Android telefon uzaktan kontrol etme

Contents:
 • Android'le her şeyi uzaktan kontrol edin! - CHIP Online
 • Android'le her şeyi uzaktan kontrol edin!
 • Android Telefonu Farklı Bir Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek

  • Android Telefonu Uzaktan Kilitleme ve Kontrol - Tamindir.
  • Başka Bir Telefonun Mesajlarını Okumak!
  • Android Telefonu Farklı Bir Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek - Akıllı Telefon;
  • Unified Remote ve TeamViewer.
  • Başkasının Telefonunu Kontrol Etme | Telefon Takip!
  • Başkasının Telefonuna Girmek | Casus Yazılım.

  TeamViewer kişisel bilgisayarlarımızda uzak masaüstü bağlantısı için yıllardır kullandığımız bir yazılım. Hizmetin mobil versiyonu Android işletim sistemli akıllı telefonların birbirlerini uzaktan kontrol etmelerine olanak tanıyor. Kullanıcı arayüzü oldukça başarılı, cihazlar arasında bağlantı kurmak için alışılageldik şekilde uygulamanın sağladığı ID ve parolayı kullanmak gerekiyor. Birçok okuyucumuzun adını duyduğunu tahmin ettiğimiz LogMeIn firmasının geliştirdiği bu uygulama ile arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın Android telefonlarında yaşadıkları problemleri çözmek için cihazlarına uzaktan bağlanabilirsiniz.

  TABLET VEYA TELEFONDAN ANDROİD CİHAZ KONTROL ETME (ROOTSUZ)

  Tablet Remote uygulamasıyla Android telefonunuz üzerinden başka bir Android telefon ya da tableti uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Geri, ana ekrana dönüş, menü ve arama girişlerini gerçekleştirebilir; metin girişi yapabilir, ses ve parlaklık gibi seçenekleri uzaktan ayarlayabilirsiniz.

  Android'le her şeyi uzaktan kontrol edin! - CHIP Online

  Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Zira telefon fiyatları arttıkça kullanıcıların üstlerinde bulunan cihazlar giderek daha pahalı hale geldi ve bu da istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına neden olabiliyor.


  • µTorrent indirmelerinizi yönetin.
  • TeamViewer: Uzaktan Kontrol (Android, iOS, Universal Windows Platform ve BlackBerry).
  • Başkasının Telefonunu Kontrol Etme.

  Sadece maddi değil, aynı zamanda cihazınızdaki bilgilerin ve fotoğrafların çalınması sonucunda manevi zarara da uğramanıza neden olan bu duruma karşı Android kullanıcılarının yapabilecekleri var. Android telefonları uzaktan kontrol etmek ve silmek Google'ın en yeni hizmetlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

  Böylece telefonunuzun zilini internet tarayıcınızdan çaldırmak, içindeki bilgilerin tamamen silinmesini ve fabrika ayarlarına dönüşü sağlamak ve telefonunuzun konumunu harita üzerinde görmek mümkün hale geliyor. Dilerseniz adımları nasıl tamamlayacağınıza bir göz atalım. Google'ın bu hizmetlerinden faydalanabilmek için telefonunuz henüz elinizde iken bazı işlemleri tamamlamalısınız.

  Android'le her şeyi uzaktan kontrol edin!

  Bunun için ilk olarak cihazınızın uygulamalarının yer aldığı uygulama çekmecesini açmalısınız. Çekmecede " Google Ayarları " adlı ikonu ve uygulamayı göreceksiniz. Bu uygulamaya tıklayarak devam ediyoruz. Google Ayarları uygulamasına girdiğinizde karşınıza bir menü gelecektir. Bu menüde yer alan " Android Cihaz Yöneticisi " seçeneğine dokunarak ilerliyoruz.

  Android Telefonu Farklı Bir Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek

  İşte karşımızda cihazımızda uzaktan kontrolü aktifleştirecek olan seçenekler. Telefondaki adımları tamamladığımıza göre sıra geldi bilgisayarımız üzerinden gerçekleştirmemiz gerekenlere. Bu çarka tıkladığınızda hesabınıza dair ayarları içeren bir menü karşınıza çıkacaktır.

  Menüde yer alan " Android Cihaz Yöneticisi " seçeneğini tıklayarak bu adımı da geçmemiz gerekiyor.

  Recent tags:

  • Uydudan cep telefonu sinyal takibi
  • iphone 8 arama kaydı süresi
  • bilgisayar takip programı türkçe ücretsiz

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web