Iphone 8 yazılım güncelleme iptal etme

Contents:
  • iPhone iOS Güncelleme Kapatma İptal Etme
  • Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama
  • iOS güncelleme uyarılarını kapatmak - brandingeu.com
  • iOS Güncellemelerini Engelleme
  • Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Notify me by email when the comment gets approved. Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız.

    iPhone iOS Güncelleme Kapatma İptal Etme

    Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Bu yöntem tüm güncellemeleri kapatıyor mu yoksa sadece sonrakine kadar mı işe yarıyor? Güncellemeler, cihazınızın ya da cihazınızdaki uygulamaların oluşturucuları tarafından en yeni sürümlerini kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Güncelleme seçeneğinin açık veya kapalı konumda kullanıma sunulmuş olması bunun cihaza bir zararının olmadığının göstergesidir.

    Zaten zarar veren bir durum söz konusu olsa üretici firma bunu seçenek olarak kullanıcılara sunmaz.


    1. iOS beta yazılımını yükleme veya kaldırma.
    2. iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?;
    3. 48 yorum - “iOS güncelleme uyarılarını kapatmak”?
    4. Yazılım güncelleme iptal edilebilir mi,acil? » Sayfa 1 - 1;

    Güncelleme ayarlarının kapalı konuma alınması cihaz yazılımı hakkında ya da kullanmış olduğunuz uygulamalar hakkındaki en yeni sürümleri kullanamamanız anlamına gelmektedir. Sürüm indirmelerini manuel olarak yapıyor olsanız dahi bu seçeneğin kapalı olması son sürümleri takip etmeniz açısından sıkıntılar yaratabilir.

    iPhone Hakkında Bilmediğiniz 8 İşe Yarar Özellik

    Eğer hala IOS cihazınızın güncelleme almasının önüne geçemediyseniz burayı mutlaka inceleyin. Rehber Windows 10 Android Haberler Reklam. Flash Bellek Dosyalarını Kurtarma: Tablet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

    Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama

    Google Chrome Açılmıyor Çözüm. Birinde demişki hack olur, ne hack'i? Jailbreak yapip telefonu açık kaynak yapmiyorsun. Yeniden başlattığımızda tekrar bakıyorum yükle ibaresi çıkıyor.

    iOS güncelleme uyarılarını kapatmak - brandingeu.com

    Zaten güncelle uyarısı da gelmeye devam ediyor. Bu dosya için çeşitli yorumlar yapılmış.

    Bunu tüm jailbreakleri yayınlayan redmonpie sitesi de paylaştı yani sorun olma ihtimali yok. Haa ona kalırsa telefonlarınızı jailbreak yapmanın riskide herzaman vardır. Hiçbirşey yapmak istemeyenler zaten düz kullansın enson sürümde kalsınlar güncellesinler. Verilen linkti, SDN inceledi mi?

    iOS Güncellemelerini Engelleme

    Belki de ilgili kişi o linke kod yazdı ve o kod ile kendisine önemli bilgilerin iletilmesini sağlayacak? Açıkçası şuan için içeriğini inceleme fırsatı bulmadım;ama ben böyle işlere temkinli yaklaşılması taraftarıyım. Hiç bir problem yok. Ne gibi problem olabilir ki. Bıkmıştım sürekli WiFi açık şarja taktığımda yazılımı indirdiğinde.

    Her seferinde indirilen yazılımı sil.

    Recent tags:

    • Mspy türkiye iletişim
    • mspy hedef telefona nasıl yüklenir
    • jailbreak yapmadan ifile

    mSpy nedir?

    mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

    mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

    Nasıl çalışıyor?

    Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

    Messenger uygulamalarını takip edin

    Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

    Bizimle 7/24 iletişime geçin

    Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Verilerinizi saklayın

    Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

    Birden fazla cihazı takip edin

    Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

    mSpy ile takip edin

    24/7

    7/24 küresel müşteri hizmetleri

    mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

    95%

    Müşteri memnuniyeti %95

    Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

    mSpy müşterileri memnun ediyor

    • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

    • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

    • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

    • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

    • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

    Endorsements

    Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

    Next Web