Iphone 8 Plus yer bulma

Contents:
 • Telefon numara adres bulma
 • iPhone'umu Bul'da aygıtımı görüyorum ancak aygıt çevrimdışı görünüyor
 • Telefon numara adres bulma - Iphone 8 Plus yazılım güncelleme hatası
 • iPhone 8 Plus - Teknik Özellikler
 • Burası oldukça ciddi bir ayrım noktası, Apple iPhone 8 Plus modelinin karakteristik özelliği olduğunu belirtmek mümkün. Apple iPhone 8 Plus 64 GB pek çok özelliği ile son dönemin çarpıcı akıllı telefon modellerinden. Oldukça önemli bir kamera, gayet iddialı bir ekran ve yazılımla geliyor.

  Telefon numara adres bulma

  Apple iPhone 8 Plus 64 GB ekranı, x piksel çözünürlük sunuyor. Renkler canlı ve oldukça parlak yapıda. Ayrıca hassasiyetin de son derece başarılı olduğunu görüyoruz. Apple A11 Bionic işlemcisi ile gelen cihazda 3 çekirdekli grafik işlemcisi bulunuyor. Fotoğraflar netlikleri ve geniş arka planıyla profesyonel seviyede sonuçlar vaat ediyor. Artırılmış gerçeklik özelliği sayesinde ise yeni kullanım olanakları söz konusu, artık yüzünüzü emojiye çevirebilirsiniz örneğin.

  Copyright © — Cimri A. Cimri markası ve logosu, Cimri A. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Apple Cep Telefonları fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. İlgili Etiketler iphone 5s fiyatı htc a9 samsung s6 edge huawei samsung note 5 j7 samsung asus zenfone 2 samsung telefonlar s6 edge plus samsung s5 fiyatı asus zenfone 6 galaxy note 4 iphone 6 turkcell telefon kampanyaları samsung galaxy a7 iphone 6 plus vestel venüs 5.

  iPhone'umu Bul'da aygıtımı görüyorum ancak aygıt çevrimdışı görünüyor

  Apple iPhone 8 Plus 64GB 5. Mağaza Fiyatları Özellikler Yorumlar 32 İnceleme. Ücretsiz Kapıda Ödeme Avantajı! Türkiye'de ilk defa alışveriş kredisi burada! Aygıtınızda iCloud'dan çıkış yaptığınızda iCloud, iPhone'umu Bul özelliğini kapatır ve aygıtınızı listenizden kaldırır. Aygıtınız o anda çevrimdışıysa aygıtınızı kaldırabilirsiniz. Alternatif olarak, iOS aygıtınızdaki iPhone'umu Bul uygulamasında parmağınızı aygıt adının üstünden kaydırın ve Sil'e dokunun.

  25+ Tips and Tricks for the iPhone 8 / iPhone 8 Plus

  Aygıtınız yeniden çevrimiçi olursa ve iPhone'umu Bul açıksa, aygıtınız aygıt listenizde otomatik olarak yeniden görünür. Aygıtın önceki sahibiyle irtibat kurup iPhone'umu Bul'u kapatmasını ve aygıtı hesabından silmesini isteyin.

  Telefon numara adres bulma - Iphone 8 Plus yazılım güncelleme hatası

  Bir eğitim kurumuyla ilişkili Yönetilen Apple Kimliği kullanıyorsanız hesabınızda iPhone'umu Bul seçeneğini kullanamazsınız. Aygıtınız kaybolursa kurum yöneticinizle irtibata geçin. Apple tarafından üretilmeyen ürünler veya Apple tarafından denetlenmeyen veya test edilmeyen bağımsız web siteleri hakkındaki bilgiler öneri veya onay alınmadan sağlanır. Apple üçüncü taraf web sitelerinin veya ürünlerinin seçimi, performansı veya kullanımıyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz.

  Apple üçüncü taraf web sitesi doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir fikir belirtmez. Riskler Internet kullanımının doğal bir parçasıdır. Ek bilgiler için  satıcı ile irtibat kurun. Diğer ürün ve şirket adları ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Aşağıdaki yönergelerin her birini denedikten sonra tekrar kontrol edin: Aygıtınızda iCloud'a giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin: Ardından, İzin Ver'e dokunun.


  1. Apple iPhone 8 Plus 64 GB Akıllı Telefon?
  2. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus: Yeni Nesil iPhone - Apple (TR).
  3. Haritalar geçerli konumunuzu nasıl bulur?.
  4. iPhone 8 Plus - Teknik Özellikler.
  5. Başlamadan önce;
  6. Kaybolan veya Çalınan iPhone 8 Plus’ı Bulmak;
  7. En Ucuz Apple iPhone 8 Plus 64GB Fiyatları.

  Hangi Apple Kimliği ile giriş yaptığınızı kontrol edin. Aygıtınızın hücresel ağa veya Wi-Fi ağına bağlı olup olmadığını kontrol edin. Örneğin, söz konusu aygıtın Mac'inizi veya Apple Watch'unuzu bulabilmesi için bilinen bir Wi-Fi ağı  Ethernet değil üzerinden internete bağlı olması gerekir.

  iPhone 8 Plus - Teknik Özellikler

  Aygıtınıza erişebiliyorsanız ve etkin bir internet bağlantısı olduğunu görüyorsanız Uçak Modu 'nu açın ve kapatın. Hâlâ yardıma mı ihtiyacınız var?

  APPLE iPhone 8 Plus 64GB Cep Telefonu Gold/Altın

  Aygıtınızı kapatıp yeniden açın. Saat diliminizi temel alarak tarihi ve saati otomatik olarak ayarlayan Otomatik Ayarla seçeneğinin açık olduğundan emin olun. Aygıtın kapalı olması, aygıtın pilinin tükenmiş olması veya Son Konumu Gönder açıksa, son konumun Apple'a gönderilmesinin üzerinden 24 saatten fazla zaman geçmiş olması.

  Aygıtınız internete bağlıyken, kalan pil miktarını bilgi bölmesinin sağ üst köşesinde görebilirsiniz.

  Recent tags:

  • Facebook oturum açıkken şifre öğrenme
  • casus yer belirleme
  • casus cep telefonu nedir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web