Arama engelleme iphone X

Contents:
 • iPhone'da numara engelleme nasıl kaldırılır?
 • iPhone X kullanıcıları gelen aramalara cevap veremiyor
 • Ancak aralarından bazıları bu konuda imdadımıza yetişiyor.

  iPhone'da numara engelleme nasıl kaldırılır?

  VeroSMS biraz zahmetli ancak zahmete değen bir uygulama. Engellenecek ve engellenmeyecek kelimelerin listesini giriyorsunuz ve kalanını VeroSMS hallediyor.

  Böylelikle bankadan gelen bilgi mesajlarını filtrelere takılmadan alırken, gereksiz indirim mesajlarından da kurtulmuş oluyorsunuz. Oldukça basit bir arayüzü olan programda test mesajı yazıp, kelimenin engel listesine takılıp takılmadığını da görüntülemek mümkün oluyor.

  Ancak makine öğrenimli otomatik filtreleme için uygulamayı satın almanız gerekiyor.

  iPhone X kullanıcıları gelen aramalara cevap veremiyor

  Örneğin kişi listenizde bulunmayan tüm numaraların mesajlarını mesaj kutusunda açılan Bilinmeyen ve İstenmeyen kısmına düşmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu kelimeleri içeren mesajlar otomatik olarak istenmeyen kutunuza düşecektir.


  1. iPhone X mesaj ve numara engelleme.
  2. iPhone X: Numara ve Kişi Engellemek - Akıllı Telefon?
  3. iPhone X: Numara ve Kişi Engellemek!
  4. iPhone'da gizli numara nasıl engellenir?.

  Huawei P20 Pro modeli üst segment donanımı ve tasarımı ile teknoloji tutkunlarına hitap etmektedir İsterseniz kısaca teknik özelliklerine bakalım; BlackBerry büyük ekranlı telefon üretme furyasına katıldı Akıllı telefonlarda kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırmak için bazı markalar başarılı güzel teknik özellikler koymaktadır.

  Çift tıklama ile ekranı açma özelliği KnockON özelliğidir. Android işletim sistemine ve İOS Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum.


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web