Arama engelleme lg g4

Contents:
 • Bir telefon numarasını engelleme veya numaranın engellemesini kaldırma - Telefon uygulaması Yardım
 • LG Marka Akıllı Telefonlarda Numara/Mesaj Engelleme Nasıl Yapılır?
 • LG G4’te Numara Nasıl Engellenir?
 • Bir telefon numarasını engelleme veya numaranın engellemesini kaldırma - Telefon uygulaması Yardım

  Üçüncü adımda; Gizli Numara Engelleme 4 yi seçiniz ve onaylayınız. Gizli numaradan arama kısıtlama servisini kullanabilmek için: Gizli numaradan arama kısıtlama servisini iptal etmek için: Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: Gizli numara engellemeyi iptal etmek için aynı menüden gerekli işlemi yapabilirisniz.

  Tell us how can we improve this post?

  Ziyaretçi teşekkürler Yanıtla 1 0 Ziyaretçi Tesekkurler htc lerde boyke ozellik yoktu isime yaradı?? Yanıtla 0 0 Tüm Yazılar Ağustos Şubat Şubat. Son Yazılarım   Sebze ve meyve arasındaki farklar.

  Menünün en altında yer alan "Çağrı ayarları" öğesine tıklayın. Aşağıdaki resimde görülen pencere açılacaktır.

  LG Marka Akıllı Telefonlarda Numara/Mesaj Engelleme Nasıl Yapılır?

  Bu ekranda engelleyeceğiniz numarayı ister rehberden ister çağrı kaydından isterseniz yeni numara ekleyerek belirleyebilirsiniz. Biz aşağıda görüldüğü gibi yeni numara ekliyoruz.

  LG G4'te Numara Engelleme

  Kaydettikten sonra engellenmiş numara listeniz oluşacaktır ve istediğiniz zaman bu listeye numara eklemesi yapabilirsiniz. Eğer sadece gizli numaraları engellemek istiyorsanız numara eklemeyi iptal edip Reddetme listesi ekranının üstünde yer alan "Gizli numara"nın Özel numaralardan gelen tüm çağrıları reddet karşısında yer alan bölümü tikleyin seçin. LG G4 Çağrı ayarları sekmesinde "Çağrı reddetme" öğesini tıklayın.

  LG G4’te Numara Nasıl Engellenir?

  LG G4 Çağrı Reddetme listesi ekleme ekranı. LG G4 Çağrı Reddetme listesine numara ekleme.


  • Numara engelleme.
  • Numaranın engellemesini kaldırma.
  • LG G4 Yardım.
  • LG G3 Numara Engelleme Nasıl Kaldırılır Yapılır;

  LG G4 Çağrı Reddetme listesine yeni numara ekleme.

  Recent tags:

  • Mesaj takip formu
  • iphone borsa takip
  • facebook sifre kirma ucretsiz

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web