Gps takip fiyat

Contents:
 • Araç Takip Sistemi & Fiyatları - ncom
 • Araç Takip Cihazı ve Abonelik Fiyatları
 • Araç Takip Sistemleri
 • Gelişmiş Yazılım Uygulamaları
 • Profesyonel Araç Takip Paketi
 • Sistem birkaç saniye içinde aracın bulunduğu adresi ve hızını cep telefonuna kısa mesaj olarak geri gönderir.

  Araç Takip Sistemi & Fiyatları - ncom

  Dilerseniz kendinize ve müşterilerinize ait bina ve bölgeleri ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento'nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz. Araçlar en az 4 kamera ile online olarak izlenebilir. Geçmişe dönük kamera kayıtları depolanır ve istenildiğinde bu kayıtlar izlenebilir ve bilgisayara aktarılabilir.

  Sürücülere verilen kimlik kartları veya anahtarlık şeklindeki i-Button'lar ile hangi aracın, hangi sürücü tarafından, ne kadar süreyle kullanıldığı takip edilebilir.


  • .
  • .
  • .
  • GPS Cihazı Fiyatları.
  • ;

  Sıcaklık sensörü sayesinde sensörün monte edildiği yerdeki sıcaklık bilgisi düzenli olarak raporlanır, sıcaklık değerleri tanımlanan değerlerin altına indiğinde veya üstüne çıktığında alarm gönderilir. Cihazlara takılan nem sensörleri sayesinde araçlardaki nem seviyeleri on-line olarak takip edilerek raporlanır. Kritik nem değişikliklerinde tanımlanan kişilere hem program üzerinden hem de SMS ile alarm mesajları gönderilir.

  Araç Takip Cihazı ve Abonelik Fiyatları

  Yakıt depolarının kapaklarına takılan bu sensörler sayesinde depo kapağının açıldığı yer ve zaman kontrol edilebilir. Yakıt çalınmasına karşı tanımlanan bölgeler dışında depo kapağı açıldığında alarm gönderilir.

  Uzaktan Takip ve Ortam dinleme nasıl yapılır!

  Tır, kamyon ve benzeri araçların dış yakıt depolarına takılan bu sensör ile araçların yakıt seviyeleri ve yakıt tüketimleri takip edilebilir. Yakıt seviyesindeki ani artış ve azalış durumlarında alarm mesajı gönderilir.


  • Öne Çıkanlar.
  • imt.14 Araç Takip Cihazı;
  • ?
  • Araç Takip Sistemi - Arvento.
  • .
  • GPS Cihazı (El Tipi) Fiyatları - brandingeu.com;

  Yakıt seviyesi hareketleri, güncel ve geçmişe dönük raporlar ile takip edilebilir. Araç içine yerleştirilen bu birimler sayesinde, sürücülerin acil bir durum ile karşılaştığında bu pedala veya butona basarak, merkeze ve ilgili kişilerin cep telefonlarına alarm mesajı göndermesi sağlanır. Kapılara takılan bu sensör sayesinde kapıların nerede ve ne zaman açılıp kapandığı takip edilir, kapı açıldığında veya kapandığında alarm gönderilir. Sıcaklık seviyesi tanımlayabilir ve bu sayede sıcaklık değerlerini takip edebilir, Yakıt seviyesi ve yakıt tüketimini takip edebilir, Depo kapağının açıldığı ve kapandığı yer ve zamanları takip edebilir, Sürücü araç eşleştirmesi yaparak, sürücü profili oluşturabilir, Kapıların açılma ve kapanma saatlerini ve yerlerini görebilir, Sürücüleriniz için acil yardım sistemi kurabilir, Araçlarınız ile iki yönlü sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

  Profesyonel Araç Takip Paketi İçeriği imt.

  Araç Takip Sistemleri

  İlave anten ve benzeri ekipman ihtiyacı olmadan araçta görünmeyen gizli yerlere kolayca monte edilebilir, 50 kanal GPS alıcısı ve Assist GPS özelliği ile mümkün olan her koşulda ve en hassas şekilde konum tespiti sağlar, Akü bağlantısı kesilse bile kendi bataryası ile en az 7 saat çalışabilir, Genişleme portları ile birçok ilave sensör bağlanabilir. Cihazı değiştirmeye gerek kalmadan birçok ilave özellik eklenebilir, Entegre G-Sensör sayesinde araç kaza yaptığında, izinsiz hareket ettiğinde veya çekici ile çekildiğinde alarm mesajı gönderir.

