Android telefon sıcaklığını gösteren program

Contents:
 • Thermometer İndir - Android İçin Termometre Uygulaması - Tamindir
 • Telefon Sıcaklığını Ölçen Program Tavsiyesi...!
 • Thermometer İndir - Android İçin Termometre Uygulaması - Tamindir

  Sistem Tavsiyeleri - Ağustos En Yeni Sistem Toplama Rehberi. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. Telefon sıcaklıklarını ölçme programı. RamsesJX Decapat 29 Mart Katılım 8 Şubat Mesajlar Beğeni Arkadaşlar başlık her şeyi açıklıyor, sıcaklık ölçen bir program ve bu değerleri sizlerden yorumlamanızı istiyorum. Nexus 4 telefonum biraz ısınıyor gibi geldi o yüzden.

  Katılım 20 Ekim Mesajlar 2.

  Telefon Sıcaklığını Ölçen Program Tavsiyesi...!

  You can use that screen to remove the main detection features of the application, and make it run. Cihazın marka ve modeli, ekran çözünürlüğü, RAM, depolama. Çevrimiçi Doğrulama sürüm 1. Doğrulama sonra, program mevcut internet tarayıcısı içine doğrulama URL'sini açar. Eğer e-posta adresinizi isteğe bağlı girerseniz, doğrulama bağlantısını içeren bir e-posta bir hatırlatma olarak size gönderilecektir.

  Ayarlar ekranı ve hata ayıklama sürüm 1.

  Uygulamanın ana algılama özelliklerini kaldırmak için bu ekranı kullanın ve çalıştırmak yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki uygulamaların enerji kullanımını ve bataryanızın sağlık durumlarını Snapdragon ile görebilirsiniz.

  iPhone batarya ömrünü gösteren uygulama! - iPhone batarya ömrü öğrenme

  İşlemci, bellek, ağ durumu ve daha birçok bilgiye System Monitor üzerinden ulaşabilirsiniz. İşlemci sıcaklığını, çalışma frekansını ve hangi uygulamanın ne kadar işlem yaptığını görebileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama. Telefon veya tabletinizin pili çabuk mu bitiyor?

  Du Battery Saver sizin yerinize cihazınızdaki açık uygulamaları kapatıp pil tasarufu yapmanızı sağlar. Telefonunuzun ya da tabetinizin tüm sistem değerlerini ve sensörlerin çalışma durumlarını Castro ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Hardware Info, telefonunuzun tüm donanım bilgilerini gösteren bir uygulama.

  Recent tags:

  • Facebook hackleme cezasi
  • facebookta takip et nedir
  • iphone X yazılım güncelleme hatası

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web