Iphone bilgisayar kontrol etme

Contents:
 • Bilgisayarı iPhone'dan kontrol etmek mümkün
 • Ekran Görüntüleri
 • iPhone'unuzu Bilgisayarınızdan Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?
 • Araç sayesinde bilgisayarınızın içeriğini Windows Gezgini bir benzeri arayüzde dolaşabilir ve bu içerikleri iOS cihazınızda yürütebilirsiniz.


  • iPhone'u bilgisayardan kontrol etme rehberi.
  • Bilgisayardan İphone'u Kontrol Edebilir miyim ?;
  • iOS: Bilgisayardan iPhone'u Kontrol Etme - Akıllı Telefon.
  • Bilgisayardan İphone'u Kontrol Edebilir miyim ? | Technopat Sosyal.

  Bunu bilmeyen mi var? Ha, pardon sadece markası için alan özelliklerinden bilmeyen hatta Cem Yılmaz'ında dediği gibi " Elinde milyon dolarlık telefon var hala resim çekerken mesajlara giriyorlar.. Ayrıca senin yaşını çok merak ediyorum çünkü Apple ile ilgili bütün haberlere karalayıcı yorumlar yaparak kendini rezil eden biri en fazla 11 yaşında olabilir.

  Bilgisayarı iPhone'dan kontrol etmek mümkün

  CHIP zaman zaman bilimden teknolojiye, spordan tarihe uzanan geniş bir yelpazede özel dergiler yayımlıyor. Bir sonraki sayımızın konusu sizce ne olmalı? Windows'u iPad veya iPhone'dan kontrol edin!

  App Store Önizleme

  Remote Mouse İstediğiniz klavye ve farenizi kontrol etmekse, Remote Mouse ile bunu kolayca yapabilirsiniz. Remoteless Spotify üyesiyseniz ve bilgisayarınızdaki Spotify 'yı kontrol etmek istiyorsanız, Remoteless ile parçalar arasında arama yapabilir, çalma listelerini düzenleyebilir, şarkıları başlatıp duraklatabilirsiniz.

  Ekran Görüntüleri

  Remote Files İçeriğinize, uzaktan, iPad'inizden erişmek mi istiyorsunuz. Yanıtla 1 1 Ziyaretçi Bunu bilmeyen mi var?


  1. iOS: Bilgisayardan iPhone’u Kontrol Etme;
  2. Windows 10 Bilgisayarı iPhone'dan Kontrol Etmek - Akıllı Telefon?
  3. Windows 10 Bilgisayarı iPhone’dan Kontrol Etmek.
  4. VLC Remote, Mocha VNC Lite ve Remote Files.
  5. Ziyaretçi işte muazzam bir Apple farkı daha. Yanıtla 1 2 Ziyaretçi apple farkı değil arkadaşlar bunun android versiyonu daha ünlü; https: Yanıtla 5 1 Ziyaretçi grezimonk Çok zeki arkadaşım, bu uygulamalar üçüncü parti yazılımları. Yanıtla 2 3 Fobinez Aradım, mâmafih bulamadım. Sanırım bununla ilgili bir programı Extreme Victory adlı arkadaşımız paylaşmıştı.

   iPhone'unuzu Bilgisayarınızdan Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

   Bir sorun isterseniz kendisine. Bu mesaja 1 cevap geldi. Space X Telstar 19V Tarih: Cihazın Jailbreaksiz olduğunu söylemeyi unutmuştum onu da ekledim şimdi. JBsiz boyle bir sey mumkun degil.

   JB ile bile mumkun mu emin degilim. Revolutiøn Splashtop2 programıyla ipad den pc yi kullanabiliyorum jb gerekmiyo diye biliyorum Konuyu açan arkadaş bunun tam tersini sormuş.

   Hayatınızın uzunluğu için pek bir şey yapamazsınız amaa, derinlik ve genişliği için çook şey yapabilirsiniz.

   Recent tags:

   • Iphone 6s telefon görüşmelerini kaydetme
   • lenovo cep telefonu servis takip
   • whatsapp sohbet yedekleri

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web