Iphone 6s Plus servis takip

Contents:
 • Teknik Servis Takibi
 • Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek
 • iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?
 • Apple ürününüzün sınırlı garantiniz kapsamında servis ve destek için uygun olup olmadığını görün. Devam etmekte olan bir onarım işleminiz mi var? Apple aygıtınızın onarıma ihtiyacı varsa bir Apple Store'a gidebilir, Yetkili Servis Sağlayıcısı'nı ziyaret edebilir veya aygıtınızı postayla gönderebilirsiniz.

  Teknik Servis Takibi

  Hangi yolu seçerseniz seçin aygıtınızın beklendiği gibi çalışması için elimizden geleni yaparız. Bazı sahte ve üçüncü taraf güç adaptörleri ve piller düzgün şekilde tasarlanmamış olabilir ve güvenlik sorunlarına yol açabilir. Pil değiştirme servisi sırasında orijinal bir Apple pili edindiğinizden emin olmak için bir Apple Store 'u veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı 'nı ziyaret etmenizi öneririz.

  Apple aygıtınızı şarj etmek için bir değiştirme adaptörüne ihtiyacınız varsa bir Apple güç adaptörü edinmenizi öneririz. Ayrıca, orijinal olmayan değiştirme ekranlarının görüntü kalitesi bozuk olabilir ve bu ekranlar düzgün çalışmayabilir. Apple onaylı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır. Apple Destek Topluluğumuz sorularınızı yanıtlayabilir. Daha önce bir başkası aynı soruyu sormuşsa en iyi yanıtı arayabilirsiniz. Telefon, sohbet veya e-posta ile yardım alın, onarım oluşturun veya bir Genius Bar rezervasyonu yapın.

  Ürünü servis noktamıza bıraktığınızda sizlere verilen servis formunun sağ üst köşesinde yazan kayıt numarasıyla, 78 72'den Müşteri Hizmetlerimizi arayarak karşınıza çıkacak Sesli Yanıt Sistemimiz'den veya direkt olarak Müşteri Temsilcimize bağlanarak güncel servis bilgisini öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden de www. Servis işlemleri neden bu kadar uzun sürüyor?

  Garanti dahilindeki ürününüz detaylı inceleme sonrası çoğunlukla Kocaeli Apple Onarım Merkezi'ne gönderildiği ve onarım sonrası geri geldiği için ortalama servis süresi uzayabilmektedir. Garanti dışı durumlarda yerinde müdahale edildiği için onarım süresi daha kısa olmaktadır. Cihazı size elden teslim ettim, bana kargolayabilir misiniz?

  Bu konu ile ilgili Müşteri Hizmetleri numaramız olan 78 72'den bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. Cihazı size kargo yoluyla gönderdim, servis durumunu nasıl öğrenebilirim? Ürününüzün güncel servis durumunu, Kayıt Numarası ile internet sitemizden, Müşteri Hizmetleri numaramız 78 72'yi arayarak Sesli Yanıt Sistemimiz'den veya Müşteri Temsilcisi ile direkt konuşarak öğrenebilirsiniz.

  Cihazı size kargo yoluyla gönderdim, servis kaydım ne zaman açılır? Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra tahmini olarak 1 iş günü içerisinde servis kaydı açılmaktadır. Sizlere iMac ürünümü gönderdiğimde kargo ücreti kime ait olacak? Kargo gönderimi ücretli midir? Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?


  • 38 yorum - “iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?”?
  • Teknik Servis Fiyat Listesi;
  • Pupa Yetkili Teknik Servis;
  • Takip Edin:!
  • Bizi takip et, fırsatları kaçırma!.
  • Teknik Servis Fiyat Listesi – ESC Servis!

  Kargo ile gönderim sağlarken orjinal kutusuyla birlikte UPS kargo ile göndermeniz durumunda iPhone, iPad ve Mac iMac hariç ürün grupları için ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Orjinal kutuyla göndermeniz, ürününüzün güvenle servis noktamıza ulaşmasını sağlayacaktır. UPS kargo dışında farklı bir kargoyla gönderim sağladığınızda kargo ücreti sizlere ait olmaktadır.

  Cari Kod numaramız 1R'dir.

  Yakında açıklanacak

  Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri numaramız olan 78 72'den bilgi alabilirsiniz. Teknik servise kargo ile iPhone, iPad, MacBook gönderirken ve göndermeden önce neler yapmalıyım? Kargo ile gönderim sağlarken orjinal kutusuyla birlikte UPS kargo ile göndermeniz durumunda ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca; TC kimlik numaranızı, iletişim numaranızı, email adresinizi, açık adresinizi ve cihazın sorununu not olarak düşebilirsiniz.

