Iphone zil sesi dinleme

Contents:
 • Kendi ücretsiz zil sesinizi online yapın!
 • Ses çıkışını değiştirme
 • Zil sesi yapma uygulamasının kullanımı kolaydır:
 • Ücretsiz Zil Sesi Yapma - Kendi Zil Seslerinizi Online Yapın
 • Ses yüksekliği denetimleri
 • Kanalın üzerinde parmağınızı sola ya da sağa çekin! Uygulama içi satın alımlarla ilgili hata düzeltmeleri.

  Kendi ücretsiz zil sesinizi online yapın!

  İphonesi olupta bu programı kullanmamak büyük eksiklik Hiç bir halta yaramayan para çalan bi program. Merhaba, bu şekilde düşünmenize neden olduğumuz için çok üzgünüz. Nasıl bir problem karşılaşıyorsunuz acaba. RADYO projesinin 9 senedir devam edebilmesinin en önemli sebebi, kullanıcılara verdiği güven ve kullanıcılara duyduğu saygıdır. Bunun aksini hissettirmiş olduğumuz için çok üzgünüz, detayları bize appstore iphoneradyo.

  Radyoları dinlerken problem yaşamıyorum fakat uygulamayı indirme amacım radyo ile uyanabilmek.

  Ses çıkışını değiştirme

  Alarm kuruyorum ama uygulama kurduğum saatte başlamıyor. Konu ile ilgili güncelleme gelirse sevinirim: Açıklama En çok Türkiye Radyosu içeren, stabil çalışan ve en gelişmiş mobil radyo uygulamasıdır. Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 5. Satın alınan paketler görünmüyordu, reklam görünmemesi gerekirken reklam görünüyordu.

  Bazı kayıtların süreleri hatalı gösteriliyordu. Ayarlar ekranının en üstüne eklenen yeni seçenek ile hesabınızı yönetebilirsiniz. Ön-yükleme tercihi bazı kanallarda etkisiz kalıyordu. Bu tercih tüm kanallar için geçerli hale getirildi.

  Zil sesi yapma uygulamasının kullanımı kolaydır:

  Artık tüm kanallar sorunsuzca kaydedilebiliyor. Bazı kanalları dinlerken ekran kapandığında ses kesiliyordu. Kopan internet bağlantısının tekrar kullanılabilir olması durumunda, RADYO'nun otomatik olarak tekrar bağlanmasını engellemek için yeni bir ayar eklendi. Kanal listesi güncellendiğinde, favori listesi kaydedilmiyordu. Bazı cihazlarda, kanal listesi kimi zaman kayboluyordu. Böylece ilgili kanala olan bağlantıda yavaşlık olması ve takılmanın sürekli olması durumunun önüne geçilerek, istenen şekilde ayar yapılabilir.

  Bazı kanallar dinlenirken, normalden beklenenden daha fazla şekilde yükleme durumuna geçiyor ya da duruyordu. Bu durum çözüldü ve artık bu kanallar da olmaları gereken şekilde çalışıyorlar. Bazı cihazlarda karşılaşılan favori listelemesiyle ilgili durum çözüldü. Anaekran kısayoluyla açılmak istenen kanalların bazı zamanlar açılamaması durumu çözüldü. Bağlantı koparsa, bazı durumlarda kanala tekrar bağlantı kurulmuyordu. Tekrar bağlanma mekanizması düzeltildi ve iyileştirildi.

  Ücretsiz Zil Sesi Yapma - Kendi Zil Seslerinizi Online Yapın

  RADYO ses motoru iyileştirilerek, bu hatanın tespit edilmesi ve atlanması sağlandı. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. İşte bu güncellemeyle değişenler: RADYO'yu uzaktan kontrol ederken, düğmelerin ne işe yarayacağına artık siz karar verebilirsiniz! Bir önceki sürümlerdeki değişiklikler 5.

  RADYO, Bluetooth kulaklık ile dinlenirken, bluetooth bağlantısı kopar ya da kapatılırsa ses kesilir ve müzik otomatik olarak durur. Bu özellik, ayarlar ekranından açılıp kapatılabilir. RADYO ile artık daha da fazla yayını dinleyebilirsiniz.


  • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda ses geçişi yapma!
  • App Store Önizleme?
  • Useful Online Tools.
  • iPhone Zil sesi neden maksimum 30 sn?;

  RADYO, mağaza platformundan kaynaklı teknik gereksinimlerden dolayı artık yalnızca iPhone 3GS ve daha yeni cihazlar üzerinde çalışabilecek. Kayıt yapılabilir ve cihaz içerisinden dinlenebilir.


