Ebeveyn kontrol windows

Contents:
 • Microsoft, 'ebeveyn kontrol programı'nı ücretsiz olarak kullanıma açtı
 • Windows 10'da Ebeveyn Denetimi & Çocuk Kullanıcı Kontrolleri (Resimli Anlatım) | TeknoDestek
 • Windows 10'da Aile Bireyleri ve Çocuk Kullanıcı Kontrolleri Nasıl Yapılır?
 • Onlar indiriyorsunuz
 • Ebeveyn denetimleri nedir?
 • Çocuklarınızı bilgisayarın başından kaldırmak oldukça zor. Ancak bu süre içinde güvenli olarak internette dolaşabiliyor olmalarını sağlamak çok da zor değil. Windows 10'da ailemiz, çocuklarımız ve diğer kullanıcılar için farklı ayarlar kurgulayabiliyoruz. Bu ayarları kurgulayabilmek için bir Microsoft hesabımız olması şart.

  Microsoft, 'ebeveyn kontrol programı'nı ücretsiz olarak kullanıma açtı

  Çünkü çocuklarımızın ve aile bireylerimizin zararlı içerikleri görmesini engellemek ve internet davranışlarını kontrol edebilmek için ağırlıklı olarak bu hesap üzerinden çalışıyoruz. Buradan Hesaplar kutusunu bulup Aile ve Diğer Kullanıcılar sekmesine tıklamamız gerekiyor. Aileniz adı altında açılacak pencerede Bir Aile Üyesi Ekle seçeneğini seçersek ailemizden bir yetişkin mi, yoksa bir çocuk mu ekleyeceğimizi soran pencereyle karşılaşıyoruz.

  Windows 10 Aile Ayarları Nasıl Yapılıyor?

  Çocuk ekleyin seçeneğini seçerek bir e-postayla beraber İleri tuşuna bastığımızda belirlediğimiz e-posta adresine gelen davetiyeyi değerlendiriyoruz. Bu e-postayı bir Microsoft hesabı ile desteklerseniz ebeveyn kontrolünün kontrolü daha kolay oluyor. Yani isterseniz davet ettiğiniz kişiye bir Microsoft hesabı açabilirsiniz. Bu e-posta adresi web üzerinde Microsoft hesabınızın altında belirdiğinde davetiye kabulü bekliyor olacak.

  Windows 10'da Ebeveyn Denetimi & Çocuk Kullanıcı Kontrolleri (Resimli Anlatım) | TeknoDestek

  Karşı taraf davetiyeyi kabul ettiğinde Microsoft hesabınızın Aile sekmesinde de beliriyor. Bu noktadan itibaren hesapla ilgili takip ve ayarlamaları yapmanız mümkün olabiliyor. Bireyleri Microsoft hesabınıza dahil ettikten sonra onaylanayarak tek tek internet davranışlarını ayarlayabilirsiniz. Uzaktan erişim AeroAdmin, dünyanın her yerinden internete bağlanarak bilgisayarınıza bağlanmanızı ve çalışanlarınızın bilgisayarda ne yaptığını gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi sağlar.

  Windows 10'da Aile Bireyleri ve Çocuk Kullanıcı Kontrolleri Nasıl Yapılır?

  Ekranın görüntülenmesine ek olarak, program uzaktaki bir bilgisayarı sanki arkada olduğu gibi kontrol etmenizi sağlar. Bu nedenle, çocuğunuz size ödevini yapması için kendisinden yardım etmenizi isterse, odasına bile girmeden bunu kolayca yapabilirsiniz. Uzaktan kullanma imkanı ders yapmak, ihtiyacınız olan bilgiyi bulmanıza yardımcı olabilirsiniz Detaylı talimat Çocuğun bilgisayarında istemci: İndirin ve çalıştırın AeroAdmin'i 2.

  AeroAdmin'i bir Windows hizmeti olarak başlatın. Aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi "Müşteri İD'i" alanına, izlemek istediğiniz bilgisayarın numarasını çalışanın bilgisayarını, istemcisini girin.

  Bağlan 'ı tıklayın 5. Daha önce ayarladığınız şifreyi girin Birkaç saniye sonra, uzaktaki PC ile bağlantı kurulacak ve kullanıcının etkinliğini çevrimiçi olarak izleyebileceksiniz. Çocuğunuzun İnternette ne yaptıkları Sorumlu ve sevecen olan ebeveyn sizseniz ve büyümekte olan çocuğunuz aktif olarak İnternet'i kullanıyorsa, muhtemelen bilgisayardaki ebeveyn kontrolünün programlarını ve yöntemlerini zaten biliyorsunuzdur.

  Bu konuyla ilgileniyorsanız, bu yazıda çocukların ağda karşılaştıkları başlıca tehlikeler ve onları nasıl önleyebilecekleri hakkında bir fikir verilecek.

  Onlar indiriyorsunuz

  Okul öncesi yaş ve ergenlik çağındaki çocuklar arasında her yıl İnternet kullanıcılarının sayısı artmaktadır. Birçok ebeveyn, çocuklarının ağ üzerinde ne yaptıklarından, hangi kaynakları ziyaret edip, hangi kişiyle iletişim kurdukları ve ilgilendikleri konularından endişe ediyorlar. Bu kayda değer değil, bu endişe asılsız değildir.

  Bu veriler, tüm çocukların boş zamanlarını belirtilen içeriğe sahip sayfalarda geçirdiği anlamına gelmez ve bu kategorilere ait web sitelerinin ziyaretinin çocukların kendileri tarafından başlatıldığı anlamına gelmez. Örneğin, ödev yapmak için tamamen zararsız bilgi ararken, müstehcen içeriğe sahip afişler görüntülenebilir, istenmeyen sitelere otomatik geçişler ve çocuğun muhtemelen tahmin etmediği kötü niyetli komut dosyaları çalıştırılır. Bununla birlikte, yasak konulara olan ilginin artması göz önüne alındığında, birçok çocuk ve ergen bilinçli olarak yukarıdaki kategorilerin web sitelerini ziyaret etmektedir Temel sorun, çocuğun İnternet üzerinde aldığı, çocuğun kontrolünde olmadığı bilgilerin genç kullanıcının kırılgan zihniyet üzerinde ciddi bir olumsuz etkisi olabilir.

  Büyük Tehditler Çocuklar sosyal paylaşım ağlarında çok zaman harcıyorlar ve burada erişime açık olan çok sayıda tehlikeli fotoğraf ve video içeriği ile karşı karşıya. Elbette, burada tüm potansiyel tehditler listelenmemektedir, bunların listesi sonsuza kadar sürülebilir.. Çocuğun bilgisayarının ebeveyn kontrolünün son derece önemli ve gerekli olduğu açıktır.

  Ebeveyn denetimleri nedir?

  Ama bunu nasıl yaparsın? Her şeyden önce, anne-baba, çocuklarının işte, iş gezisinde veya başka bir yerde çalışırken neler olduğunu görme fırsatına sahip değildirler.

  Windows 10'da Ebeveyn Kontrolü Ayarlarını Yapmak

  Standart windows Ebeveyn Denetimleri Bilgisayarda bir çok ebeveyn kontrol programı var, bununla birlikte Windows işletim sisteminde gömülü standart araçlarla kullanabilirsiniz.

  Recent tags:

  • Facebook şifresi değiştirmeden öğrenme
  • elite arama engelleme
  • google ebeveyn kilidi

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web