülemesine neden olacaktır. Mutlaka ama mutlaka referansları arayın. Eğer web sitelerinde referansların telefonlarını yazmamışlar ise firmadan tamamını isteyin. Onların kendi isteklerine göre referans telefon numaraları vermelerine asla razı olmayın. Yayınlanan bir referanstan bir tanesini siz seçin ve mutlaka arayın.

  İlk olarak ürün çözümlerine bakıp tam olarak sizin sektörünüze özel bir çözüm var ise bunu okumak ve size uygun çözümü verip vermediğine bakmak en doğrusu olacaktır. Karşılaştırma tablosu en önemli bilgilerden birisidir. Çünkü karşılaştırma tablosunda aradığınız özelliklerin ince detayları vardır. Kısmi olarak faturalanamayan siparişler veya bir siparişteki bir ürünün ne kadarının faturalandığını ne kadarının sevk edilmediğini göremediğiniz bir sipariş modülü ne derece işinize yarar?! Mutlaka ama mutlaka ürünün demosunu bilgisayarınıza indirin.

  Bu en önemli adımdır.

  O kadar ücretsiz program denediniz fakat şimdi

  Yazılımı satın almadan evvel bilgisayarınızda doğru ve hatasız çalıştığını mutlaka görün ve mutlaka her modülüne bir kayıt yapmış olun. Asla herhangi birinin vaatleri ile yazılımı satın almayın. Mesela bir müşteri geldi size sipariş verdi, sonra siparişi yarı yarıya karşıladınız. Bunu programa ifade edemiyorsanız sipariş modülü sizin işinize yaramayacaktır.


  • (2.x' den 2.9.x' e Geçiş).
  • EFES Cari Hesap Programı.
  • Yetenekli bir cari hesap programı ( Ücretsiz ) pc.
  • Hatasız, kısıtlamasız…;
  • .
  • !
  • Yetenekli bir cari hesap programı ( Ücretsiz ) pc - Download Forumu - CHIP Online Forum?

  Veya birden fazla irsaliyeyi tek faturada faturalamak isteyin kesinlikle başınıza gelecek eğer bu özellik yok ise fatura için başka özelliğe bakmaya gerek bile kalmadı. İlk önce firmanızda en çok yapmak istediğiniz işler sıralayın. Sonra bu konu ile ilgili eğitim videolarını sırasıyla izleyip hemen bilgisayarınızdaki demo yazılım kopyası ile denemeye başlayın.

  Başaramadığınız durumda hemen müşteri temsilciniz ile irtibata girip yardım talep edin. Bu adım genelde hiç kimsenin aklına gelmez veya es geçilir. Halbuki bir yazılım firmasının kalitesini ölçebileceğiniz en büyük 2. Yazılıma bir çok bilgi girdiniz fakat bu yazılımdan istediğiniz raporları alamadıysanız ki şu anda hiçbirisi aklınıza gelmeyecektir o yazılım bir işinize yaramayacaktır. Rapor departmanı olmayan bir muhasebe programı size ancak stok mevcudu ile carilerin borç alacak bilgisini verir.

  Barkod özelliği en alt seviyeden en üst seviyedeki ürünlerimize kadar tüm ürünlerimizde bulunan genel bir özelliktir. Program içindeki tüm ürün listelerinde kullanılabilecek tarzda planlandığı için ürün seçimin olduğu her yerde barkod özelliği kesinlikle vardır diyebiliriz. Teklifin siparişe, siparişin faturaya hızlı bir şekilde aktarılamadığı bir sistemde kullanıcının işi çok çok zordur ve hatalara olabildiğince açıktır. Siparişleri kısmi olarak faturalayabilir ve siparişin faturalanan miktarları ile henüz faturalanmamış miktarlarını rapor almadan anında ekranda görebilirsiniz. Tüm programlarımızda bu hiyerarşi mevcuttur..

  Verim Ticari Yazılımlarının Lisanslı olarak 3 sürümü bulunmaktadır. Verim Free sürümde hangi modüller mevcut ve neler yapabilir?

  Asistan Ön Muhasebe

  Devir işlemi ile ilgili eğitim videolarından bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda bir kısıtlama var mıdır? Herhangi bir zaman, modül veya süre kısıtlaması yoktur. Ömür boyu ücretsiz kullanabilirsiniz. Fatura tasarımını kendim nasıl yaparım? Aşağıdaki eğitim videosunu izleyerek bu işin ne kadar kolay yapıldığını öğrenebilirsiniz. Destek almak istersem ne yapmalıyım? Verim Free kullanıcıları yıllık destek paketi satın alıp Uzak Destek Hizmetinden faydalanabilirler. Verim Free Yıllık Destek Paketi için lütfen tıklayınız.