  • ‎RADYO PRO - Müzikle uyan, Zil sesi yap, Sessizce kaydet App Store’da.
  • Apple’dan iPhone X’e özel yeni zil sesi [Dinle].
  • .
  • .

  RADYO, yılından beri enlerin uygulaması oldu! En çok taklit edilen, en beğenilmeyen ve aynı zamanda en beğenilen, en hızlı, en stabil, en çok kanal barındıran, rozet kazandıran, zil sesi yapma ve TV'de ekstra bilgi gösterme, araçla giderken hıza bağlı otomatik ses kontrolü ve benzeri farklı özellikleri barındıran ve en sevilen müzik eğlence uygulaması oldu! Bir önceki sürümdeki değişiklikler 5. Create your own ringtones from iPod, Microphone or your radio recordings! This feature will let you know that the alarm clock is active on the locked screen! Here are the resolved situations: Help documents related to ringtone designer, can also easily be reached at http: Kendi zil sesinizi kendiniz yapın!

  Zil sesi tasarlayıcıyla ilgili yardım dökümanlarına, http: This screen includes images related to currently playing song and it's artist besides the current time and many additional information about the current station! Don't think about managing to volume manually. You don't have to keep RADYO closer to you anymore if the station broadcasts in very low audio level. Stations, those broadcasts in too loud or too hoarse audio level will be automatically corrected by RADYO.

  When you change the station over bluetooth, you'll see the next station's name and more! For users of an operating system older than iOS5: Yayından kaynaklı olarak sesi çok kısık ya da çok yüksek olan kanallar artık sorun değil; RADYO bir çaresine bakacaktır! Çalmakta olan müziğin şarkı ve sanatçı bilgileri artık ana ekranda ve harici cihazlarda da örneğin araç radyosunda gösteriliyor!


  • iPhone X, Apple’ın en yenilikçi telefonu konumunda.
  • Best IPhone 6 Ringtones indir!
  • Best IPhone 6 Ringtones.
  • iPhone Ekran Görüntüleri!
  • Telefon araması sırasında.

  Ana ekranda görmek için, ekran kilitliyken, ana ekran tuşuna hızlıca 2 kez basın Aracınızı bluetooth ile eşleştirdikten sonra, RADYO'yu cebinize koyun ve araç radyonuzdan ister önceki kanalı, ister tekrar sonraki kanalı ya da rasgele bir kanalı dinleyin, durdurun, hangi kanalı ve şarkıyı dinlediğinizi görün! RADYO'yu bilgisayarınıza klasör olarak bağlayabilirsiniz! İnternet bağlantı tipi değiştiğinde, elle durdurulmuş olmasına rağmen, bazen, müzik tekrar çalmaya başlıyordu.

  Bazı bölümlere sohbet platformu gibi şifre koyarak, sizin dışınızda kullanımı engelleyebilirsiniz. Turu hatırlatmak için, artık belirli aralıklarla tur otobüsü ekrana girip dokunulmazsa ekranı terketmektedir; dokunulursa kaçırılan tanıtım turu kolayca tekrar alınabilir.

  Ses yüksekliği denetimleri

  Kullanmakta olduğunuz uygulamanın içinden Kullanmakta olduğunuz uygulamanın içinden ses geçişi yapmak için: Kullandığınız uygulamaya bağlı olarak bir hoparlör simgesi veya başka bir ses simgesi görebilirsiniz. Bazı uygulamalar bu özelliği desteklemeyebilir. Telefon araması sırasında Telefon araması sırasında aramayı hoparlörünüze, kulaklığınıza veya iPhone'a aktarmak için: Telefon uygulamasındaki   simgesine veya başka bir simgeye dokunun. Telefon uygulamasında değilseniz değişikliği yapmak için yeşil durum çubuğuna dokunarak Telefon uygulamasına geçebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi Birden fazla hoparlörde ses içeriği mi çalmak istiyorsunuz? AirPlay 2 ile  aynı ses içeriğini, evinizde ayarlamış olduğunuz birden fazla hoparlörde çalabilirsiniz.

  İphone 6 Plus Zil Sesi (Remix)

  AirPlay ve AirPods hakkında daha fazla bilgi edinin veya kulaklığınız ile ilgili yardım alın. Mon Jun 11

  Recent tags:

  • Mesaj takip formu
  • apple sevgili takip
  • mspy casus indir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web