Camfrog ebeveyn kontrolü kaldırma

Contents:
 • Kullanıcının koruma ayarlarını kaldırma
 • Camfrog ebeveyn kontrolü kaldırma - Samsung s5 mini arama kaydi silme
 • Ubuntu Ebeveyn Denetimi
 • Sade ve basit bir arayüze sahip Camfrog üzerinde ister kendi odanızı yaratbilir veya diğer odalardaki kişilerle sohbete başlayabilirsiniz. Camfrog Video Chat Özellikleri: Canlı webcam chat odalarına katılın veya kendi odanızı ücretsiz olarak oluşturun.

  Hızlı görüntü aktarımı ve süper ses kalitesi ve yüksek kaliteli video pencereleri ile en iyi görüntülü mesajlaşmayı yaşayın. Canlı webcam kullanıcısı fotoğraf klasörü ile yeni insanlarla çok daha kolay bir şekilde tanışın. Multimedya eklentileri ve anlış mesajlaşma eklentileri ile daha zengin bir chat ortamı oluşturun. Kişisel durum ayarlama ile arkadaşlarınıza durumunuz hakkında bilgi verin. Kategorilere ayrılmış chat odaları ile belirli konularda tartışın. Çift monitör desteği, yatay ve dikey webcam organizasyon desteği ile en esnek görüntülü chat imkanına sahip olun.

  Kişi listenizdeki favori odalarınızı kaydedin, tek bir tıklama ile kişileri ekleyin. Arkadaşlarınızı veya kişileri arayın, profilinizi dilediğiniz gibi yönetin. Ayrıca Programın Türkçe olması kullanım açısında birçok kolaylık sağlamaktadır. Camfrog Program Detayları Dosya Boyutu: Camfrog ebeveyn denetimleri diğer Camfrog kullanıcı hesaplarına kısıtlama özelliği eklemek veya tamamen Camfrog kullanarak diğer kullanıcıların blok sağlar. Camfrog Lütfen dikkat Hizmet Şartları gözetim yetişkin ile kullanmak Camfrog için yaş arasında gerektirir kullanıcılar.

  Kullanıcının koruma ayarlarını kaldırma

  Kullanıcıların sadece oda katılmasına izin vermek için resmen Camfrog tarafından barındırılan aşağıdakileri yapın: Ebeveyn Denetimleri ayarları kilit lütfen değiştirip bu ayarı önlemek için. Ebeveyn Denetimleri penceresinde "Kilit Ebeveyn Denetimleri" ikonuna basın.

  Camfrog BAN AÇMA PROGRAMI

  Yeni bir bot takma adı kaydettirmek için system traydeki bota sağ tıklayın ve "register new bot" seçeneğini seçin. Botunuz için Camfrog Video Chat istemci client ya da sunucu server takma adınızı botunuz için kullanamayacağınızı hatırlatalım. Bot takma adları farklı bir veritabanında tutulurlar ve farklı takma ad ve şifre kullanmak zorundadırlar. Eğer şifrenizi kaybederseniz, Camfrog Video Chat "contact" iletişim sayfamıza gidin ve "I lost my password" şifremi kaybettim düğmesine tıklayın.

  Camfrog ebeveyn kontrolü kaldırma - Samsung s5 mini arama kaydi silme

  Botunuz için bir takma ad kayıt ettirdikten sonra system traydeki bot ikonuna çift tıklayarak "connection" bağlantı penceresine gidin. Botunuzun takma adını, şifresini, Camfrog sunucu odasındaki takma adınızı ve bot seri numaranızı girin. Her zaman otomatik olarak odanıza bağlanmasını istiyorsanız "connect on startup" başlarlen bağlan seçeneğini tıklayın.

  Botunuzun odanızda owner sahip olarak eklenmiş olduğundan emin olun yoksa webcami olmayan kullanıcılara izin vermemişseniz botunuz odanıza katılamaz. Botunuzun yaşının 18 ya da üstü olduğundan emin olun. Eğer altındaysa yeni bir bot takma adı kayıt ettirin.

  Bot takma adınızın odanızın sahibi olarak eklendiğinden emin olun. Owners listte sahipler listesi bot takma adınızın doğru yazılmış olduğundan emin olun. Camfrog Video Chat Sunucusu ayarlarınızda; odanızda botlara izin verilmemesinin seçilmiş olmadığından emin olun yoksa botunuz chat odanıza giremez.


  • Camfrog'da Kullanıcı adı sınırı ve Kullanıcı silme, yardım.!
  • Kullanıcının koruma ayarlarını kaldırma?
  • Camfrog Bot Hakkında.
  • camfrog ebeveyn kontrolü kaldırma.

  Trivia sorularını eklemek, çıkarmak ve değiştirmek için "plugins rivia" klasöründeki questions. Sorularınızın trivia dosyasındaki ile birebir aynı formatta olduğundan emin o lun yoksa sorularınız doğru çalışmaz.

  Ubuntu Ebeveyn Denetimi

  Diğer modülleri kullanmak için, modüle bir kere tıklayın ve pencerenin sağ alt tarafındaki "settings" ayarlar, seçenekler düğmesine tıklayın. Herhangi bir modülü, bir kere seçtikten sonra "Turn Off" Kapat düğmesine tıklayarak kapatabilirsiniz. Sağ uzaktaki sütun aktif anlamına gelen "A" dan boş bir pencere haline gelecektir ki böylece hangi modüllerin açık ve kapalı olduklarını kolayca görebilirsiniz.

  Eğer kendi botunuzu yazmak isterseniz, "version. Kendi bot modülünüzü yapma hakkındaki sorularınızı istediğiniz zaman yardım forumumuza gönderebilirsiniz, yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız.

  Recent tags:

  • Facebook oturum açıkken şifre öğrenme
  • numara mesaj takip
  • arama engelleme s6 mini

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web