General mobile telefon servis takip

Contents:
 • Site Haritası
 • Cep Telefonu
 • Arı Teknik Servis – Cep Telefonu Teknik Servisi
 • General Mobile tablet servisi tablet inizde batarya veya şarj almama sorunlarında onarım işlemi sağlıyor. General Mobile tablet servisi ile alacağınız tüm hizmetler 1 yıl garanti kapsamındadır. General Mobile tablet iniz için bizlere çalışma saatlerimizde ulaşabilirsiniz. General Mobile tablet servisi Fatih projesinde yer alan eTab 4 modelini sizler için normal android sürüm yükleyerek kilidi kırıyor. General Mobile telefon servisi yılında kurulmakla beraber sizlerinde bizleri tercihi ile hizmete devam ediyor.

  General Mobile telefon servisi ihtiuaçlarınız için 86 19 veya numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. General Mobile servisi olarak müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan bazılarına gelin yer verelim. General Mobile tabletimin Fatih projesi yazılımını kaldırabilir misiniz? General Mobile tabletim şarj alıyor fakat açılmıyor? Etiket Bulutu asus zenfone 2 camı çatladı asus zenfone 2 ekran değişimi fiyatı asus zenfone 2 ekran tamiri asus zenfone 2 ekranı çatladı asus zenfone 2 ekranı kırıldı azemax servis azemax tablet servisi azemax yetkili servisi dextel tablet servis dextel tablet servisi dextel yetkili servis dokunmatik ekran fiyat dokunmatik ekran fiyatı hobimtek servis hobimtek tablet servisi inca servis bursa inca servis istanbul inca servis izmir inca tablet dokunmatik inca teknik servis jedi servis jedi servis telefonu jedi tablet servis jedi tablet teknik servis tablet camı tablet camı değiştirme fiyatı tablet camı fiyatı tablet ekran tablet ekran değişim fiyatı tablet ekran fiyatı ne kadar tablet ekran tamiri fiyatı tablet ekranı tablet ekranı kaça yapılır tablet ekranı kırıldı techstar servis techstar tablet servisi techstar yetkili servisi teknika tablet teknika tablet format teknika yetkili servis tele tablet servis teletablet yetkili servis thomson servisi thomson tablet thomson tablet servisi.

  Gm discovery telefon vardı. Daha 1 yıl olmadan arızalandı. Serviste bir şey yok deyip gönderdiler. Ben de aldığım gibi tekrar gönderdim. Bu sefer soket arızalı dediler. Daha sonra anakart da arızalıymış dediler tl daha istediler. Yok artık dedim geri istedim telefonu. Sonuç olarak hem telefon tamir edilmedi hem de 50 lira çöpe gitti. Sorunlu ürün satan, sattığı malın arkasında durmayan bir de saçma sapan teknik servis hizmeti veren firmanın TELPA ürününü almayın aldırmayın.

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum tepla ürünlerini sakın reklamlara aldanmayın aldıgınıza bin pişman olursunuz. Öğretmenim bu telefonu türk markası diye daha adı bilinmezken aldım aldırttım birçok öğretmen arkadaşa çevremde 10 u geçik telefon olmuştur,kendimde dahil neredeyse hepsinde birşey çıktı, dikkatli ve özenli kullanmamıza rağmen.. Bir daha telpa mı general mobile mi asla!

  Verdiğim paranın bir kuruşunu dahi helal etmiyorum öteki tarafta bulsunlar beni.. Merhaba arkadaşlar, bende geziye katıldım. Önce şundan bahsedeyim; habersiz gitmeliydiniz diyen arkadaşlar olmuş, bende başta bu fikirdeydim. Fakat gezdikçe anladım ki normal çalışma zamanının bizim gittiğimiz zamandan farkı yok.

  Her şey bir sistem içerisinde. Zaten bir arkadaş fotoğraf çekti, uyarıldı ve fotoğraf silindi.

  Yani baskın ile yapamazsınız,almazlar içeri bu her yerde aynı. Herkes servisi eleştiriyor, haklılar. Ama servis eskisinden daha kaliteli. Zamanla kendini geliştiriyor firma. Genç yeteneklere başvurmaları ayrı güzel bir şey. Malum bu devirde herkes "tecrübeli" eleman arıyor. General Mobile gibi bir serviste tecrübe kazanmak kişinin geleceğinde güzel bir referans olacaktır. Ayrıca hangi servis dört dörtlük? Ben LG G2 sahibiyim. İlk sarı leke olduğunda, ekran değişti; değişen ekran o kadar adi ve kötü idiki güneş altında dikey çizgiler vardı, ekrana basınca dalgalanma oluyordu, köşelerden ışık sızıyordu.

