Iphone yazılım güncelleme nasıl yapılır

Contents:
 • Güncellemeye başlamadan önce
 • iOS 9.2 güncellemesi nasıl yapılır? İşte yapılan değişiklikler
 • iPhone güncelleme nasıl yapılır? - Teknoloji Haberleri
 • Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme
 • Güncellemeye başlamadan önce

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Aygıtınızın uyumlu olup olmadığına bakın. Parolanızı öğrenin Aygıtınızda bir parola ayarladıysanız iOS 11'e güncelleme yapabilmek için parolanızı bildiğinizden emin olun. Parolanızı unuttuysanız yardım alın. Apple Kimliğinizle ilgili yardım alın.

  Güncellemeyi edinin

  Güncellemeyi yüklemek için daha fazla alana mı ihtiyacınız var? Bilgisayarınız, güncelleyeceğiniz iOS aygıtındaki Kişisel Erişim Noktasını kullanıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-Fi ya da Ethernet ağına bağlayın. Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellerken hata iletileri görüyorsanız yardım alın. Bir güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  aygıtınızdaki içeriği elle silebilirsiniz. Güncellemeye başlamadan önce iCloud'u veya iTunes'u kullanarak  aygıtınızın yedeklemesini oluşturun.

  Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın. İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Vazgeç'e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin. İkinci aşamada ise Genel sekmesinden Yazılım Güncelleme sekmesine tıklayınız.

  Bu sekmede yeni yazılım aranacak.

  iOS 9.2 güncellemesi nasıl yapılır? İşte yapılan değişiklikler

  Son aşamada ise verilen uyarıyla birlikte yeni işletim sisteminin müsait olduğu bildirilecek. Onay vermeniz halinde ise iOS 11 güncellemesi gerçekleştirilecek. Tüm bu işlemlerin ardından iOS 11 güncellemesi için cihaz birkaç kez yeniden başlatılacak ve şifrelerinizi girdiğinizde son sürüm iOS 11 güncellemesini yüklemiş olacaksınız.

  Kamera, Siri, yazı fontları, kontrol denetim merkezi gibi bölümlere yeniliklerin gelmesiyle birlikte daha işlevsel bir hal alan iOS 11 güncellemesinde bildirim ekranında sorunlar yaşanıyor. Kullanıcılar tüm bildirimleri topluca silmek istediklerinde toplu silme özelliğinin bulunmamasından yana dert yaşıyor.


  • Kişiselleştirme ve bağlantı;
  • iOS 11'e güncelleme - Apple Destek.
  • ;
  • Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyin.

  Kullanıcılar bu güncellemeyle ilgili düşüncelerini de dile getirdiler. Yalnız şöyle bir durum bulunuyor. Geçmiş güne ait tüm bildirimler toplu halde bulunuyorsa X işareti çıkıyor ve tüm bildirimler toplu olarak siliniyor. Bildirim ekranı ile ilgili sorun yaşayan kişiler ise güncellemeye ait fikirlerini paylaştılar.

  iOS 10 Nasıl Yüklenir?

  Daha şarj kısmına geçmedik tabi. İşte bu soruların yanıtını merak eden başta Apple kullanıcıları, haberimizden tüm detaylara ulaşabilirler. Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı iOS 11 ile ilgili merak edilenleri sayfamızda sizler için derledik. Özellikle teknolojimeraklıları tarafından iOS 11 güncellemesinin hangi cihazlara geleceği merak konusu oldu.

  iPhone güncelleme nasıl yapılır? - Teknoloji Haberleri

  Apple'ın Eylül 'de dağıtımına başlaması beklenen IOS 11 hakkındaki ayrıntılı açıklamaları yazımızın devamından görebilirsiniz. Bildiğimiz üzere Apple, piyasaya çıkardığı mobil cihazların üzerinden belli bir süre geçtikten sonra hem donanım hem de yazılım anlamında destek vermeyi bırakıyor. Yazılım desteğinin sona ermesi, yeni sistemin eski donanımlı cihazlarda performanslı çalışamayacağından kaynaklanıyor.

  İşte bu nedenle iOS 11 güncellemesini alamayacak cihazların listesi de bir hayli kabarık. Apple, radikal bir karar alarak bu sürümün bit işlemciye sahip cihazlarda yayınlanmayacağını açıkladı.


  • iPhone'da iOS yazılım güncellemesi nasıl yapılır? - UZMANTV.
  • iOS güncellemesi nasıl yapılır? İşte yapılan değişiklikler;
  • Apple iPhone 6s - Telefonun yazılımı nasıl güncellenir?.
  • iPhone'da iOS yazılım güncellemesi nasıl yapılır?!
  • iOS 10.3.2 güncellemesi: iOS güncellemesi nasıl yapılır? Yeni güncellemede neler var?.
  • iOS 11 güncellemesi nasıl yapılır? Fotoğraflarla anlatım.

  Böylelikle iPhone 5 ve öncesi için iOS 11 yayınlanmayacak. Eski nesil iPad sahipleri yeni iOS 11 sürümünü tabletlerine yükleyemeyecek.

  Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme

  İşte iOS 11 güncellemesini alacak iPad listesi: Fakat bununla da kalmadı ve bu menüyü oldukça kullanışlı bir hale getirdi. Öyle ki, iPhone ve iPad kullanıcıları hemen hemen çoğu ihtiyacını buradan karşılayabilecek. Hücresel veriyi açıp kapatmak kontrol merkezinden yapılabilecek! Evet, iPhone sahiplerinin belki de en çok duymayı istediği gelişme buydu. İşte yeni kontrol merkezi ile bu sorun da tarihe karışmış oluyor.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme

  Kontrol merkezindeki en mutlu edici yeniliklerden biri de düzenlenebiliyor olması. Örneğin kontrol merkezine WhatsApp uygulamasını ekleyemiyorsunuz. Fakat el fenerinden alarma, notlardan ekran kaydına kadar pek çok uygulama ve özelliği kontrol merkezine ekleyip çıkartabiliyorsunuz.

  Öncelikle dosyalama sisteminin değişiminden bahsetmekte fayda var.

  Uygulamamızın tüm özelliklerini görmek isterseniz, butonuna tıklayın "Demoyu Görüntüle" Ürünlerimizin fiyatını öğrenmek isterseniz lütfen planı seçin: Telefon, Masaüstü, Aile kiti.