  Hatalı GPS sinyalleri nedeni ile yanlış bilgi üretmez, Firmware uzaktan güncellenebilir, tüm parametrik değerler uzaktan değiştirilebilir. Arvento Web Yazılımı www. Arvento Desktop Yazılımı Arvento desktop yazılımı ile sayısal haritalar kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmekte, sadece cihazın gönderdiği bilgiler internet üzerinden gelmektedir.

  Gelişmiş Yazılım Uygulamaları

  Arvento Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamaları iPhone, iPad, Windows Phone ve Android işletim sistemli telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar sayesinde araçlar sayısal haritalar üzerinde on-line olarak izlenebilir, alarm ve uyarı mesajları takip edilebilir, geçmişe yönelik raporlar alınabilir. Bolu Merkez, Bolu Türkiye Vehicle: Merkez, Bursa Türkiye Vehicle: İki yılın sonunda aboneliğinizi yenilediğinizde, haritalarınız ve yazılımlarınız güncellenmeye devam ederken imt.

  Tek bir otomobil veya tüm araç filosunu izlemek için tercih edilebilen araç takip sistemleri, kullanıcılara büyük kolaylıklar sunuyor. GPS araç takip cihazları olarak da bilinen ürünler, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak programlanabiliyor. Gerçek zamanlı bir araba takip cihazı, önceden belirlediğiniz parametrelere dayanan SMS veya e-posta uyarıları da dahil olmak üzere size en güncel hız ve konum bilgilerini sunuyor. Ayrıntılı raporlar sayesinde bir aracın mevcut konumuna kolaylıkla ulaşabilmek mümkün oluyor. Şoförünüzün hangi yolda seyahat ettiği, nerelerde duraklama yaptığı, nerelerde hız sınırlarını aştığı, hangi güzergahları tercih ettiği gibi zihninizi meşgul eden tüm sorulara araç takip cihazları anında cevap veriyor.

  Profesyonel Araç Takip Paketi

  Dünya çapında bir radyo navigasyon sistemi olan GPS, 24 uydu ve yer istasyonlarından oluşuyor. Teknolojinin birçok alanında kullanılan Global Konumlandırma Sistemi GPS ; doğru konum belirleme, hız, yön ve yükseklik ölçümü gibi alanlarda kullanıcılara en doğru sonuçları ulaştıran seçenekler arasında bulunuyor. GPS teknolojisi, akıllı cep telefonlarına, tabletlere ve sabit ya da taşınabilir bir birim olabilen özel GPS cihazlarına entegre edilebiliyor.

  Bu şebeke; yer, araç hızı, zaman ve yön hakkında bilgi vermek için GPS cihazlarına iletilen mikrodalga sinyallerini kullanan bir dizi algoritma ile çalışıyor. Dolayısıyla bir GPS izleme sistemi ile potansiyel olarak her türlü objeyi ve aracı gerçek zamanlı olarak takip edebilmek mümkün oluyor.

  Araç içine yerleştirilen özel GPS cihazları, 7 gün ve 24 saat aracınızı takip edebilmenizi sağlıyor. Hem şahsi hem de ticari kullanım ihtiyaçları için tercih edebileceğiniz araba takip sistemi sayesinde gözünüz arkada kalmıyor. Olası hırsızlık risklerine karşı da sıklıkla kullanılan ürünler, aracın yerini anlık olarak görüntüleyerek isteğe göre gerekli uyarı mesajları ile araç sahibini bilgilendiriyor. Alarm, motor açma ve kapama işlemleri, akıllı sistem üzerinden ve uzak bağlantı imkanı ile rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Araçların belli hız sınırları içinde hareket etmemesi, daha önceden belirlenen rotaların dışına çıkması ve park halindeki aracın hareket etmesi gibi önemli bilgiler de, SMS veya e-mail yoluyla kullanıcılara ulaştırılıyor.

  Recent tags:

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web