Yemekhane takip programı ücretsiz

Contents:
 • Yemekhane Takip Programı
 • Yemekhane Takip Programı (E-Cüzdan) - Hursoft Yazılım - Ticari ve Sektorel Programlar
 • Yemekhane Takip Programı (E-Cüzdan)
 • O Personel Yemekhanede geçiş hakkı var ise perosnel kartını okutur okutmaz anında yemek fişi otomatik bir şekilde printerdan çıktısı alınır. Bunu yazılım kendisi online bir şekilde yaparak kullanıcıya da büyük kolaylık getirmiştir. Personel yemek fişini alarak yemekhanede ki görevliye fişi verdikten sonra yemeğini alabilir. Bu hursoft Yemekhane Takip Programı sayesinde, personel, departman ve bölüm bazlı rapor alabilirsiniz.

  Bu raporlamalar ister günlük ister haftalık ya da aylık, dilersek de sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında alınabilir. Bir yada birden fazla geçiş noktamız olduğunu varsayalım, böyle bir durumda da yine hangi turnike yada kapıdan saat kaçta geçiş yapıldığını yine personel, departman, bölüm v.

  Ve istediğimiz personel ya da departmana, istediğimiz kapı ya da turnike geçiş noktasının yetki ya da kısıtlamasını sunabiliriz. Birden fazla kullanıcıya kurulacak  Yemekhane Takip Programı  sayesinde, program üzerinde birden fazla kişinin raporlama alabilmesini ve personellerin öğün bilgi ve haklarını girmesini sağlayabiliriz. Sistemimiz sayesinde İstenildiği zaman kişi bazında , departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir. Bu ürünü çok beğendim, sana da tavsiye ederim. Biyometrik - Sektörel Programlar. Apartman Yönetim Programı Site Yönetim Programı Avm İş Merkezi Programı Yemekhane Takip Programı Yemekhane takip yazılımı, yemekhane girişine montajı yapılacak parmak izi, kartlı veya yüz tanıma sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.

  Offline sistemde bilgi aktarım için ayrı bir program kullanılır ve bilgi aktarım modülü kullanıcılara göre aktif ya da pasif yapılabilir. Yazılımın ana ekranında, geçiş yapan personellerin anlık kart no, tarih saat, geçiş yapılan cihaz ve durumu ile ilgili bilgi verir ve açıklama bölümünde geçiş bilgisi yer alır.

  Yemekhane yazılımının, basit ve anlaşılabilir raporlama seçeneklerine sahiptir ve kullanıcı çok fazla çaba sarf etmeden öğün ve hak ediş takiplerini raporlamasını yapabilir. Raporlamalarda, departman, bölüm, şirket yada kişi bazında alınarak, firma bünyesinde çalışan taşeron firmaların öğün kontrollerini de yapılabilmektedir. Personel gruplama yapabilmek için bir çok alan olduğundan raporlarda filtreleme oldukça kolaydır. Personel yemek hakkını kullandığında PDKS programına kesinti olarak aktarılmakta ve yemek ücreti bilgisi alınabilmektedir.

  Yemekhane programında personellerin dışında yemekhaneyi kullanması muhtemel misafirler içinde programdan misafir kaydı yapılabilir ve misafirlerin geçişleri sağlanabilir. Yemek hakkı biten kullanıcıya kart, şifre ya da parmak okuttuğunda izin verilmedi bilgisi olarak cihaza sesli ve yazılı olarak ikaz verir. Kolejlerde Kartlı Turnike Sistem. Kolejlerde Parmak İzi Turnike Sistemi. Yurt Turnike Geçiş Sistemleri. Yurtlarda Parmak İzi Sistemleri. Öğrenci Kartlı Geçiş Sistemi. Yemekhane Takip Programı E-Cüzdan. Hursoft Yemekhane Takip Programı ile personel yemekhanelerde gerçekleşen tüm işlemleri programa bağlanır.

  YemekHane personeline veya okul öğrencilerine tahsis edilen parmak izi ve yemek kartları ile personelin yemek ihtiyaçları herhangi bir kargaşaya neden olmadan ve kayıt altına alınarak karşılanmış olur. Hursoft YEMEKHANE çözümlerinin kullanım amaçlarının en başında kuşkusuz ki, personelin öğün haklarını düzenleyerek herkesin eşit ve adaletli şekilde yararlanabilmesini sağlamaktır.

  Hursoft  Yemekhane Takip Programı  bilgisayar yada bilgisayarlarınıza kuracağımız bir yemekhane yazılımı ile kontrol edilmektedir. Personel, departman yada bir bölüme, ister öğün hak edişi, ister fiyatlandırma istersek de  kontör adedi girebiliriz. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlayarak sadece o aralıklarda yemek almalarını ve belirlediğini zadette yemek yiyebilmelerini sağlayabilirsiniz.

  Yemekhane de kartını yada parmağını okutan   personeliniz etiket basımı printerindan çıktısından       alınan yemek fiş kağıdını alarak yemeğini alabilir. Fiş Basımı yazılım ile online bir şekilde çalışır. Yemek Hakkı var ise o personelin anında yemek fişi yazıcıdan otomatikmen çıktısı alınır. O Personel Yemekhanede geçiş hakkı var ise perosnel kartını okutur okutmaz anında yemek fişi otomatik bir şekilde printerdan çıktısı alınır. Bunu yazılım kendisi online bir şekilde yaparak kullanıcıya da büyük kolaylık getirmiştir.

