Lenovo cep telefonu servis takip

Contents:
 • Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.
 • Hakkında yardım almak istediğiniz konu?
 • Lenovo-Motorola Telefon Yetkili Servis Şikayetleri - Şikayetvar
 • Turkcell'de Lenovo K6 Note cep telefon aldım ses açma ve kısma tuşlarının tam ortasından kasada şişme oldu yetkili servise gönderdim hiçbir işlem yapmadan geri gönderdiler müşteriyle dalga geçer gibi üstelik ku….

  Lenovo akıllı telefonumda şarj olmama problemi yaşamaya başladım. Yetkili servis numarası olarak resmi sitelerindeki telefon numarasına ulaşılamıyor.

  Lenovo müşteri hizmetleri telefon numarası cevap vermiyor. Web sitesinde yetkili servislerin iletişim bilgileri bulunmuyor.

  Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

  Aradığım numaralar yüzümüze kapatıyor. Karşınızda bir muhatap yok. Lenovo marka cihazım 40 gündür servisinizde. Aynı arızayı 3 kez verdi ve cihaz değişimi talep ettim. Bunun üzerine hiçbir şekilde yetkili servisinizden bilgi alamıyorum. Lenovo cep telefonumu ekran kırılmasından dolayı kaskosu olduğundan Aradan 25 gün geçmesine rağmen bir haber ve…. Henüz garantisi bitmeden alttaki tuşları çalışmıyor.

  Hakkında yardım almak istediğiniz konu?

  Servise gönderdim, sanki sorun hallolmuş gibi şu yapıldı, bu yapıldı diyerek, sanki sorunu çözmüşler gibi telefonumu iade ettiler. Servis formunu kaybetmeniz durumunda çağrı merkezimizi arayarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Internet Explorer'da sorun yaşayan kullanıcılarımız bağlantıdaki adımları izleyebilirler. Safari'de sorun yaşayan kullanıcılarımız bağlantıya bir kez tıkladıkdan sonra sistemi kullanabilirler.

  Lenovo-Motorola Telefon Yetkili Servis Şikayetleri - Şikayetvar

  Hakkımızda Tarihçe Misyonumuz Değerlerimiz. Onarım Hizmetleri Birçok markaya hizmet veren teleservice onarım kalitesi ile farklılık yaratmaktadır. Lojistik HUB Lojistik servis hizmetlerinin kurulması ve yönetilmesi için gerekli kaynağa sahibiz. Müşteri Hizmetleri İşinizin başarılı ve kolay olması için sizlere çözümler yaratıyoruz.


  1. teleservice: Cihaz Takip;
  2. Lenovo-Motorola Telefon Telefon Servisi ve Yetkili Servis Şikayetleri - Şikayetvar;
  3. Servisler ve Garanti;
  4. LENOVO TEKNİK SERVİS.
  5. Lenovo Cep Telefonu Teknik Servis Hizmetleri;

  Cihaz Gönderimi Onarım öncesi cihazınızı bildirin. Cihaz Takip Güncel servis onarım bilgileri. Yasal Konular Yasal konular hakkında bilgilendirme.

  Tümünü Keşfet

  Müşteri Memnuniyet Yönetimi Müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi takibi. Adres Değişikliği Adres değişikliği için bilgilendirme. Hizmet Verdiğimiz Markalar Yetkili servis hizmeti vergiğimiz markalar.

  Recent tags:

  • Facebook hackleme cezasi
  • google chrome da geçmişi görme
  • face şifre kırma programı ücretsiz

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web