Google konum bulma kapatma

Contents:
 • Konum Geçmişinizi yönetme veya silme - Google Hesabı Yardım
 • Android cihazınız için konumu açma veya kapatma
 • Google Chrome’da Konumu Tamamen Kapatalım
 • Google Konum Geçmişi Ayarları Nasıl Düzenlenir?
 • Konum Geçmişi'nin yanı sıra ev ve iş adreslerinizi ayarlamak da dahil olmak üzere Google uygulaması tarafından kullanılan konum ayarlarını yönetmek için aşağıdaki talimatları uygulayın.

  Konum Geçmişinizi yönetme veya silme - Google Hesabı Yardım

  Konum Geçmişi, Google uygulamasının, oturum açtığınız cihazla önceden bulunduğunuz yerlere dayalı olarak yararlı bilgiler göstermesine olanak tanır. Örneğin, Google uygulaması, her gün işe gidip gelirken izlediğiniz rotayı öğrenerek trafik güncellemelerini göstermek gibi işlevlerde geçmiş konumlarınızı kullanır.

  Konum Geçmişi'ni kapattığınızda, bulunduğunuz yerlerle ilgili yeni bilgilerin kaydedilmesini durdurursunuz.


  • Bir sitenin konumunuzu bilmesine izin verme;
  • Chrome konumunuzu nasıl paylaşır?.
  • Google Konum Geçmişi Ayarları Nasıl Düzenlenir? - Technopat?

  Geçmiş konumları kaldırmak için Konum Geçmişinizi silmeniz gerekir. Bununla birlikte, Konum Geçmişinizi sildiğinizde bazı Google uygulaması özellikleri çalışmaz. Konum Geçmişinizi açtığınızda, Google bu bilgileri, yalnızca Google Hesabınızda oturum açmış ve Konum Geçmişi özelliği etkinleştirilmiş olan cihazlar için kaydeder.

  Android cihazınız için konumu açma veya kapatma

  İşe gidip gelmeye ilişkin konum bilgileri, seyahat yardımı ve diğer özellikleri almak için ev ve iş yeri adreslerinizi ayarlayın. Google uygulamasına bir ev veya iş yeri konumu ekledikten sonra bunu silemezsiniz.

  Ev veya iş yeri adres bilgilerini yukarıdaki adımları uygulayarak değiştirebilirsiniz. Gizlilik Politikası Hizmet Şartları.

  Google Chrome’da Konumu Tamamen Kapatalım

  Google uygulama konumu ayarları Konum Geçmişi'nin yanı sıra ev ve iş adreslerinizi ayarlamak da dahil olmak üzere Google uygulaması tarafından kullanılan konum ayarlarını yönetmek için aşağıdaki talimatları uygulayın. Örneğin, kendi geçmişime bakarak 22 Kasım tarihinde nerede olduğumu kontrol ettim. Saat, dakika ve hatta saniyesine kadar nerelerde dolaştığınızı görebiliyorsunuz. Alt taraftaki grafik ile de hareketlerinizin yoğunluğunu ve ne kadar mesafe kat ettiğinizi görebilirsiniz. Dilerseniz 30 günlük hareketlerinizi KML dosyası olarak indirebilirsiniz.

  Google Konum Geçmişi Ayarları Nasıl Düzenlenir?

  Bu uzantıyı Google Earth ile çalıştırabilirsiniz. Şimdi gelelim bu hizmeti nasıl kapatacağımıza. Öncelikle Google Konum Geçmişi sayfası üzerinden hareketlerinizi gün olarak ya da tamamen silebilme imkanına sahipsiniz. Sadece takvimin altında bulunan Bu güne ait geçmişi sil ya da Tüm geçmişi sil seçeneklerinden birine basmanız yeterli.

  Bu hizmeti kapatmanız için Android cihazınızda bazı ayarlamalar yapmanız gerekli. Ayarlara geçmeden önce yine de belirtelim. Bu hizmet Google Now ya da Google Wallet gibi servisler için oldukça önemli. Yani bu servisi kapatıp, kapatmamak tamamen size kalmış. Android cihazınızda Ayarlar kısmına girin.

  WhatsApp ta gelen Konumu Yandex Navigasyona aktarma.

  Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Android uygulamaları için konum ayarlarını yönetme Uygulamaların istediğiniz şeyleri yapması veya bilgi vermesi için cihazınızın konumunu kullanmasına izin verebilirsiniz. Bu adımların bazıları yalnızca Android 9.

  Konum Geçmişi'ni silme

  Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Google'ın Konum hizmetlerini açma Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın. Güvenlik ve Konum   Konum   Mod 'a dokunun. Yüksek doğruluk veya Pil tasarrufu 'nu seçin. Her iki seçenek de konumu belirlemek için kablosuz bağlantıları, mobil ağları ve sensörleri kullanabilir.

  Recent tags:

  • Uydunet ebeveyn kontrolü
  • callx arama kaydedici indir
  • iphone 6s takip etme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web