Arama motoruna site kaydetme

Contents:
 • Sitem Google'da değil!
 • Arama Motorlarına Kayıt ve Site Ekleme
 • Google arama motoruna site ekleme
 • SİTENİZİ MOTORLARA KAYDEDİN

  • Web sitenizi Google'da alma!
  • Web sitenizi Google'da alma - Search Console Yardım.
  • Arama Motorlarına Kayıt ve Site Ekleme.

  Sayfalarınızın halihazırda dizine alınmış olup olmadığını görmek için Google Arama'da şuna benzer bir sorguyla sitenizi arayın:. Siteniz görünmüyorsa web sitenizin sahibi olduğunuzu Google Search Console 'dan doğrulayabilir ve daha sonra, dizine eklenmesi için sitenizi gönderebilirsiniz.


  • .
  • Google arama motoruna site ekleme - WPsitesi;
  • Arama Motorlarına Kayıt ve Site Ekleme Aracı, Google Ping Atma Servisi.

  Birinci önceliğiniz, kullanıcılara sitenizde mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak olmalıdır. Sitenizi benzersiz, değerli veya çekici yapan şeyleri düşünün. Google Web Yöneticisi Yönergeleri 'ni okuyun ve web sitenizi, Google dostu uygulamalar kullanarak yönettiğinizden emin olun.

  Google Benim İşletmem; Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google genelinde işletme bilgilerinizin nasıl görüneceğini yönetmenize yardımcı olan ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır.

  Sitem Google'da değil!

  İşletmenizi ve web sitesini google. Günümüzde aramaların çoğu mobil cihazlardan yapılmaktadır. İçeriğinizin hızlı yüklenmek ve tüm ekran boyutlarında doğru bir şekilde görüntülenmek üzere optimize edildiğinden emin olun. Sayfalarınızın mobil uyumlu olup olmadığını test edin.

  Modern kullanıcılar güvenli bir çevrimiçi deneyim bekler. Web sitenizi iyileştirmenize ve arama motorlarında görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olabilecek profesyonellere SEO arama motoru optimize edici adı verilir.

  Arama Motorlarına Kayıt ve Site Ekleme

  Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Search Console Yardım forumu Forum. Web sitenizi Google'da alma Google'ın arama sonuçlarına dahil olmak ücretsiz ve kolaydır; sitenizi Google'a göndermeniz bile gerekmez.

  Örümceklerimiz bir siteyi atladıklarında, bunun nedeni çoğunlukla aşağıdakilerden biridir: İlgili site, web üzerindeki diğer sitelerle iyi bir şekilde bağlı değildir. Yeni bir siteyi kullanıma sundunuz ve Google'ın henüz bu siteyi taramak için zamanı olmadı.

  Google arama motoruna site ekleme

  Sitenin tasarımı, içeriğinin Google tarafından etkili bir şekilde taranmasını zorlaştırıyor. Adresi girdikten sonra devam butonunu tıklayın. Şimdi Google sizden bu girdiğiniz adresin size ait olup olmadığının denetlemesini yapacaktır. Aşağıdaki gibi ayrıntılı bir şekilde bunu nasıl yapacağınız konusunda bilgiler sunmaktadır.

  Blogger Sitesini Google Arama Motoruna Kayıt Nasıl Yapılır Google Bot İndex

  İlk sekmede gördüğünüz Önerilen yöntem en kolay ve uygulanması basit bir yöntemdir. Bunun için açıklama sayfasında size verilen HTML dosyasını bilgisayarınıza kaydedin. Eğer indirme yapmıyor ve sayfa açılıyorsa link üzerine sağ fare tuşu ile tıklayıp Farklı Kaydet  yapabilirsiniz. Daha sonra bu indirdiğiniz dosyayı ister FTP programı kullanarak, isterseniz de cPanel dosya işlemlerinden kaydedilen sitenin ana dizinine göndereceksiniz.

  SİTENİZİ MOTORLARA KAYDEDİN

  Gönderdikten sonra yukarıda gördüğünüz Doğrula  butonunu tıklamadan önce 3. Bundan sonra Doğrula  butonunu tıkladığınızda işlemin başarılı olduğuna dair bir sayfa karşınıza gelecektir. Eğer bu sayfa gelmiyor ve siteniz doğrulanamadı şeklinde bir uyarı alıyorsanız bir yerlerde yanlışlık var demektir.

  Yapılacak işlemleri tekrar gözden geçirerek bir daha denemenizi öneririm. Bir problemle karşılaşmaz ve dediğim gibi başarılı bir şekilde kaydettiğiniz mesajını aldığınızda sitenizi artık Google tanıyor olacaktır.

  Recent tags:

  • Birinin nerede oldugunu nasil ogrenebilirim
  • bilgisayar nasil takip edilir
  • ebeveyn denetimi sorunu

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web