  Türkçe dil paketi ayarını nasıl yaparım? İşlemleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatınız. Bilgisayarım Verim Free için yeterli midir? Verim Free en düşük bilgisayar özellikleri ile yüksek performansta çalışabilecek alt yapıya sahiptir. Ağır bir veritabanı mimarisi kullanmadığı için neredeyse 10 veya 12 sene evvelki bilgisayarlarda bile çok hızlı çalışabilmektedir.

  Yazılımlarınızın güncellenmesi için bir ücret öder miyiz? Tüm yazılımlarımızın güncellenmesi ücretsiz olup yazılım şirketi olarak anlayışımız güncellemelerin ücretsiz yayınlanmasıdır. Program yetersiz geldiğinde bir üst programa veri kaybetmeden geçiş yapabilir miyim? Geçilebiliyor ise fiyat ne olur? Ücretsiz kullanıcı olduğunuz için satın almak istediğiniz paket fiyatını ödemeniz gerekmektedir.

  Ayrıca verileriniz hiçbir kayba uğramadan direkt aktarabiliriz. Basic sürüm ürün tablosu için lütfen tıklayınız. Smart Sürüm ürün tablosu için lütfen tıklayınız. Hatasız, kısıtlamasız… Ücretsiz bir program edinirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta programın yem olarak kullanılıp kullanılmadığının bilinmesidir. Madem ücret ödemek istemiyorsunuz bari en iyisini kullanın.

  Yapılan en büyük yanlış Yeni kurulan işletmelerin veya ilk defa bir ön muhasebe programı kullanacakların yaptıkları en büyük hata tamamen ücretsiz program dağıtımı yapan şahısların programlarına yönelmektir. Genelde ortada Limited veya Anonim şirket olmadığı için verileriniz güvende olmayacaktır. Demo sürümü kullanmadan satın almak En büyük ikinci yanlıştır. Almanız gerekenden çok daha üst bir program satın almak Muhasebe programı satın alırken öncelikle personellerinin eğitim seviyesi ve yazılım kullanma tecrübelerini tartmanız gerekir.

  Referansları aramamak Mutlaka ama mutlaka referansları arayın. Doğru Yazılım Satın Alma Adımları. Ürün çözümlerine bakın İlk olarak ürün çözümlerine bakıp tam olarak sizin sektörünüze özel bir çözüm var ise bunu okumak ve size uygun çözümü verip vermediğine bakmak en doğrusu olacaktır. Karşılaştırma tablosunu inceleyin Karşılaştırma tablosu en önemli bilgilerden birisidir.

  Ürünün demosunu bilgisayarınıza indirin. Senaryolar oluşturun, satın aldıktan sonra yapacaklarınızı satın almadan yapın. Eğitim videolarını izleyin ve senaryonuzu uygulayın İlk önce firmanızda en çok yapmak istediğiniz işler sıralayın. En Önemli Son Adım: Rapor talep edin Bu adım genelde hiç kimsenin aklına gelmez veya es geçilir. Tüm modüllerde ve tüm işlemler için okuma, yazma, silme ve değiştirebilme yetkileri Yeni yıl devir işlemleri Min. Faturadaki masraf satırlarının stokların maliyetine ağırlıklı ortalamasın göre dağıtılabilmesi Fatura ekranından çıkmadan yeni kayıt ekleyebilme Faturanın para biriminin tek tuş ile değiştirebilir stok fiyatlarının otomatik farklı para birimlerine çevrilmesi Alış faturalarında farklı depolardan giriş yapabilme özelliği Satış faturalarında farklı depolardan çıkış yapabilme özelliği Faturanın tüm yazıcılardan çıktı alınabilmesi Fatura tasarımının sürükle bırak yöntemi ile kullanıcı tarafından tasarlanabilmesi Faturada iken stok kartını açabilme Faturada Seri-No nun otomatik artma özelliği Faturada farklı birimler ile satış yapabilme Alış-Satış iade faturaları kesebilme Barkod ile hızlı satış yapabilme Bir stoğa ait alış fiyatları değiştiğinde otomatik olarak fiyat güncelleme ekranı gelmesi Fatura içerisinde faturaya bağlı irsaliyeleri görebilme ve bunlar üzerinde belgeno, tarih, irsaliye numarası ve özel kodlarını düzenleyebilme Fiyat farkı faturası kesebilme: Aşamalı üretim ile üretimin aşamalarını takip etme ve yönlendirme Üretilen ürünün maliyetini çıkartabilme..

