Diş hekimi hasta takip programı ücretsiz

Contents:
 • Diş Hekimi Hasta Takip Programı
 • Boğaziçisoft Macro Dental 3D Diş Hekimliği Yazılımı İndir - Dental Otomasyon Yazılımı - Tamindir
 • Genel Olarak;
 • Yeni nesil bulut yapısının da kullanıldığı sistemde entegre bir çok iletişim aracını da kullanmak mümkündür. Tedavi planlamasında Otomofis diş hekimlerinin çalışma tarzına uygun çalışmaktadır. Adananın ve Türkiye'nin önde gelen diş kliniklerinin tercih ettiği Otomofisi gördüğünüzde bu tercihin nedenini göreceksinizdir. Tedavi Planlama, Gerçekleşme ve Gerçekleşme sonrası süreçleri yöneten Otomofisin tedavi yönetimine ilişkin özellikler arasında;.

  Diş Hekimi Hasta Takip Programı

  Randevu yönetimi diş hekimleri için çok önemlidir. Kısıtlı zamanda çok sayıda hastaya hizmet veren diş hekimlerinin randevularının planlanmasının güçlü bir yazılıma teslim edilmesi gerekir. Zaman ve mekan bağımsız bir erişim sağlayan Otomofis randevu konusundaki tüm sorunları çözüyor.


  • DentalBulut - Online Hasta Bilgi Yönetim Sistemi?
  • Mine Diş hekimleri için Hasta Takip yazılımı hizmetinize hazır.
  • DİKKAT ÇEKENLER.
  • .

  Finansal tüm araçlarınızı en güvenli yerden takip edin, borç, alacak yönetiminizde yeni bir destekçiniz var. Otomofis hem iç laboratuar hem de dış laboratuar süreçlerini desteklemektedir. Otomofis hasta bazında laboratuar etiketi yaratır ve tüm laboratuar gel-git süreçleri bu barkodla izlenir.

  Eşsiz laboratuar yönetimi süreçleri arasında. Faturalandırma süreçlerinde, tedavilerden otomatik gelen, ya da direk satışlardan gelen belgeler fatura ve fiş havuzunda toplanır, sonrasında iş süreçlerine göre süreçleri takip etmektedir. Diş kliniklerinin en önemli bileşenlerinden biri insan kaynağının yönetilmesidir.

  Otomofis bu süreçte de istediğiniz bilgileri saklamanızı sağlamaktadır. Otomofis desteği ile artık personelleri yönetmek daha kolay. SMS bildirimleri günümüzde hem önemli bildirimler için hem de aynı zamanda hastaların uyarılması için önemlidir. Otomofis hatırlatıcı smsleri ile hastaların unutma süreçleri ortadan kaldırılabilmektedir.


  1. !
  2. Diş hekimi hasta takip, randevu ve pazarlama programı! Ücretsiz Deneyin.
  3. Windows Sağlık Sektörü Uygulamaları İndir - Tamindir.
  4. DentalBulut Online Hasta Bilgi Yönetim Sistemi.
  5. Otomofis diş hekimlerinde önemli bir konu olan stok kontrolüne de büyük yer ayırmıştır. Geliştirilen yapı sayesinde hem tüketimleri tahmin edebilmek, hem maliyetleri görebilmek, hem de karları hesaplayabilmek oldukça kolaydır. MacroDental yazılımında, dişler, damak ve tedavi bileşenleri ile ilgili modeller standart olup ara modelleri vektörel olarak programın kendisi oluşturur.

   Boğaziçisoft Macro Dental 3D Diş Hekimliği Yazılımı İndir - Dental Otomasyon Yazılımı - Tamindir

   Tedavi esnasında hastaya yapılan işlemler otomatik olarak ücretlendirilerek ödeme planı hazırlanabilir. Bir kaç farklı tedavinin bedelleri planlama yoluyla hastaya sunulabilir. Tedavi esnasında yapılan işlemlerden sonra ağzın üç boyutlu modeli otomatik olarak oluşmaktadır. Hastaya uygulanacak işlemin görsel olarak gösterilmesini sağlayan bu ekran hastayı bilinçlendirmekte ve doktora duyulan güveni sağlamlaştırmaktadır. Programın Öne Çıkan Özellikleri: Kendiniz ve varsa çalışan doktorlarınız için ayrı ayrı randevu defteri, ajanda oluşturabilirsiniz. Çalışan doktorlarınız için ayrı ayrı kasa kayıtları oluşturabilirsiniz.

   Genel Olarak;

   DentalBulut randevu takibi, hasta bilgileri ve takibi, gelir gider takibi, raporlama, dökümantasyon ve arşivleme gibi yönetimsel işlemlerin otomasyona bağlanmasını sağlar. DentalBulut sistemine cep telefonunuz ile erişebilir ve muayenehane yönetiminizi telefonunuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Verileriniz ve kayıtlarınız üst düzey güvenlik duvarları, şifreleme, veri yedekleme ve SSL güvenlik teknolojileri sayesinde korunmaktadır. DentalBulut sizlere sunduğu kullanıcı dostu yapısıyla işlemlerinizi istediğiniz her yerden kolayca yapmanıza imkan tanır.

   DentalBulut, altyapı ve lisans yatırımları gerektirmeden muayenehanenizi cazip fiyatlarla yönetmenizi sağlar. Yedekleme,Bakım,Güncelleme hizmetleri otomatik olarak sağlanmaktadır. Diğer sistemlerde ise bu servisleri manuel olarak yapmak zorundasınız. Tüm soru ve sorunlarınız için aşağıdaki formu kullanabilir ya da bizi arayabilirsiniz, ortalama geri dönüş süremiz 8 saat in altındadır. Mesajınız bize iletildi, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Lisans bilgileriniz cep telefonunuza anında iletilecektir. Şifrenziz cep telefonunuza gönderilecektir.

   Şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir. DentalBulut sayesinde artık tek tıkla tüm hastalarıma toplu olarak SMS gönderimi yapabiliyorum. Bulut teknolojisini güvenle kullanıyorum. Sistemin web tabanlı olması bizim için en önemli etkendi. Ayrıca taleplerimize cevap veren, çözüm odaklı bir firmayla çalışıyor olmaktan da çok memnunuz.

   Recent tags:

   • Ebeveyn denetimi windows xp
   • samsung telefonda program indirme
   • telefon takip gps

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web