Iphone 6s yazilim guncelleme cikmiyor

Contents:
 • iOS kablosuz güncellemeleriyle ilgili yardım alın
 • iPhone Güncelleme İlerlememe Sorunu Nasıl Çözülür? | Apple Uzmanı
 • iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma
 • Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin

  • iOS 10.3 Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür?.
  • Güncelleme Çubuğu İlerlemiyorsa İlk Yapılması Gerekenler;
  • Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme!
  • iOS 11'e güncelleme - Apple Destek.
  • iOS 11 pil sorunu: Güncellemenin ardından pil sorunu nasıl çözülür? - Son Dakika Haberler?

  Bu şekilde kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlardan birisi de güncelleme ekranının yükleme çubuğunda donması. Aslında bu sorun en sık yaşanan sorun olmasına karşın son noktada yaşanan bir sorun olarak biliniyor. Güncellemeleri indiriyorsunuz, yükleme sistemleri hazırlanıyor ve son aşama olan güncelleme yükleme aşamasına geçiliyor. Bu ekranda Apple logosunun altında yer alan çubuğun dolması sonrasında güncelleme işlemi tamamlanıyor.

  Fakat yaşanan donma sorununda kullanıcıların telefonları bir türlü bu aşamayı geçemiyor.

  iOS kablosuz güncellemeleriyle ilgili yardım alın

  Peki bu sorunu nasıl çözeriz? Öncelikle şunu belirtelim güncelleme akıllı telefonunuzda yer alan uygulama sayısına ve sisteminizin bağlantılarına göre değişik sürelerde tamamlanabiliyor. Bunun için logonun altında yer alan çubuk bir süre devam etmediyse öncelikle belli bir süre beklemeniz gerekecek.

  İlk aşamada telefonu şarja takıp bir beklemeye devam edin.

  Eğer telefonunuz uzunca bir süre bu ekranda kalıyorsa yani ilerleme yok donma varsa bu kez ilk deneyeceğiniz çözüm telefonu yeniden başlatmak olacaktır. Yeniden başlatma sırasında telefon güncellemelere yeniden devam edecektir. Yine donma sorunu yaşanırsa şimdi diğer aşamalara geçelim. Çünkü bu aşamada telefon yükleme ekranını geçemediği için telefon büyük olasılıkla açılmayacaktır.

  Iphone Güncelleme Yolları

  Şimdi bir sonraki aşamaya geçmek gerekiyor. Bu noktada yapılacak ilk işlem cihazı yeniden başlatmaya zorlamak olacak. VPN veya proxy bağlantıları aygıtınızın iOS güncelleme sunucularına bağlanmasını engelleyebilir.

  iPhone Güncelleme İlerlememe Sorunu Nasıl Çözülür? | Apple Uzmanı

  Bilgisayarınız, güncelleyeceğiniz iOS aygıtındaki Kişisel Erişim Noktasını kullanıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-Fi ya da Ethernet ağına bağlayın. Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellerken hata iletileri görüyorsanız yardım alın. Bir güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  aygıtınızdaki içeriği elle silebilirsiniz.

  Güncellemeye başlamadan önce iCloud'u veya iTunes'u kullanarak  aygıtınızın yedeklemesini oluşturun.

  iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma

  Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın. İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Güncellemenin ardından cihazların yaşadığı şarj sıkıntısı.

  Bununla ilgili 'günahkar' olarak sayabileceğimiz çok fazla etken var. Özellikle güncelleme esnasında üreticilerin sunduğu 'güncelleme direktifleri' kullanıcılar tarafından detaylıca okunmuyor. Güncelleme esnasında işlemci performansını, Wi-Fi performansını, sadece cihazın pil kapasitesine terk etmek, onu ölüme terk etmek ile eşdeğer durumda.

  Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin

  Güncelleme ile birlikte cihazınızdaki tüm resmi uygulamalar altyapısı ile birlikte güncelleniyor ve aslında iOS 11 güncellemesinin ardından cihazlarınız karşıdan dosya indirmeye devam edebiliyor. Öncelikli olarak, optimizasyon sorunu yaşatabilecek VPN eklentilerini, App Store'dan değil, kendi resmi sitelerinden indirdiğiniz akıllı bileklik uygulamaları, barkod okuyucu uygulamalarını ve rütin olarak güncelleme sağlamayan uygulamaları, iOS 11 için yayımlanacak bir sonraki patch'e kadar silmeniz, sorunu büyük oranda çözümleyecektir. Dolayısıyla böylesi problemli ve değişiklikler sağlayan bir işletim sistemini yüklerken, şarj cihazınının bağlı olmaması çok büyük pil ve performans sorunlarını etkileyecektir.

  Milli Eğitim Bakanlığı'ndan dikkat çeken hamle!

  Okullarda 'profesyonel' yönetici dönemi başlıyor.

  Recent tags:

  • Telefon arama geçmişi görüntüleme
  • uzaktan cep telefonu takip
  • turkcell arama engelleme iptal etme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web