  Üretim firelerinin otomatik hesaplanması Çoklu mamül üretimi Ürün parçalama.. Barkodlu Çalışma Barkod özelliği en alt seviyeden en üst seviyedeki ürünlerimize kadar tüm ürünlerimizde bulunan genel bir özelliktir. Kuruluma buradan başlayalım 4 Adımda hızlı ve kolay kurulum, başlamadan evvel sizin için hazırladığımız kolay kurulum videomuzu üstte izleyebilirsiniz.

  Ücretli sürüm ile ücretsiz sürüm arasındaki farklar nelerdir? Başlat —  Denetim Masası: Basic sürüm ürün tablosu için lütfen tıklayınız Smart Sürüm ürün tablosu için lütfen tıklayınız Enterprise Sürüm ürün tablosu için lütfen tıklayınız. Firmamız zaman zaman güncelleme yayınlayarak Verim Free için ek özellikler getirecektir.

  Fakat bununla ilgili herhangi bir liste veya zaman veremeyiz. Verim Free için aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanım desteği yoktur. Lisanslı ürünlerimizi de bu özellik mevcuttur. Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz. Merkez Bankasından Günlük kurların çekilebilme. Firmalar Arası veri Aktarımı Manuel.

  ÜCRETSİZ Cari Takip Ön Muhasebe Programı

  Listeleri her formda çağırabilme ve listelere her yerde ekleme yapabilme. Düzenlenebilir kolonlar liste biçimlendirme. Gelişmiş sağ tuş menüleri. Sınırsız sayıda yeni firma açabilme. Sürükle bırak yöntemiyle kolay form fatura gibi dizaynı. Kopya ekle ile her kartın, ve fişin alternatif kopyalarını üretebilme. Seçimi süz tuşu ile üstünde bulunduğunuz kayıdın ortak kayıtlarını anında süzebilme. Kayıt süz ile listede istediğiniz birden fazla koşul ile filtre uygulayabilme. Yetki filtreleri ile izin vermediğiniz alanların görülmesine engel olabilme. Listelere varsayılan filtre uygulayabilme.

  Tüm modüllerde ve tüm işlemler için okuma, yazma, silme ve değiştirebilme yetkileri. Yeni yıl devir işlemleri. Yedek alma ve Yedek Geri Yükleme manuel. Her kayıdın kimin tarafından yapıldığı, değiştirildiği bilgisinin tutulması kayıt geçmişi. Modüller arası tuşlar ile geçiş. Barkodun her yerde her listede kullanımı. Özel kod listelerine uymaya zorlama. Sorgular modülü ile SQL dilini kullanarak istediğiniz raporu kendiniz oluşturabilirsiniz. Koşullu biçimlerdirme ile listeleri istediğiniz koşula göre renklendirebilme. Kur geçmişi ve raporları. Stok sıfırın altında iken satış yaptırtmama özelliği.

  Satış da stok sıfırın altındaysa uyarma özelliği. Stok mevcudu eksiye düştüğünde bile satış yaptırtabilme. Liste içerisinde kelime arama özelliği. Belge Onayı ile Onay Yetkisi olan kullanıcıların belgeleri onaylaması veonaylanan belgelerin silinememesi. Bağımlı stok birimi tanımı yapabilme 1 kolide 24 adet vardır gibi bir tanım yapabilme. Stoğun depo mevcutlarını görebilme. Stok kartına lokasyon tanımları yapabilme, lokasyonlarla Alış Satış ve stok lokasyon hareketleri yapabilme. Stoğa ait tüm alış, satış ve alternatif fiyatların tanımlanabilmesi.

  Stoğa sınırsız sayıda resim ekleyebilme. Stok kartına anında barkod tanımlayabilme. Stoklara otomatik barkod üretebilme ve Barkod yazdırma. Barkodları her türlü etikete yazdırabilme ve özel barkod yazıcıları ile çalışabilme. Üretilecek stoğa hızlı üretim için hammadde listelerini stok kartı penceresinde girebilme.

  Recent tags:

  • Mesaj takip formu
  • facebookta şifreyi değiştirmeden öğrenme
  • telefon nomresi ile izleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web