  Personel yemek fişini alarak yemekhanede ki görevliye fişi verdikten sonra yemeğini alabilir. Bu hursoft Yemekhane Takip Programı sayesinde, personel, departman ve bölüm bazlı rapor alabilirsiniz. Bu raporlamalar ister günlük ister haftalık ya da aylık, dilersek de sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında alınabilir.

  Yemekhane Takip Programı

  Bir yada birden fazla geçiş noktamız olduğunu varsayalım, böyle bir durumda da yine hangi turnike yada kapıdan saat kaçta geçiş yapıldığını yine personel, departman, bölüm v. Ve istediğimiz personel ya da departmana, istediğimiz kapı ya da turnike geçiş noktasının yetki ya da kısıtlamasını sunabiliriz. Birden fazla kullanıcıya kurulacak  Yemekhane Takip Programı  sayesinde, program üzerinde birden fazla kişinin raporlama alabilmesini ve personellerin öğün bilgi ve haklarını girmesini sağlayabiliriz.

  Sistemimiz sayesinde İstenildiği zaman kişi bazında , departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir. Bu ürünü çok beğendim, sana da tavsiye ederim. Kolej Öğrenci Kimlik Kartları Temel Lise Öğrenci Kimlik Kartları. Yurt Öğrenci Kimlik Kartları. GoldenKey Parmak İzi Okuyucu GoldenKey M Kart Okuyucu Goldenkey M Kart Okuyucu.

  Personel Devam Kontrol Maaş. Personel Devam Kontrol Turnike. Parmak İzli Personel Takip. Parmak İzli Personel Takip Sistemi. Parmak İzi ile Personel Takip Sistemi. Personel Devam Kontrol Geçiş Sistemi.


  1. Yemekhane Takip Programı.
  2. POLİMEK ELEKTRONİK SAN. VE TİC. AŞ..
  3. !

  Kartlı Personel Takip Sistemi. Personel Kartlı Geçiş Sistemleri. Personel Devam Kontrol Sistemi Cihazları. Personel Devam Kontrol Yüz Tanıma. Personel Devam Kontrol Personel Kartı. Personel Giriş Çıkış Makinası. Personel Giriş Çıkış Sistemleri. Personel Devam Kontrol Giriş Çıkış. Personel Devam Kontrol Bekçi Saati. Personel Devam Kontrol Bekçi Tur. Personel Devam Zaman Kontrol. Personel Devam Kontrol Sistemleri. Personel Devam Kontrol Yemekhane. Personel Devam Vardiya Çizelgesi. Personel Devam Devamsızlık Defteri. Personel Devam Kontrol Fiyat. Personel Takip Sistemi Ankara. Personel Takip Sistemi İstanbul.

  Personel Takip Sistemi İzmir. Personel Takip Sistemi Bursa. Personel Takip Sistemi Antalya.

  Personel Takip Sistemi Konya. Personel Takip Sistemi Hatay. Personel Takip Sistemi Çanakkale.

  Personel Takip Sistemi Isparta. Personel Takip Sistemi Bolu. Personel Takip Sistemi Balıkesir. Yüz Tanıma Özelliği Nedir. Biyometrik Tanıma Sistemleri Nedir? Yüz Tanıma Kullanım Alanları. Yüz Tanıma Parmak İzi. Yüz Tanıma Öğrenci Takip. Yüz Tanıma Üye Takip.

  Yüz Tanıma Geçiş Sistemleri. Yüz Tanıma Sisteminin Faydaları. Yüz Tanıma Güvenlik Sistemleri.


  1. .
  2. Yemekhane Takip Programı indir - İndirlivex.
  3. YAYLASOFT Yemekhane ve Rasyon Takip Programı İndir - Gezginler?
  4. Yemekhane Takip Programı.
  5. Benzer yazılar;

  Yüz Tanıma Kontrol Sistemleri. Yüz Tanıma Görüntü Tanıma. Yüz Tanımalı Personel Takip Sistemi. Yüz Tanıma Sistemi Cihazları. Hanvon Faceid Yüz Tanıma.

  Yemekhane Takip Programı (E-Cüzdan) - Hursoft Yazılım - Ticari ve Sektorel Programlar

  Yüz Tanıma Sistemi Ankara. Yüz Tanıma Sistemi İstanbul. Yüz Tanıma Sistemi İzmir. Yüz Tanıma Sistemi Bursa. Yüz Tanıma Sistemi Adana. Yüz Tanıma Sistemi Antalya. Yüz Tanıma Sistemi Eskişehir.

  Yemekhane Takip Programı (E-Cüzdan)

  Yüz Tanıma Sistemi Konya. Yüz Tanıma Sistemi Bolu. Yüz Tanıma Sistemi Gaziantep. Yüz Tanıma Sistemi Şanlıurfa. Yüz Tanıma Sistemi Diyarbakır. Yüz Tanıma Sistemi Hatay. Yüz Tanıma Sistemi İzmit. Yüz Tanıma Sistemi Balıkesir.

  Yüz Tanıma Sistemi Mersin. Yüz Tanıma Sistemi Muğla. Yüz Tanıma Sistemi Edirne.

  Recent tags:

  • Uydudan cep telefonu sinyal takibi
  • sniper 3d ios hile jailbreaksiz
  • telefonu şarja takıp kulaklıkla müzik

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web