  Beraberinde herhangi bir aksesuarı göndermenize gerek yoktur. Ürününüzü kutusu ve varsa faturasıyla göndermenizi önermekteyiz. Belirtmiş olduğumuz ürünler dışında, kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması suretiyle dilediğiniz kargo firmasıyla tüm Pupa mağazalarına gönderim sağlayabilirsiniz. Farklı bir kargoyla gönderim sağladığınızda kargo ücreti sizlere ait olmaktadır. Apple Watch'ımı servise gönderirken ne yapmam gerekiyor? Apple ürünümü gönderirken fatura istiyor musunuz?

  Sistem üzerinden ürün garanti durumu kontrol edildiği için faturaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bilgi teyidi gerektiği durumda faturanızı göndermeniz sağlıklı olacaktır.

  iPhone'umu Bul

  Yurt dışından bir iPhone satın aldım. Yurt dışı cihazlarının bazı modellerine destek verilmemektedir. İlgili Model Numarasından ürünün hangi ülkelerde destek gördüğünü 78 72'den Müşteri Hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Ürününüz Türkiye'de destek görüyorsa bize gönderebilirsiniz. Serviste bulunan ürünümün servis işlemlerinin yapılması için yasal bir süre var mıdır? Apple Store ile sizin aranızda ne fark var? Teknisyenlerimiz Apple tarafından eğitimlidir, servis süreçlerinde orjinal parçalar kullanılır ve Apple garantisi kapsamında hizmet verilir. Yüzyüze teknik destek ve donanım sorunlarının giderilmesini sağlarlar.

  Alınan sertifikalarla da beklentilerin üzerine çıkma hedeflerini gerçekleştirirler. Servise verdiğim cihazımın iPhone'umu Bul özelliğini neden kapatmalıyım? Ürün üzerinde özel bilgileriniz olduğundan, kişisel bilgilerin gizliği ilkesi gereği servis işlemi sağlanılamamaktadır. Telefonunuz yanınızda değilse, www. Detaylı bilgi ve destek için Apple Destek Hattı 15 11'den bilgi alabilirsiniz. Ya da iTunes uygulaması üzerinden "Şimdi yedekle"yi seçiniz.

  Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek

  Yedekleme yapılırken iPhone'unuz Wi-fi'ye bağlı, şarjda ve ekranı kilitli olmalıdır. Telefonumdaki tüm verileri nasıl silebilirim? Telefonum servisinizdeyken yedek telefon veriyor musunuz? Stoğumuzda yedekte cihaz bulunmamaktadır. Apple kimliği, iCloud hesabı, iPhone'umu bul, iTunes ve App Store ile ilgili bilgi ve destek almak istiyorum.

  Belirtmiş olduğunuz konularla ilgili olarak Apple Destek Hattı 15 11'den bilgi ve destek alabilirsiniz. Daha önce Apple ürünümü yetkili olmayan bir servis noktasına götürdüm. Problemim olduğunda size getirebilir miyim? Servis noktalarımıza ürününüzü getirebilirsiniz.

  iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?

  Fakat yetkisiz müdahale tespit edilirse hizmet verememekteyiz. Servis almaya uygun olduğunda, iPad ürünlerinde yalnızca ürün değişimi yapılmaktadır. Telefonumun ekranı kırıldı, ekran değişimi yapılıyor mu? Ücretli ise fiyat nedir? Ekran kırıldığı takdirde ücretli ekran değişim işlemi sağlanabilmektedir. Güncel ücret bilgisi ve diğer detaylar için 78 72'den Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ücretli ekran ve ücretli cihaz değişim fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Fiyatlar ürün modeline göre değişmektedir. Güncel fiyatlar için 78 72'den Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Teknik serviste değişen ürün veya parça değişim ücretlerinin ödemesini nasıl yapabilirim? Ücretli cihaz değişimlerinde, bedelini ödeyerek bir üst model alabilir miyim? Apple Prosedürleri gereğince, ürün değişimlerinde birebir aynı model ve aynı renk ürün verilmektedir. Teknik serviste değişimini yaptığım iPhone'un veya iPad'in rengini değiştirebilir miyim? E-store'dan satın alınan bir ürünün faturası nasıl ve ne zaman gönderilir? Kurumsal faturalar mail yolu ile otomatik olarak, bireysel faturalar ise ürünle birlikte gönderilmektedir.

  İnternetten sipariş verdiğim ürünüm kaç gün içerisinde gönderilir? Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargolanır. Cuma, Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. İnternetten satın aldığım Apple ürünümde sorun yaşıyorum, ürün iadesini nasıl yapabilirim? İlk olarak siparişleriniz kısmından iade talebi göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında sorunlu ürününüzü faturası ile birlikte merkez ofisimize kargolayabilirsiniz. Teknik servisimiz tarafından yapılacak kontroller sonucunda süreç hakkında tarafınıza bilgi verilmektedir.

  Recent tags:

  • Keylogger full türkçe indir gezginler
  • telefonu takip etmek
  • android telefon olmazsa olmaz programlar

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web