Avea mesaj paket sorgulama

Contents:
 • Mesajlaşma Paketleri
 • Avea Kısa kodları ve işlemleri
 • Etiket ‘Avea SMS paketi iptali nasıl yapılır’
 • İptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenileniyor.


  • Her Yöne SMS Paketi > Tarife ve Paketler > Türk Telekom;
  • Avea aile paketi kalan kullanım haklarını nasıl öğrenirim??
  • Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için!

  Paketten tüm faturasız  tarifeler yararlanabiliyor ve iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenileniyor. Ç konuş paketlerinden birisi alındıktan sonra yapılabilen paket kapsamında 10 liraya her yöne sms sunuluyor. Paket iptal edilmediği sürece tekrar yenileniyor.

  Paket tek başına da iptal edilebilirken, konuşma paketi iptal edilerek de yenilenmesi engellenebilir. Ç konuş paketlerinden birisi alındıktan sonra  yapılabilen paketle her yöne mesaj ve Mb internet alabiliyorsunuz.

  Mesajlaşma Paketleri

  Cok faydalı bi bilgi değil bence çünkü google sıralaması olarak gerilerde bi sayfa ve avea sms paketlerinin hepsino avea. Boyle bi durumda aveanin kendi ana sayfasinda bulunmayan ama hala tedavül de bulunan paketlerin paylasilmasi daha yararli olur.

  Paket Bilgisi

  Yorumunda haklılık payı var ve tavsiyeni kesinlikle dikkate alacağız. Fakat şunu da göz önünde bulundurmalısın ki bu makalede asıl amaç tüm paketlerin bir arada görüntülenebilmesini sağlamak. Sosyal Yeni mesajlar Sosyal'de ara. İndir Son incelemeler Yazılımları ara.

  Avea Kısa kodları ve işlemleri

  Üyeler Şu anki ziyaretçiler Yeni profil mesajları Profil mesajlarını ara. Medya Yeni medya Yeni yorumlar Medya ara.

  Ne var, ne yok? Sistem Tavsiyeleri - Ağustos En Yeni Sistem Toplama Rehberi. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. Avea aile paketi kalan kullanım haklarını nasıl öğrenirim?

  Etiket ‘Avea SMS paketi iptali nasıl yapılır’

  HurmuN Decipat 9 Kasım Biz 4 kişi avea aile paketine geçtik şu 6gb interneti olan tarife. Acaba ben pakete sonradan dahil olduğum için bana herhangi bir bilgi vermiyor mu?

  4 Haneli Numaralara SMS Gönderme Sorunu Çözümü

  Babamın üzerine olan bu paketin kalan miktarlarını sadece o mu öğrenebilir? Başka bir öğrenme yolu var mı? Eray Eker Decapat 9 Kasım Katılım 30 Nisan Mesajlar 1.

  Recent tags:

  • Casus uçakların özellikleri
  • iphone 7 Plus jailbreaksiz uygulama yükleme
  • facebook arama gecmisi silme android

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web