  Sırf servise gitmekten bıktığım için götürmemiştim. Gene sarı leke verdı. Şuan gene serviste yaklaşık 12 gün oldu. General Mobile çoğunlukla telefonu 1 saat içerisinde tamir edip teslim ediyor. Ben telefonum için 15 gün bekleyeceğim en az, sonra almak için çok uzun yola çıkacağım. Burada amacım LG'yi yermek değil. Sağ olsunlar tamir ediyorlar en azından ama çoğunluğu böyle.

  Şu Anda En Çok Görüntülenenler

  İnternete bakıyorum, Apple randevu sorunu, samsung tamir edememe sorunu, sony bir garip Kısaca her servisin hatası var. Bana göre üreticilerin amaçları telefonların servise gitmemesini sağlamak olmalı, ama elektronik eşya bozuluyor işte: Bu zamanda size destek önemli ve 1 saat gibi kısa sürede telefonu tamir edip teslim etmek gerçekten müthiş güzellikte bir uygulama.

  Ayrıca kpnuda, "telefonu bozulanları götürseydiniz ya! Soru cevap videosunu izleyin görürsünüz.

  Emin olun çok güzel sorular soruldu. Şarj soketi sorunundan yerli üretime kadar ve yetkililer gerçekten içtenlik ve güzellikle cevapladılar soruları.

  Site Haritası

  Bizi çok iyi ağırladılar, kişisel sohbetler ettik, bize geleceğimiz hakkında nasihatlarda bulundular ve bu beni çok mutlu etti. Çünkü eğitimleri ve geçmişleri gerçekten başarı olan insanlar size güven aşılıyor olması mükemmel. Benim en sevmediğim olayın başında patron-çalışan ilişkisi geliyor. Çoğu yerde patronlar egoludur kendisine ait kocaman odası vardır gelir başının etini yer hepimiz biliriz. Kimsenin özel odası yok, herkes iç içe çalışıyor.

  Bu beni çok etkiledi ve sevindirdi. Malum telefon piyasası aldı başını gidiyor, artık insanlar daha ucuz modellere yönelmeye başlayacaklar. Eğer aklında sorusu olan arkadaş varsa bana özel mesajdan ulaşsın bildiğim akdarı ile cevaplayacağım. Ayrıca yetenekli arkadaşları aradıklarını söylediler. Gerçekten bu işte yeteneğiniz varsa başvurun derim. Öncelikle donanımhaber ekibine ve General Mobile ailesine bizleri orada ağırladıkları için teşekkürü borç bilirim.

  Yorumlara da baktığımda anladığım kadarıyla çok büyük bir önyargı mevcut arkadaşlar. Etkinlik öncesinde GM hakkında benim de bir takım şüphelerim mevcuttu. Ancak GM ekibi ile yakından tanışıp görüşlerini aldığımda ve küçük bir şirket turuyla bu şüphelerimi dağıtmış oldum. Öncelikle şunu belirtmek isterim her Dh üyesi gibi ben de bir başvuru formu doldurarak bu etkinliğe katılmaya hak kazandım. Gm ekibinin tepeden en alt kademeye kadar yerli bir şirket olmasından açıkçası gurur duydum.

  Kendilerine bu gezi için tekrardan teşekkür ediyorum. Ben iş görüşmesine gittiğimde bu çalışma konseptini arada duvar olmadan daha samimi bir şekilde işlemesi için getirdik genel müdürümüzde dahil olmak üzere bu şekilde çalışıyoruz denilmişti. Gm ilk cikti ove ove bitiremediniz. Nedense sonra yerden yere vurmaya basladiniz ,simdide gene ovmeye basliyorsunuz. General mobile Muzoya Selam soyleyin İlk gm ler satildi servis rezaletinden sonra kimse gm yi almaz. Gm yi gm yapan bu forumun kullanicilari donup bir daha o sacma telefonunuzu almaz. Ortada reklam vs yok, herkes düşündüğünü söyledi Ürünlerini kullanmadım, ancak daha önce incelemiştim çeşitli ortamlarda Şirket yönetiminin buradaki bazı yorumları hak edecek bir davranışlarını da görmedim Belki mükemmel olmasa da iyi niyetle iş yapmaya çalışan bir şirket bence Sorun vs olayına gelince son 1 yıldaki çeşitli markalarda yaşadığım sorunları vs buraya yazsam her markaya atacak tonlarca çamurum olurdu, emin olunsun Her ne kadar bana yönelik ürünleri olmasa ve kısa vadede müşterileri olacağımı düşünmesem de ileride neler olur bilinmez Elbette hata ve eksikler olacaktır ama bu firmanın genel gidişinin çok kötü olduğunu gösterdiğine inanmıyorum Buraya birkaç forum üyesi gitti diye bu gerçek degişmez Bu gezi ye GM kullanıp da sorun yaşayan ve sorunlarını servis aracılığı ile çözemeyen kullanıcıları da götürseydiniz ve canlı canlı soru sorma fırsatı olsaydı o zaman daha gerçekçi olurdu Fakat bu video bana bu yazdıklarımı yansıttı Herkes ortamı beğendini söylemiş ama hiç kurumsal bir firma gibi durmuyor.

