Instagram ebeveyn denetimi

Contents:
 • Ebeveyn denetimlerini ayarlama
 • Android ebeveyn kontrolü ayarlama | Tech Lips
 • Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Uygulamalar ve oyunlar , çocuğunuzun yalnızca belirli bir yaş altındaki  oyunları  indirmesine izin vermeyi seçebilir uygunsuz uygulamalar ve oyunları engelleyebilirsiniz.

  Ebeveyn denetimlerini ayarlama

  Çocuğunuzun gün içerisinde bilgisayarı veya Windows cihazlarını kaç saat kullanabileceğini belirliyebilirsiniz. Tanımlama yaptığınız cihazlarda, günde en fazla kaç saat geçirebileceklerini kontrol altına alarak kısıtlayabilirsiniz. Satın alma ve harcama limiti belirleyebilir veya kapalı duruma getirebilirsiniz. Çocuğunuzun kullandığı cep telefonu Windows ise çocuğunuzun nerede olduğunu rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

  Android ebeveyn kontrolü ayarlama | Tech Lips

  Bu ayarlarınızı rahatlıkla https: Unutmayın, bir Microsoft hesabınızın olması tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için gerekli. CallFix paketi sahiplerine ücretsiz Ebeveyn Güvenlik Danışmanlığı ve 1 yıllık Tam sürüm Anti-Virüs programı hediye ediliyor,   buraya tıklayarak sayfayı açabilirsiniz. Çocuk Kilidi ve Reklamlar Free ile birlikte geliyor.


  1. Windows 10’da Ebeveyn Denetimi & Çocuk Kullanıcı Kontrolleri (Resimli Anlatım)?
  2. Aileye uygun içerikleri bulma.
  3. Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama.

  Çocuklarınızı zararlı içerikten koruyun ve güvenli yerde olduklarından emin olun. Screen Time Parental Control. En iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulaması yönetmek ve çocuk cihazlarını izlemek için. Kid's Shell güvenli çocuk modu.

  Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır?

  Çocuk Shell - çocuklar için güvenli telefon modu. Touch Lock - Touch Block. Video izlerken veya oyun oynarken dokunmatik ekran ve tuşları devre dışı bırak.

  Windows 10'da Ebeveyn Kontrolü Ayarlarını Yapmak

  Türkçe All prices include VAT. Kitaplar   Çocuk Kitapları 'nı seçin.

  Filmler ve TV     Aile 'yi seçin. Müzik     Türler  Çocuk Müzikleri 'ni seçin.


  • Android ebeveyn kontrolü ayarlama.
  • Ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli.
  • Aile uygulamalarında reklamlar.
  • Yenilikler.
  • .
  • .
  • Buradan içeriklere yaş grupları, popüler karakterler veya üst sıralara göre göz atabilirsiniz. Aileye uygun içerik bulma hakkında daha fazla bilgi edinin Aile uygulamalarında reklamlar Uygulamalar ve oyunlar, uygulamanın içinde reklamlar gösteriyorsa, "Reklamla desteklenen aile uygulaması" etiketi görürsünüz.

   Reklamların, uygulama veya oyunun yetişkin derecelendirmesine uygun olması beklenir. Erişkinlere uygun içerikleri kısıtlamak için ebeveyn denetimlerini kullanma Android telefon veya tabletinizi başkalarıyla paylaşıyorsanız yetişkinlik düzeyine göre içeriklerin indirilmesini veya satın alınmasını engellemek için ebeveyn denetimlerini açabilirsiniz.

   Ebeveyn denetimlerini ayarlama hakkında daha fazla bilgi edinin  Yanlışlıkla yapılan satın alma işlemlerini şifre korumasıyla önleme  Cihazdan yanlışlıkla veya istenmeyen satın alma işlemlerinin yapılmasını önlemeye yardımcı olmak için Google Play satın alma işlemlerinde kimlik doğrulamayı zorunlu hale getirebilirsiniz. Şifreler ve kimlik doğrulama hakkında daha fazla bilgi edinin  Google Play Aile Kitaplığı'nı kullanma Google Play'den satın alınan uygulama, oyun, film, TV programı ve kitapları, 13 yaşındaki veya 13 yaşın ya da ülkenizde geçerli olan yaş sınırının üzerindeki en çok 5 aile üyesiyle paylaşabilirsiniz.


   1. Ebeveyn Denetimini etkinleştirme veya etkisiz hale getirme.
   2. ;
   3. Cihazlarınızda Ebeveyn Denetimi - Aile Olduk.
   4. .
   5. !

   Aile kitaplığı hakkında daha fazla bilgi.

   Recent tags:

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web