Oto tamir müşteri takip programı

Contents:
 • Ücretsiz Müşteri Takip Programı
 • Ücretsiz Müşteri Takip Programı
 • Oto Teknik Servis ve Müşteri Takibi Programı
 • oto tamir müşteri takip proğramı | Access ~ SQL
 • Sorgu şartlarını sizin belirleyebildiğiniz, istediğiniz kriterlere uyan cihazların sorgulamasını yapabildiğiniz raporlama aracı.

  Ücretsiz Müşteri Takip Programı

  Müşterileriniz, web sitesi üzerinde kendi cihazlarının durumunu sorgulayabilir. Cihazının son durumunu görebilirler.

  Teknik servis modülünüzü muhasebe programınızla birlikte kullana bilirmiyim? Teknik servis modülü Bilsoft Online Muhasebe programıyla birlikte entegre çalışabilmektedir. Muhasebe programı içerisindeki stoklarınızı ve carilerinizi teknik servis modülünden görebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Teknik servis programını ister Bilsoft Online Muhasebe programı ile birlikte isterseniz tamamen muhasebeden bağımsız kullanabilirsiniz. Girdiğim servis kayıtları online muhasebe programında gözükür mü?

  Eğer web üzerinde basacaksınız bunun için bir ek program gereklidir. Kullanıcılar program ile tasarımlarınız düzenleyebilir. Bu hizmet bizim tarafımızdan verilir ise ücrete tabidir.

  Ücretsiz Müşteri Takip Programı

  Programı nasıl üst sürüme yükseltebilirim? Programın kurulu olduğu yeri açarak Rapor klasörünü kopyalayıp başka bir yere yapıştırınız Masaüstü veya başka bir klasör. Hafta İçi ve Cumartesi Günleri Giriş  Üye Ol         Bize Ulaşın: Online Teknik Servis Programı. Online Teknik Servis Programı Teknik Servis hizmeti veren firmaların gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, servis kayıtlarını ve opsiyonel olarak işletme muhasebenizi de tutabileceğiniz internet tabanlı bir programdır.

  Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz   Etiketler: Periyodik Bakım -Program üzerinde oluşturulmuş araçlara bakım tarihine göre kayıt oluşturma -Oluşturulmuş bakım kayıtlarının tarihi geldiğinde panel üzerinde tarihi gelmiş ve geçmiş kayıt satırları kırmızı renge dönerek bakım tarihi geldiği bilgisi algılanır.

  müşteri takip programı

  Resim Galerisi -Servis Detay ve Araç Kayıtları bölümlerine eklenen resim galerisi ile; -Oluşturulan servis kaydına ait resim ekleme -Oluşturulan Araçlara ait resim ekleme -Eklenen resimleri galeride görüntüleme -Galeride görüntülenen resimlere Mouse Çift Click ile bilgisayarınız üzerinde bulunan fotoğraf görüntüleyicisiyle fotoğrafın görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızdan hizmet alan her kullanıcı bu sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılacaktır.


  • Bilnex Oto Servis Programı?
  • ;
  • .
  • Oto Tamir Bakım Ve Onarım Takip Programı.
  • .

  Sözleşme metni ile ilgili zaman zaman değişiklik olabilmektedir. Her zaman sitemizdeki güncel sözleşme geçerlidir. Bu sözleşmedeki güncellemeleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Hizmet verdiğiniz müşterilerinize özel günlerde veya Bakım Ve Onarım Zamanlarında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz ayrıca bakiye hatırlatma ve periyodik bakım gibi müşteriye özel durumlarda da SMS gönderebilirsiniz. Müşteri takip uygulaması ile kasanızı tutabilir.

  Tüm gelir ve giderlerinizi seçtiğiniz tarih aralığına göre listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar gider kategorisi oluşturabilir ve raporlamasını dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Alış ve Satış İşlemleri: Müşteri takip uygulaması ile tüm alış ve satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  Alış ve satış işlemleriniz kasanızı ve stoklarınızı eş zamanlı olarak günceller. Bu sayede stok ve kasa bilgileriniz her zaman güncelliğini ve güvenliğini korumaktadır. Müşteri takip uygulamasında ürünlerinizi tanımlarken ilgili ürün için stok uyarı özelliğini aktif ederek, ürünün stoğu belirlediğiniz sayının altına düşünce sistem tarafından uyarılacaksınız Giderler Takibi ve Raporlaması: Firmanıza ait giderleri bir defaya mahsus tanımladıktan sonra dilediğiniz zaman ilgili giderlerin raporlarına erişebilirsiniz.

  Sabit giderlerinize kira, aidat, Gider faturalarınıza elektrik, internet, su vb. Ayrıca gider gruplarınızı tamamen kendi ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. Müşteri takip uygulaması ile periyodik olarak yaptığınız tüm işlemleri programlayabilirsiniz. Örneğin hizmet verdiğiniz müşterinin her ayda bir bakımının yapılması gerekiyor ise bunu sisteme bir defa tanıtmanız yeterli.

  Oto Teknik Servis ve Müşteri Takibi Programı

  Sistem belirlediğiniz tarih itibariyle her ay için bir kayıt oluşturur ve ilgili tarihlerde sizin belirlediğiniz SMS ile müşteriyi bilgilendirir. Çalışanlarınızı sisteme tüm bilgileri ile Maaş, adres, telefon, referanslar, işe başlama tarihi vb. Tahsilatlarınızı çek veya senet olarak yapabilirsiniz. Aldığınız her çekin veya senedin bilgilerine dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ayrıca kasa takibinizde nakit para, çekler, senetler toplamını ayrı ayrı görebilirsiniz.

  Kare kod İle Akıllı Takip: Böylece satış yaptığınız müşteriler akıllı telefonları ile ilgili kare kodu okuttuklarında aşağıdaki bilgilere erişebilirler. Her yerden Erişim İmkanı: Müşteri takip uygulamasına bilgisayardan, tabletten, cep telefonundan kısaca internetin kullanılabildiği her yerden erişim sağlayabilir ve kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kapıda kredi kartı ile ödeme hizmeti verebilirsiniz. Müşteri takip uygulamasında tüm bilgileriniz size özel veri tabanında muhafaza edilir ve sizden başka kimsenin erişim imkanı bulunmamaktadır.

  Bu güvenlik önlemi aşağıdaki metotlarla almaktadır.

  oto tamir müşteri takip proğramı | Access ~ SQL

  Bu güvenlik önlemlerini kendinize göre değiştirebilirsiniz Copyright © Eflatun İnternet Hizmetleri. Atatürk Bulvarı Gaziantep Lisesi Karşısı - 50 Bir hesabınız yok mu? Muhasebe kayıtlarınızı Gelir gider işlemlerinizi Müşterilerinizin takibini Kredi kartı ile tahsilatlarınızı Personel takibinizi ve daha fazlasını yapmak için kayıt olun.

  Recent tags:

  • Facebook sifre kirma telefon
  • facebook sifre kirma programi download
  • arama engelleme vodafone

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web