  O nasıl bir çalışma alanıdır çarşamba pazarı gibi.


  • Destek'e Hoşgeldiniz.
  • General Mobile - Akıllı Telefon – Google ile Her Zaman En Yenisi - Android One!
  • Bize Ulaşın;
  • General Mobile Teknik Servisi?
  • General Mobile Cep Telefonu.

  Hepsi ayrı ayrı bölümlerde olmalıydı en azından kurumsal firmalarda böyle olur. Bu firmanın getirdiği telefonları kullanmadım ama firma hakkında duyduğum olumlu yorum sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Belki düzeltmişlerdir kendilerini ama yerli firma denilince bile korkuyor insan. Bu firma birşey üretmeli en azından işlemci olur ram olur birşeyler üretilmesi lazım.

  En kötü çok sağlam bir yazılım geliştirmeleri gerekmekte. Böyle çinden aldım sana sattım yürümez. Umarım güzel projeleri vardır belki ülkemize dünya çapında bir marka kazandırırlar. Böyle işliyorsa TR de sistem,iyi yani ama ne kadar insanı inandırabilirler bilemem buna.

  General Mobile Telefon Yetkili Servisi

  Bu durum bence biraz ironi: Arkadaşlar Merhaba, Etkinliğin soru cevap kısmı da youtube sayfamıza eklenmiştir. Şarj soketi bozulduğu için telefonu servise gönderdiğim zaman tek kelime etmeden tamir etmişlerdi. Herkes kullanıcı hatası dendi para istendi diyor benden neden istemediler bilmiyorum belki hatalarını anlamışlardı.

  Daha sonrasında telefonun garantisinin bitmesine 1 hafta kala bizzat Profilo Avm'ye giderek ölü piksel sorunu olduğunu belirttim sorun çıkartmadan aldılar yaptılar ama cihazı geri verdiklerinde ahizeden ses duyulmuyordu birisiyle konuşurken. Neyse ki erken fark edip telefonu hemen orada geri verdim sorunu hallettiler. Garanti bittikten sonra fark ettiğim bir sorun ekranda 3 tane bulut gibi duran küçük beyazlık var, sorunsuz bir ekran takmamışlar beni sinir etti.

  Hepsinden daha da siniri mi bozan bir şey varsa o da şudur; Muzaffer Gölcü'nün GM Discovery 1'e KitKat yayınlayacağız deyip sadece sözünde durmuş gibi görünmek için yayınladığı saçma KitKat sürümü. Telefonu servise götürdüğünüzde yazılım yüklemek gerekirse KitKat yüklemiyorlar bile.

  Cep Telefonu

  Neymiş ısınma problemi oluyormuş vs. Niye yayınladın o zaman? Neyse, Teknik Servisleri konusunda çok kötü deneyimlerim olmadığını belirtmek istemiştim. Kurumsal alanlara habersiz giremessiniz. Kendine güvenen ve saklayacak bir şeyi olmayan her firma kapısını basına her zaman sonuna kadar açar, haber vermedende ziyaret edersiniz.

  Arı Teknik Servis – Cep Telefonu Teknik Servisi

  Kurumsal alanla ilgili bir şey değil bu, kurumun özgüveniyle ilgili. GM Kaliteli telefon üretmiyor asus da bu yüzden lise terk telefonlar eğer gelişme istioyrsa kaliteli tel üretir yoksa lise terk olur. Discovery Profesörü olarak gayet güzel geçti etkinlik.

  Kendi takipçilerimle de aldığım bilgileri tecrübeleri paylaştım General Mobile'a buradan teşekkürler. DH ahalisi güzel video olmuş sizi tebrik ediyorum amma velakin senaryo bazlı oyun oynarsın ya onun gibi geldi, herşey zaten olacağı gibi oldu sadece roller de gerçek kullanıcılar yani bizler vardık..

  Recent tags:

  • Bilgisayar filmi izle
  • bilgisayar casus programları türkçe
  • ücretsiz telefon izleme programı

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web