Iphone 7 Plus müzik dinleme programı

Contents:
 • iPhone’da internetsiz müzik dinleme rehberi » Sayfa 1 - 1
 • Ekran Görüntüleri
 • En iyi 10 ücretsiz müzik Download App için iPhone
 • Çalma listeleri oluştur ve paylaş.


  • Tüm konular;
  • Müzik Downloader?
  • En İyi Erkek Görüşü.
  • Telefonunuzu keşfedin.
  • iOS için en iyi müzik çalarlar.
  • iPhone’da internetsiz müzik dinleme rehberi;

  Bugüne kadarki en büyük ve en güzel müzik koleksiyonunu oluştur. Kişisel öneriler ve her ana uygun hazır çalma listelerinden ilham al. Reklamlarla ücretsiz dinle veya Spotify Premium'u indir.

  iPhone’da internetsiz müzik dinleme rehberi » Sayfa 1 - 1

  Spotify'da sürekli değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şey kaçırmadığından emin olmak için Güncellemeler'ini açık tut.


  1. ;
  2. iPhone için müzik indirme programları?
  3. .
  4. ‎Spotify Music App Store’da?
  5. .
  6. .
  7. Önceden listedeki şarkının üzerine parmağımızı basılı tuttuğunuzda şarkıdan küçük bir kesit dinletiyordu şimdi kaldırılmış çok iyi bir özellikti geri getirilmesi temennisiyle. Şarkıya basılı tuttuğumda 30 saniyelik preview olayı sadece bende mi gitti yoksa güncelleme böyle mi??? Sanatçı, albüm, müzik tarzı ve benzeri filtrelemelere göre çok rahat kullanılabiliyor zaten. Ayrıca son hitler iyi takip ediliyor gerçekten, popüler aramalarda gündemdeki şarkıları bulmak çok kolay. Çoğu müzik uygulamasında olduğu gibi en çok dinlediğiniz şarkılardan çalma listesi oluşturma seçeneği de mevcut.

   Keşfet kısmındaki müzik tarzlarından sizin tarzınıza uygun şarkıları bulup kolayca çalma listesine eklenebilir. Sıraya ekle özelliği spotify da olduğu gibi çalma sırasının arasına eklemeyi sağlıyor. Ayrıca son dinlediğiniz şarkıları da sizin için aklında tutuyor valla: Güzel bir özelliği de Arkadaşlarınla Paylaş kısmı. Dinlediğiniz şarkıyı arkadaşınızla paylaşabiliyorsunuz ve oda aynı müziği herhangi bir uygulama indirmeden dinleyebiliyor.

   Ekran Görüntüleri

   E siz efkârlandıysanız arkadaşınız da nasibini alsın dimi ama: İnternette audio dinlediğimiz ilk günleri hatırladınız mı — dinlemek için Real Player ya da Windows Media Player indirmeniz gerektiği günleri? Dinleyebilmek için indirmenin gerekli olduğu günler artık geride kaldı. Olay sadece şarkı veya podcast ya da arkadaşlarınızın dinlediği sözleri bulmak ve paylaşmaktan ibaret değil, bu kayıtları yapan insanları da bulup paylaşabiliyorsunuz. Bize anlat ve keşiflerini tüm dünyayla paylaş. Uygulamanın en iyi olabilmesi için bize gereken izinler dışında bir şey talep etmiyoruz.

   En iyi 10 ücretsiz müzik Download App için iPhone

   Sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçin - yardım bölümüne göz atın. Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri. You have only covers of the originals songs For example the song these days is only thirty seconds original but remixes and covers are 4 mintes but we want the ORGINAL. Where are the notifications and my messages?


   • iOS ücretsiz müzik indirme programı.
   • iPhone için müzik indirme programları - Teknoloji Haberleri.
   • En iyi 10 ücretsiz müzik indirme app için iPhone!
   • En İyi Kız Görüşü.
   • App Store Önizleme.

   Bring back the previous version or really improve this one! Musicians need a tool that enable them to edit their profiles. I am really pleased with the compatibility of soundcloud on iPhone although I do prefer the previous version of the app.

   Recent tags:

   • Iphone yazilim guncelleme parolasi
   • lenovo cep telefonu servis takip
   • android mobil veri takip

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web