Iphoneda google gecmisi silme

Contents:
 • Nasıl kalıcı olarak iPhone arama geçmişini silmek için
 • İphone İnternet Arama Geçmişi Nasıl Silinir
 • İphone İnternet Arama Geçmişi Nasıl Silinir
 • Varsayılan olarak işaretlenmiş olabilir. Silmek istemediğiniz diğer öğelerin işaretini kaldırın.

  Nasıl kalıcı olarak iPhone arama geçmişini silmek için

  Tarama Verilerini Temizle 'ye dokunun. Tarama Verilerini Temizle 'ye dokunarak onaylayın. Sağ üstte  Bitti 'ye dokunun. Geçminizdeki bir kaydı silme Geçmişinizin belirli bölümlerini silebilirsiniz. Altta,  Düzenle 'yi dokunun. Silmek istediğiniz girişin yanındaki kutuyu işaretleyin. Resimleri Yeni Sekme sayfasından kaldırma En çok ziyaret ettiğiniz siteleri görmek için yeni bir sekme sayfası açın.

  İphone İnternet Arama Geçmişi Nasıl Silinir

  Geçmiş sayfanız neleri gösterir? Chrome'da oturum açtıysanız ve geçmişinizi senkronize ediyorsanız, Geçmiş sayfanız tüm senkronize edilmiş cihazlarınızda ziyaret ettiğiniz web sayfalarını çok daha uzun süre gösterir. Yardıma ihtiyacınız olursa uygulama geliştiricisi ile irtibat kurun. Apple tarafından üretilmeyen ürünler veya Apple tarafından denetlenmeyen veya test edilmeyen bağımsız web siteleri hakkındaki bilgiler öneri veya onay alınmadan sağlanır.

  Apple üçüncü taraf web sitelerinin veya ürünlerinin seçimi, performansı veya kullanımıyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz.

  Apple üçüncü taraf web sitesi doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir fikir belirtmez. Riskler Internet kullanımının doğal bir parçasıdır. Ek bilgiler için  satıcı ile irtibat kurun.


  • Nasıl kalıcı olarak iPhone arama geçmişini silmek için.
  • Türkiye'nin en iyi haber sitesi.
  • Nasıl kalıcı olarak bir iPhone tarayıcı geçmişini temizleyin.
  • Neden tarayıcı geçmişi düzenli olarak temizlenmesi önemlidir?.
  • Tarihçeyi, önbelleği ve çerezleri silme;

  Diğer ürün ve şirket adları ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Tarihçeyi, önbelleği ve çerezleri silme Aygıtınızdaki bilgileri aşağıdaki şekilde temizleyebilirsiniz: Sen-ebilmek denemek okul sırası bilgisayar yazılımı kalıcı olarak iPhone arama geçmişini silmek için Wondershare SafeEraser. Askeri standart teknoloji arama geçmişini kurtarılamaz herhangi bir yazılım, hatta Wondershare Dr.

  Fone IOS tarafından yapacaktır. Wondershare SafeEraser oldukça kolay iPhone arama geçmişini silmek için kullanılır.

  iPhone'da Safari geçmişi ve verileri nasıl silinir?

  Aşağıda kullanmak için basit adım vardır. Şimdi dışarı doğru çek!

  İphone İnternet Arama Geçmişi Nasıl Silinir

  Ana ekranda iPhone telefon app simgesine dokunun. Yeni pencerede, 'Düzenle' ye dokunun.

  Ve sonra 'bütün arama geçmişini silmek veya sadece sırasıyla silmek için her aramadan önce okuma her daire dokunun Temizle' dokunun edebiliyoruz. Biliyorum bu şekilde iPhone'da arama geçmişini silmek için işe yaramazsa söz ettik. Sabırlı olun; Sadece dediğim gibi yap.


  • Tüm konular;
  • iPhone/iPad Safari geçmişi nasıl silinir? | Teknoloji?
  • Chrome tarama geçmişinizi silme - iPhone ve iPad - Google Chrome Yardım!
  • ;

  Recent tags:

  • Mesaj takip formu
  • iphone 5 yazılım güncelleme bölümü yok
  • sweet spy indir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web